Arvutikasutuse alane materjalIMAGE VIEWER TASUTA VABAVARA!
FastStone Image Viewer 3.5 Freeware (Last Update: 2008-01-15)     4,1 MB
Põhjalik info programmi autoriõigust omava firma kodulehel: http://www.faststone.org/

Programmi FastStone Image Viewer 3.5 abil saab vaadata erinevas formaadis digipilte (BMP, JPEG, JPEG 2000, GIF, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO ja TGA). Lisaks vaatamisele saab neid pilte ka teisesse formaatidesse teisendada ning töödelda. Võimalikud töötlemisoperatsioonid: ümbernimetamine, suuruse muutmine,  kadreerimine, heledus, kontrastsus, gamma, värvitasakaal, punasilmsuse eemaldamine, erinevate raamide lisamine, teksti ja/või vesimärgi lisamine, pööramine, slaidiesitluste koostamine jmt...

Kui soovid programmi oma arvutisse installida, klõpsa vajaliku faili allalaadimiseks pildile või siia: FastStoneViewer35.exePHOTO RESIZER TASUTA VABAVARA!

FastStone Photo Resizer 2.6 Freeware (Last Update: 2008-06-06)     1,4 MB
Põhjalik info programmi autoriõigust omava firma kodulehel: http://www.faststone.org/

Programmi FastStone Photo Resizer 2.6 abil saab kiiresti töödelda suurt hulka pilte korraga: ümber nimetada, suurust muuta, pöörata, teksti ja vesimärki lisada...

Kui soovid programmi oma arvutisse installida, klõpsa vajaliku faili allalaadimiseks pildile või siia: FastStoneResizer26.exe

EXE E-LEARNING TASUTA VABAVARA!
 eLearning XHTML editor (Release 1.04)     25,2 MB
Põhjalik info programmi autoriõigust omava firma kodulehel: http://www.exelearning.org/

Programmi eLearning eXe abil saab koostada internetipõhiseid õpipakette. Õpipakett kujutab endast internetilehekülge, mis sisaldab õppematerjale, pilte, linke. meediafaile, eneseteste ja paljut muud...  Programmi  koostajad on aluseks võetud kontsepstiooni ülesehitamisel tuginenud rahvusvaheliselt  tunnustatud pedagoogikateooriatele.

Kui soovid programmi oma arvutisse installida, klõpsa vajaliku faili allalaadimiseks pildile või siia: eXeinstall104.exeSEAMONKEY TASUTA VABAVARA!
The  SeaMonkey ® Project (SeaMonkey 1.1.11)    12,4 MB
Põhjalik info programmi autoriõigust omava firma kodulehel: http://www.seamonkey-project.org/

Programm kujutab endast tegelikult veebibrauserit, mille põhiülesandeks on internetilehekülgede sirvimine. Täpsellt samamoodi nagu Microsofti kurikuulus Internet Explorer, Firefox, Opera, Netscape, ... Erineval brauseritest on sellel veebilehe sirvijal tasuta kaasas väga kasutajasõbralik  programm Composer, mille abil igaüks ise oma internetilehti koostada, toimetada ja Internetti üles laadida saab.

Kui soovid programmi oma arvutisse installida, klõpsa vajaliku faili allalaadimiseks pildile või siia: seamonkey1111ZOHO CREATOR  SERVERITEENUS!
Põhjalik info PAKUTAVATEST TEENUSTEST firma kodulehel: http://creator.zoho.com/

Zoho Creator võimaldab internetipõhiste ankeetküsitluste koostamist. Lisaks sellele teenusele internetipõhist andmebaasi kasutust, mille raames on võimalik üle Interneti eha tekstitöötlust , tabeltöötlust jmt. Faile saab tasuta talletada mahus kuni 200 MB. Ankeetküsitlusi kuni viis erinevat.

Lähem info ZOHO kodulehelt  http://creator.zoho.com


MOODLE internetipõhine õpikeskkond MEIE OMA KOOLI SERVERIS
Põhjalik info PAKUTAVATEST TEENUSTEST firma kodulehel: http://moodle.org/

MOODLE võimaldab luua internetipõhiseeid õpikeskkondi.
Meie oma kooli serverisse paigutatud Moodle aadressiks on
http://moodle.syg.edu.ee