Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

96.-100. lend

Saada link Prindi PDF

96. lend, lõpetas 2014. a.

A klass

  1. Sirja Aljasmets
  2. Kaja Armus
  3. Kaur Hiet
  4. Kristina Kasjanenko
  5. Alar Leemet
  6. Riin Lepik
  7. Ann Katarina Meri
  8. Kärt Männa
  9. Marko Neider
  10. Lauri Põld
  11. Brita Rand
  12. Hedi Remm
  13. Krete Tarkmees
  14. Iti Toon
  15. Ilona Vapper
Klassijuhataja: Anu Ausmees

 


C klass

  1. Kevin Grass
  2. Anita Jakimenko
  3. Karl Jõgi
  4. Theodor Kaljo
  5. Helena Kuivjõgi
  6. Liis Lepik
  7. Maili Lepp
  8. Mirell Mägi
  9. Jüri Põld
  10. Kaspar Püüding
  11. Brenda Rauniste
  12. Grete Reinsoo
  13. Krete Saak
  14. Sander Sepp
  15. Henri Sink
  16. Taali Teder
  17. Siim-Sander Trave
  18. Vahur Varris
  19. Kaspar Viilup
  20. Indrek Viires
  21. Ingeborg Virveste
  22. Kristo Õunap

Klassijuhataja: Mari Ausmees

 

B klass

  1. Triine Aavik — kuldmedaliga
  2. Robi-Jürgen Algo — hõbemedaliga
  3. Kristiina Iilane
  4. Silja Kalm
  5. Karl Kesküla
  6. Joel Jakob Koel — hõbemedaliga
  7. Markus Kokk
  8. Kristjan Kruuser
  9. Elis Kukk
  10. Kristin Kurvits
  11. Triinu Lember
  12. Martin Ling
  13. Marii Metsmaa
  14. Kadri Munk
  15. Markus Mägi
  16. Noora Mölder
  17. Gerda Nelis
  18. Krista Raud
  19. Piret Saartok
  20. Martin Sepp
  21. Krete Suurorg
  22. Taavi Talur
  23. Kelly Talvistu
  24. Mart Targem
  25. Liisi Trave
  26. Miikael Trave
  27. Taavi Tuuling
  28. Maige Vallik
  29. Airike Vipp
  30. Ulla Volke
  31. Kadi Väli
  32. Ainar Õunpuu
Klassijuhataja: Sirje Kreisman

 

 

 

97. lend, lõpetas 2015. a.

A klass

  1. Liisa Allik
  2. Rasmus Arge
  3. Karmen Armus
  4. Richard Beljohin
  5. Aleksander Dolgi
  6. Ivar Indrek Himmist
  7. Andi Ingalt
  8. Laura Kaesvelt
  9. Kaspar Kannik
  10. Anni Kaup
  11. Toomas Kirs
  12. Viivika Koor
  13. Laura Kriska
  14. Indra Kuhi
  15. Olivia Laul
  16. Marju Lember
  17. Jürgen Liiv
  18. Tiina Nõmm
  19. Margus Ollerma
  20. Hannes Päll
  21. Joosep Preedin
  22. Maarja Rang
  23. Sander Rang
  24. Adeliina Saar
  25. Anni Toon
  26. Kertu Tuuling
  27. Krista Vaabel
  28. Keili Õispuu

Klassijuhataja: Indrek Peil


B klass

  1. Markus Aru
  2. Karl Juhandi
  3. Carl Sander Kiir
  4. Liisa Kuusk
  5. Helena Lindau
  6. Kaspar Mölder
  7. Tauri Põlluäär
  8. Annemari Pruul
  9. Karl Eik Rebane
  10. Tarvo Sbitnev
  11. Sirle Tartu
  12. Kristy Trave
  13. Andre Treirat
  14. Anni Viskus

Klassijuhataja: Arne Loorpuu

 

