Jukukooli laager

TÄHELEPANU!

29. ja 30. augustil toimub Jukukooli laager, millest osavõtt on äärmiselt vajalik. Bussid väljuvad kooli eest teisipäeval, 29. augustil kell 10.00. Kaasa võtta magamiskott, madrats, supitaldrik, lusikas ja kruus. Süüa saab 3 korda – lõuna, õhtusöök, hommikusöök. Joogivesi endal kaasa võtta! Toimuvad võistlused, kohtumised, ajurünnakud, klassikoosolekud ...

Laager lõpeb kooli vastuvõtuga ja teklite pähe panemisega.

Tagasi linna tuleme kolmapäeval, 30. augustil ~ 13.00.

Kõik laagris osalejad tasuvad söögi ja bussisõiduraha klassijuhatajale septembrikuu jooksul.

Laagris osalemisest teatada hiljemalt 22. augustiks õpetajale kirjutades järgmiselt:
10ab klass klassijuhataja Jaanika Kask See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
10c klass klassijuhataja Arne Loorpuu See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Viimati uuendatud Kolmapäev, 20 Juuni 2018 07:23