Aprillikuu tööplaan

Teisipäev, 03 Aprill 2012 07:40 Indrek Peil
Prindi

KINNITATUD Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktori 2. aprill 2012. a. käskkirjaga nr. 1-3/19

AEG KELL SÜNDMUS VASTUTAJA MAJA LAHTI
P – 01 Suletud
E – 02 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
18.00 Laululinnu valimine R. Laanes
T – 03 16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 04 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
15.00 Metoodikanõukogu koosolek V. Aro
N – 05 16.00 Põhikooli mälumängu IV voor D. Õun 7.30 – 22.00
R – 06 SUUR REEDE Suletud
L – 07 Keskkoolide meistrivõistlused väitluses 9.00 – 14.00
P – 08 Keskkoolide meistrivõistlused väitluses Suletud
E – 09 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 10 16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
MK eesti keele tasemetöö 11. klassile M. Schapel
Mk vendade Liivide konkurss
K – 11 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
15.50 Võõrkeelte ainekomisjoni koosolek D. Õun
N – 12 16.00 Lauamängude turniir D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Laululinnu piirkonnavoor
R – 13 Ül. G Teatrifestival 7.30 – 22.00
L – 14 Ül G Teatrifestival 9.00 – 14.00
MK liikumisrühmade festival
Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor
P – 15 Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor Suletud
E – 16 Algab jalgpalli turniir 7.30 – 22.00
10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest
19.00 Hoolekogu V. Aro
T – 17 16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
MK Algklasside näitemängupäev
K – 18 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
15.00 Tehnikanõukogu koosolek I. Peil
16.00 Nõukoja koosolek D. Õun/ T. Lest
N – 19 7.30 – 22.00
R – 20 7.30 – 22.00
L – 21 MK Kooli Mood 9.00 – 14.00
Lingvistikaolümpiaadi lõppvoor
Ül vendade Liivide konkurss Alatskivil
P – 22 Lingvistikaolümpiaadi lõppvoor Suletud
E – 23 Kevadnädal D. Õun / T. Lest 7.30 – 22.00
Õpilaste kunsti- ja käsitöö näitus Ü. Mägi / V. Lõbus
T – 24 16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 25 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
15.30 Klassijuhatajate nõupidamine M. Rand
16.00 Direktsiooni vastuvõtt parimatele õpilastele D. Õun/ T. Lest
N – 26 19 00 Kooli kevadkontsert ja direktsiooni vastuvõtt parimate õpilaste vanematele ja juhendajatele D. Õun/ T. Lest 7.30 – 23.00
MK eesti keele tasemetöö 8. klassile M. Schapel
R – 27 9.00 Viimase kella päev 12. klassidele M. Schapel 7.30 – 22.00
Ül PK teatrifestival
L – 28 Ül PK teatrifestival 9.00 – 14.00
P – 29 Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor Suletud
E – 30 ISESEISVA TÖÖ PÄEV 5. – 11. kl 7.30 – 22.00
10.00 Riigieksam: EESTI KEEL
M. Schapel
Viimati uuendatud Neljapäev, 12 Aprill 2012 09:39