C klass

  1. Maria Aarnis
  2. Sander Aavik
  3. Lauri Aksalu
  4. Reelika Alba
  5. Kai Ellik
  6. Kerdo Jakunin
  7. Magnus Kaldjärv
  8. Johanna Kallas
  9. Marii Keerd
  10. Mark Kiks
  11. Ken Kilumets
  12. Henri Lepik
  13. Maria Lindau
  14. Õnnela Luhila
  15. Emma Maltis
  16. Hardo Niit
  17. Kevin Org
  18. Rauno Pihel
  19. Indrek Polding
  20. Milvi Marle Prii
  21. Raimo Rahumeel
  22. Kreta Rand
  23. Andres Rüütel
  24. Kelli Sepp
  25. Triinu Sink
  26. Reedik Sõber
  27. Alari Toomsalu
  28. Maria Toomsalu
  29. Henrika Trave
  30. Hanna Tuus
  31. Rasmus Uustulnd
  32. Eva Maria Veitmaa
  33. Keidi Õisnurm
  34. Sander Õun
  35. Agnes Äkke
Klassijuhataja: Raili Tamm

 

 

 

 

98. lend, lõpetas 2016. a.

A klass

 

  1. Hanna Aksalu
  2. Taaniel Bormann
  3. Roland Brant
  4. Olev Sten Erik Jõgi
  5. Victoria Käesel
  6. Gerda Kallas
  7. Hanna Keidong
  8. Kristiin Koppel
  9. Kertu Lehtsaar
  10. Egil Lember
  11. Monika Mander — hõbemedaliga
  12. Johanna-Liisa Mölder
  13. Pirjo Mononen
  14. Hendrik Müürisepp
  15. Marko Namm
  16. Eliis Paas
  17. Brenda Parbus
  18. Teele Tilts
  19. Hanna Mari Villsaar

Klassijuhataja: Merje Oopkaup


B klass

  1. Kennert Amberg
  2. Fredi Aus
  3. Eliise Grahv
  4. Edward Jõgi
  5. Katrina Kaasik
  6. Annabel Keerd
  7. Anna Maria Lember
  8. Marite Lõhmussaar
  9. Maria-Helena Palijenko
  10. Emma Peel
  11. Aneth Pokk
  12. Kadri Pruul
  13. Lauri Ratas
  14. Triin Rebbas
  15. Jakob Saare
  16. Edmond Salong
  17. Heleri Soe
  18. Deelia Talur
  19. Indrek Tamm
  20. Marju Viskus
  21. Martin Õunap

Klassijuhataja: Merike Kuldsaar

 

C klass

  1. Hendrik Aksalu
  2. Kristin Aksalu
  3. Liisbet Antsaar
  4. Kaarel Ernits — kuldmedaliga
  5. Eva Haavel
  6. Kerttu Jaus
  7. Laura Jürisson
  8. Laura Kaldjärv — hõbemedaliga
  9. Indro Kottise
  10. Teet Land
  11. Lauri Leemet — hõbemedaliga
  12. Kevin Maranik
  13. Maria Pihlak
  14. Martin Priske
  15. Ekke Kaarel Rand
  16. Marta Room
  17. Johannes Rooso
  18. Hanna Saagpakk
  19. Mihkel Šesterikov
  20. Tiina Soots
  21. Viviana Vilter — kuldmedaliga
Klassijuhataja: Diana Õun

 

 

 

 

 

99. lend, lõpetas 2017. a.

A klass

  1. Genert Allikmaa
  2. Anni Hallik
  3. Gerda Kallas
  4. Lilia Kivi
  5. Reet Koppel
  6. Britha Kuldsaar — kuldmedaliga
  7. Helina Leppik
  8. Anna-Maria Lest
  9. Merilin Mänd
  10. Annabel Maripuu
  11. Maigret Mõru
  12. Johanna Oll
  13. Aleksandra-Lovise Õun
  14. Anni Polding
  15. Robin Soolind

Klassijuhataja: Ljubov Paju


C klass

  1. Helena Ellermaa — hõbemedaliga
  2. Karmela Kaasik
  3. Helina Koppel — kuldmedaliga
  4. Armand Mäekallas
  5. Anita Mäetalu
  6. Markus Nabi
  7. Säde Leelo Simso
  8. Karita Süld — kuldmedaliga
  9. Aleks Teller
  10. Anneli Toomsalu
  11. Sten Vaher

Klassijuhataja: Mari Ausmees

 

