Jaanuarikuu tööplaan

Kolmapäev, 11 Jaanuar 2012 19:22 Indrek Peil
Prindi

KINNITATUD Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktori 09. jaan. 2012. a. käskkirjaga nr. 1-3/13

AEG KELL SÜNDMUS VASTUTAJA MAJA LAHTI
P – 01 VAHEAEG Suletud
E – 02 VAHEAEG 9.00 – 20.00
T – 03 VAHEAEG 9.00 – 20.00
K – 04 VAHEAEG 9.00 – 20.00
N – 05 VAHEAEG 9.00 – 20.00
R – 06 10.00 Õpetajate uurimistööde konverents 9.00 – 20.00
L – 07 VAHEAEG Suletud
P – 08 VAHEAEG Suletud
E – 09 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 10 16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 11 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
15.00 Metoodikanõukogu koosolek M. Schapel
N – 12 P. Kerese 95. sünniaastapäevale pühendatud malealane võistkondlik viktoriin J. Jalakas 7.30 – 22.00
16.00 Põhikooli mälumäng D. Õun
R – 13 19.00 Kabaree lastevanematele 11. kl juh. 7.30 – 22.00
L – 14 Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 9.00 – 14.00
P – 15 Suletud
E – 16 8.10 Sünnipäevaaktus D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest
19.00 Kabaree kooliperele 11.kl juh-d
T – 17 16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 18 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Eelkool I. Sink
Võõrkeelte ainekomisjoni koosolek D. Õun
N – 19 Kõnekonkurss D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
MK huvijuhtide õppereis
R – 20 Kabaree linnarahvale 11.kl juh-d 7.30 – 22.00
MK huvijuhtide õppereis
Ül. B. Alveri „Tuulelapsed“ Jõgeval
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
L – 21 Ül. B. Alveri „Tuulelapsed“ Jõgeval 9.00 – 20.00
Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
P – 22 Suletud
E – 23 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 24 16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Sisekergejõustikuvõistlused M. Mägi
K – 25 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
15.00 Tehnikanõukogu koosolek I. Peil
16.00 Nõukoja koosolek D. Õun/ T. Lest
N – 26 16.00 Bumerangi mälumäng I. Tamm 7.30 – 22.00
R – 27 18.30 16. Noorte solistide konkurss D.Õun/T.Lest 7.30 – 24.00
Ül. Tammsaare konkurss Albus
Saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor
Muusikaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor
L – 28 15.00 16. Noorte solistide konkurss D.Õun/T.Lest 00.00 – 24.00
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
P – 29 00.00 - 13.00
E – 30 10.45 Klassivanemate koosolekud D.Õun/T.Lest 7.30 – 22.00
T– 31 16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Viimati uuendatud Kolmapäev, 11 Jaanuar 2012 19:39