Maikuu tööplaan

Kolmapäev, 02 Mai 2012 19:18 Indrek Peil
Prindi

 

KINNITATUD Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktori 2. mai 2012. a. käskkirjaga nr. 1-3/21

AEG KELL SÜNDMUS VASTUTAJA MAJA LAHTI
T – 01
KEVADPÜHA
Suletud
K – 02 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00

15.00 Metoodika nõukogu koosolek M. Schapel
N – 03
Ül. lastekooride konkurss
7.30 – 22.00
R – 04
Ül. lastekooride konkurss
7.30 – 22.00

10.00 Riigieksam: ÜHISKONNAÕPETUS M. Schapel

11.00 Algklasside maakondlik teaduspäev R. Kelt/M. Mäetalu
L – 05


9.00 – 14.00
P – 06


Suletud
E – 07 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 08 10.00 Riigieksam: INGLISE KEEL kirjalik M. Schapel 7.30 – 22.00

9.00 5. - 9. kl 4-võistlus A. Metsmaa / I. Tamm

9.00 Projektõppepäev 5.-11.kl M. Pärtel
K – 09 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00

15.50 Võõrkeelte ainekomisjoni koosolek D. Õun

19.00 Kooride kevadkontsert M Ausmees / R. Laanes

9.00 Riigieksam: INGLISE KEEL suuline M. Schapel
N – 10 9.00 Riigieksam: INGLISE KEEL suuline M. Schapel 7.30 – 22.00

17.30 1. – 2. kl kevadkontsert A. Kallaste
R – 11
Ül. Algklasside teatrifestival
7.30 – 22.00

9.00 Riigieksam: INGLISE KEEL suuline M. Schapel

18.30 3.- 4. kl kevadkontsert K. Truverk


Geograafiaolümpiaadi lõppvoor

L – 12
MK Saaremaa Laululinnu valimine
9.00 – 15.00; 18.00 - 22.00


Geograafiaolümpiaadi lõppvoor

20.00
Varsakabi 25 M. Ausmees
P – 13
Geograafiaolümpiaadi lõppvoor
Suletud
E – 14 12.00 1.-4.kl kontsert „Külla kuningale“ M. Schapel 7.30 – 22.00

13.00 9.-11.kl barokiajastu muusika koolitus M. Schapel
T – 15
Viimane tunniplaanijärgne päev 11. kl
7.30 – 22.00

10.00 Tasemetöö eesti keeles 6. klassile M. Schapel
K – 16 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00

15.00 Tehnikanõukogu koosolek V. Aro


Algab eksamiperiood 11. kl M. Schapel

10.00 Riigieksam: SAKSA KEEL kirjalik KGs M. Schapel

10.00 Tasemetöö eesti keeles 3. klassile M. Schapel
N – 17 9.00 Riigieksam: SAKSA KEEL suuline M. Schapel 7.30 – 22.00

10.00 Tasemetöö matemaatikas 6. klassile M. Schapel
R – 18
Viimane tunniplaanijärgne päev 7., 8. ja 10. kl
7.30 – 22.00

9.00 Viimase kella päev 9. klassidele M. Schapel


Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor PK

L – 19
Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor PK
9.00 – 14.00
P – 20
Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor PK
Suletud
E – 21
Algab eksamiperiood 7., 8. ja 10. kl M. Schapel 7.30 – 22.00

10.00 Riigieksam: MATEMAATIKA M. Schapel
T – 22 10.00 Tasemetöö matemaatikas 3. klassile M. Schapel 7.30 – 22.00


Viimane tunniplaanijärgne päev 4., 5. ja 6. kl

K – 23 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00


Algab eksamiperiood 4., 5. ja 6. kl M. Schapel

10.00 Tasemetöö valitavas aines 6. klassile M. Schapel
N – 24


7.30 – 22.00
R – 25
Viimane tunniplaanijärgne päev 3. kl
7.30 – 22.00

10.00 Riigieksam: BIOLOOGIA KTGs M. Schapel
L – 26


9.00 – 14.00
P – 27


Suletud
E – 28
Algab eksamiperiood 3. kl M. Schapel 7.30 – 22.00
T – 29 10.00 Riigieksam: AJALUGU M. Schapel 7.30 – 22.00
K – 30 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro


Praktika M. Schapel
N – 31
Praktika M. Schapel 7.30 – 22.00
Viimati uuendatud Esmaspäev, 07 Mai 2012 17:49