B klass

  1. Kerli Aksalu
  2. Laura Arge
  3. Sandra Aulik
  4. Kaspar Hiis
  5. Roland Kastein
  6. Taavi Kaup
  7. Hendrik Klausson
  8. Mari Kolk — hõbemedaliga
  9. Erik Juhan Kruusik
  10. Kerttu Kütt
  11. Kerli Kuusk — hõbemedaliga
  12. Hans Lätt
  13. Karl Lember
  14. Madis Lember
  15. Aleks Lesk
  16. Merili Mägi
  17. Marie Naak — hõbemedaliga
  18. Aaron Nau
  19. Kristi Niit
  20. Annika Õisnurm
  21. Eerik Poopuu
  22. Kristjan Rannaäär
  23. Egert Siiner
  24. Henriette Sülluste
  25. Robert Suurna
  26. Kaarel Talistu
  27. Tea Tambur
  28. Kris Tänav
  29. Jane Treima
  30. Anti Väli
  31. Elviira Vanatare
  32. Karin Viilup
  33. Karl Villem Viss

Klassijuhataja: Sirje Kreisman

 

 

100. lend, lõpetas 2018. a.

A klass

  1. Kristella Andres
  2. Kai-Riin Eimre
  3. Kaarel Jalakas
  4. Karl Kaasik
  5. Kaidi Kermik
  6. Agnes Kesküla
  7. Martin Koppel
  8. Miina-Marii Kuivjõgi
  9. Karl Kustav Kuning
  10. Carlos Liiv
  11. Ketlin Mäeorg
  12. Mart Mölder
  13. Karin Nuut
  14. Ene-Liis Orb
  15. Liisi Papp
  16. Karin Rannaäär
  17. Eliisa Saar
  18. Jakob Trei
  19. Liisbeth-Johanna Trei
  20. Mart Truu

Klassijuhataja: Indrek Peil


C klass

  1. Tõnis Antonov
  2. Peeter Benjamin Anvelt
  3. Heinrich Adolf Haller
  4. Kirti Haller
  5. Kaupo Humal — kuldmedaliga
  6. Hannes Iir
  7. Jane Jaakson
  8. Marie-Elis Kuivjõgi
  9. Oliver Laidma
  10. Rasmus Lepik
  11. Paul-Mark Pihl
  12. Lauri Põlluäär
  13. Rauno Põlluäär
  14. Kristo Püüding
  15. Artti Raasuke
  16. Richard Raasuke
  17. Karen Saksakulm — kuldmedaliga
  18. Eliise Schmuul
  19. Karl-Thomas Sepp
  20. Silver Spitsõn
  21. Miikael Tuus
  22. Karl Viik — kuldmedaliga
  23. Karel Äär — kuldmedaliga
  24. Pille Ülem

 

Klassijuhataja: Raili Tamm

 

B klass

  1. Iiv Aavik — hõbemedaliga
  2. Sörel Haller
  3. Karl Kadak
  4. Airike Kapp — hõbemedaliga
  5. Oskar Kirs
  6. Maria Kirst
  7. Hanna Klaar — hõbemedaliga
  8. Brita Laht — kuldmedaliga
  9. Elery Lõhmus
  10. Helina Magus
  11. Merilin Mitt
  12. Kätrin Mändmaa
  13. Liisa Niit
  14. Harles Herman Ojasaar
  15. Reio Pihlak
  16. Delis Pärnoja
  17. Sille Riin Rand
  18. Bret-Maria Rikko
  19. Emilia Rozenkron — kuldmedaliga
  20. Birgit Soom
  21. Kadi Riin Tanila
  22. Mari Tiitson — hõbemedaliga
  23. Johannes Treiel
  24. Sten Vainu
  25. Grete Vendel
  26. Seidi Voogre
  27. Kristiine Õunpuu

 

Klassijuhataja: Arne Loorpuu

 

 

 


Triine Aavik

Robi-Jürgen Algo

Kristiina Iilane

Silja Kalm

Karl Kesküla

Joel Jakob Koel

Markus Kokk

Kristjan Kruuser

Elis Kukk

Kristin Kurvits

Triinu Lember

Martin Ling

Marii Metsmaa

Kadri Munk

Markus Mägi

Noora Mölder

Gerda Nelis

Krista Raud

Piret Saartok

Martin Sepp

Krete Suurorg

Taavi Talur

Kelly Talvistu

Mart Targem

Liisi Trave

Miikael Trave

Taavi Tuuling

Maige Vallik

Airike Vipp

Ulla Volke

Kadi Väli

Ainar Õunpuu

Viimati uuendatud Teisipäev, 26 Juuni 2018 21:35  
Bänner


Bänner