Õpetajate konsultatsiooniajad 2018/19 õa II poolaasta

Teisipäev, 23 September 2014 09:42 Marek Schapel
Prindi

 

ÕPETAJA AINE AEG KOHT
Kädy Ansel inglise keel KOKKULEPPEL
Taimi Arnus klassiõpetaja KOKKULEPPEL Õ201
Kristi Aro
inglise keel K 15.00
314
Viljar Aro
loogika
T 15.30
138
Heelika Aus klassiõpetaja KOKKULEPPEL Õ202
Anu Ausmees
matemaatika T 16.00
407
Mari Ausmees
muusikaõpetus K 15.30
305
Ly Haandi
inimeseõpetus E 15.00
310
Rita Ilves
eesti keel ja kirjandus
T 14.45
411
Aili Jung
kunstiajalugu KOKKULEPPEL
Reeli-Alli Kaesvelt eesti keel ja kirjandus K 15.00 411
Liis Kala eesti keel ja kirjandus K 15.00
413
Alli Kallaste
klassiõpetaja E 12.00
206
Jaanika Kask
kunstiõpetus, joonestamine
N 14.45 ja KOKKULEPPEL 301
Ruta Kelt
klassiõpetaja N 08.10
141
Kaie Kesküla käsitöö ja kodundus KOKKULEPPEL
Katrin Keso-Vares klassiõpetaja KOKKULEPPEL Õ316
Urmas Kiil
ajalugu, filosoofia T 15.45
141
Marit Kikas
matemaatika 6.b, 9.b: R 14.00
409
9.b: E 8.10
7.b, 8.a, 9.b: T 14.45
Argo Kirss keemia KOKKULEPPEL
Marju Kirss keemia N 15.45 416
Sirje Kreisman
eesti keel ja kirjandus T 15.46
413
Merike Kuldsaar
geograafia, majandusõpe K 15.00
317
Linda Kuuseok
matemaatika 5.a, 7.a, 8.b, 9.a: K 15.00
406
10.c: R 15.00
Marika Kuusk klassiõpetaja KOKKULEPPEL Õ310
Christina Köster
klassiõpetaja KOKKULEPPEL Õ302
Enn Laanemäe
kehaline kasvatus T 16.00
SH
Riina Laanes
muusikaõpetus E 15.30
305
Kai Laht käsitöö ja kodundus KOKKULEPPEL
Merje Lindmäe
klassiõpetaja KOKKULEPPEL Õ301
Arne Loorpuu
füüsika, loodusõpetus E 16.00
320
Reet Lulla inglise keel KOKKULEPPEL 307
Natali Manioti inglise keel N 15.00
307
Marika Mets klassiõpetaja T 08.15
220
Aime Metsmaa
kehaline kasvatus T 15.00
VÕI
Madli Mikli
klassiõpetaja KOKKULEPPEL
Õ312
Marina Mäetalu
klassiõpetaja K 14.00
217
Margit Mägi
klassiõpetaja KOKKULEPPEL 209
Vilma Mägi klassiõpetaja KOKKULEPPEL Õ110
Mart Mölder
bioloogia T 16.00
310
Janne Nurmik klassiõpetaja KOKKULEPPEL 201
Liis Ojasaar
inglise keel 2.a, 4.b: K 14.00 308
5.b, 6.c, 7.b, 8.ab, 9.ab, 11.a, 12.a: KIRJALIKUL KOKKULEPPEL E 15.00, T 15.45, N 15.00
Merje Oopkaup
ajalugu, ühiskonnaõpetus R 15.00
301
Kristi Orgmets matemaatika 5.b, 6.a: T 14.00
317
11.ab: N 15.00
411
Sirje Paakspuu
klassiõpetaja K 13.00
Õ216
Ljubov Paju
vene keel E 15.00, 16.00
309
Väino Paju
töö- ja tehnoloogiaõpetus KOKKULEPPEL
Inga Pariis vene keel KOKKULEPPEL
Indrek Peil
füüsika, astronoomia E 14.45, 15.45, T 14.45, 15.45
117
Henrik Pihl arvutiõpetus KOKKULEPPEL 401
Viire Pors
klassiõpetaja KOKKULEPPEL 212
Merle Prii
eesti keel ja kirjandus E, K 07.30
410
Marina Priske
vene keel T 15.00
313
Erle Pulk
saksa keel, inglise keel R 13.00 ja KOKKULEPPEL
203
Kadri Pääsukene klassiõpetaja KOKKULEPPEL
Mia Rand
inimeseõpetus KOKKULEPPEL 119
Kaie Raud klassiõpetaja KOKKULEPPEL 213
Monika Raudsik
matemaatika KOKKULEPPEL 137
Marju Roberts

inglise ja prantsuse keel

E 15.00 ja KOKKULEPPEL
203
Lea Rooda inglise keel KOKKULEPPEL
Katrin Rosin
klassiõpetaja K 13.00
404
Irena Sink
klassiõpetaja T 08.10 ja KOKKULEPPEL
214
Helle Sulg
klassiõpetaja KOKKULEPPEL Õ111
Heljo Suurna klassiõpetaja KOKKULEPPEL Õ101
Ivar Tamm
kehaline kasvatus KOKKULEPPEL SH
Anne Teigamägi
keemia KOKKULEPPEL
Marika Tiikmann
klassiõpetaja T 12.45

Õ317

Janne Traumann
klassiõpetaja KOKKULEPPEL Õ217
Liina Truu
inglise keel E 15.45
315
Kersti Truverk
klassiõpetaj T 14.00 ja KOKKULEPPEL
220
Inge Vahter
loodusõpetus, bioloogia N 16.00
310
Diana Õun
vene keel KOKKULEPPEL 019
Maret Õunpuu käsitöö ja kodundus KOKKULEPPEL
Viimati uuendatud Teisipäev, 07 Mai 2019 10:27