Ajavahemikul 1996 – 2000 ära märgitud tublimad õpilased ja õpetajad

Kuldmedaliga lõpetanud
2000. aastal Kerlin Sammel

Hõbemedaliga lõpetanud
1996. aastal Helena Aro ja Merli Vahar

1999. aastal Monika Kallas, Nelli Jung, Mihkel Lember, Sander Lember, Jaanika Vakker

2000. Aastal Eero Ringmäe, Annika Kupits, Maris Truuväärt, Kairi Õun, Indrek Kuusk, Andres Kuusk, Kadri Uus ja
Margit Suurna.

Eripreemia saanud õpilased

SÜG-i kultuuriauhinna laureaadid
1994 Tiina Häng
1995 Vaido Luks
1996 Koit Kelder
1997 Liis Kupits
1998 Ott Aardam
1999 Margus Räim
2000 Taavi Petersell

H. Frey nimeline preemia parimale matemaatikule
1991 Marek Metsmaa
1992 Kaido Laine
1993 Gert Hütsi
1994 Raivo Aru
1995 Erle Oolup
1996 Enriko Käsper
1997 Aigar Sirel
1998 Kahro Raie
1999 Kaido Saar
2000 Andres Randmets

P. Saagpaku nimeline preemia parimale inglise keele tundjale
1992 Reeli Torn
1993 Piret Lehiste
1994 Katri Sirkel
1995 Piret Nõukas
1996 Merli Vahar
1997 Kadri Tarkin
1998 Alice Noormägi
1999 Monika Kallas
2000 Eero Ringmäe

Arvutifirma auhind parimale arvutitundjale
1995 Andrus Palts
1996 Mark-Erik Mogom
1997 Silver Keskküla
1998 Märt Pikkani
1999 Gerd Viidul
2000 Kaupo Prei

Lääne-Eesti Saarestiku Biosfääri Kaitseala Saaremaa osakonna auhind parimale loodusainete tundjale
1995 Kadri Sirg
1996 Mari Lepik
1999 Helena Faust ja Kaire Ruus (looduse ainesektsiooni preemia)
2000 Anu Lepik ja Renno Nellis (looduse ainesektsiooni preemia)

A. Uustulndi nimeline preemia parimale emakeele- või kirjandusetundjale
1994 Kadri Tüür
1995 Kaia Laidra
1998 Alice Noormägi
1999 Marko Kiisa
2000 Reet Igav

“Arensburger Wochenblatti” preemia parimale saksa keele tundjale
1994 Karin Korv
1995 Triin Lõbus
1996 Gerli Polding
1997 Gemo Pihel
1998 Erki Müür
1999 Kadi Heero
2000 Ivor Rand

Nils Holgerssoni nimeline preemia parimale rootsi keele tundjale
2000 Annika Kupits

Ferdinand Heinmetsa nimeline preemia parimale füüsikule
1999 Priit Lulla

Parima sportlase preemia
1999 Peeter Heinmaa
2000 Mart Undrest
 

SÜG-i Aasta õpilased

      
     Gümnaasiumiastmes

Kadri Tüür 1994
Kadri Sirg 1995
Koit Kelder 1996
Renna Järvalt 1997
Ott Aardam 1998
Marko Kiisa 1999
Kairi Õun 2000

     Põhikooliastmes

Kristi Mänd 1994
Alice Noormägi 1995
Margus Räim 1996
Priit Kuldsaar 1997
Priit Pruul 1998
Keiu-Nille Ollin 1999
Merit Sepp 2000
 

     SÜG i Aasta õpetajad

Indrek Peil 1994
Inge Vahter 1995
Rita Ilves 1996
Mari Ausmees 1997
Ruta Kelt 1998
Diana Õun 1999
Veljo Volke 2000

Saaremaa Ühisgümnaasium aasta õpetajaks saab olla valitud vaid kord elus.