Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

2014/15 õa saavutused

Saada link Prindi PDF

12.-19. juuli - Taanis, Aarhusis toimunud 26. rahvusvahelisel bioloogiaolümpiaadil pälvis pronksmedali Magnus Kaldjärv (12.c)

15.-16. mai - vabariiklik bioloogiaolümpiaad - põhikooli arvestuses Sander Teras (6.b) - 4. koht, Marleen Vahu (7.a) - I koht, Diana Alt (8.b) - III koht, Karl Hendrik Tamkivi (8.b) - I koht

15. mai - Maaülikooli poolt läbiviidav Teaduslahingu lõppvoor - Karl Viik (9.a), Artti Raasuke (9.a), Silver Spitsõn (9.a) - II koht

12. mai - vabariiklik inimeseõpetuse olümpiaad- põhikooli arvestuses Jonna Mononen (5.b) - 7. koht, Liisa Õunpuu (7.b) - 6. koht

9. mai - raamatuarvustuse võistlusel Ulakass Tartu Tamme Gümnaasiumis põhikooli arvestuses Karl Viik (9.a) - II koht, Jutta Loviisa Juht (8.b) ja Karl Hendrik Tamkivi (8.b) eripreemiad

8. mai - vabariiklik maakondade vaheline vene keele võistlus - 8.-9. klasside arvestuses Henri Paomees (8.b) ja Artti Raasuke (9.a) võistkondlik III koht

24. aprillÕpilaste Teadustööde Riiklikul Konkurss
Martin Vesberg (5.a) — Eesti Loodusmuuseumi eriauhind, Põhikooli I preemia
Rosmarii Sarapuu ja Liisa Õunpuu (7.b) — Tervise Arengu Instituudi eriauhind
Lisanna-Lee Leiman (7.b) Teaduskeskus AHHAA eriauhind, Eesti Looduse eriauhhind, Eesti Teaduste Akadeemia eriauhind,  põhikooli II preemia
Karl Hendrik Tamkivi (8.b) — Eesti Energia eriauhind, Saare Maavalitsuse ja Omavalitsuste Liidu eriauhind
Kertu Tuuling (12.a) — Eesti Teaduste Akadeemia eriauhind
Agnes Äkke (12.c) — Keskkonnaministeeriumi eriauhind
Kaspar Mölder (12.b) — Eesti Ornitoloogiaühingu eriauhind, Eesti Looduse eriauhind, Keskkonnaministeeriumi eriauhind,  International Wildlife Reseaarch Week 2015 (Šveitsis), Gümnaasiumi I preemia
Inge Vahter — Juhendaja preemia
Mart Mölder — Juhendaja preemia

10. aprill- Eesti Koolispordi Liidu spordimälumäng "Bumerang" finaalmängus Lauri Aksalu (12.c), Indrek Polding (12.c), Raimo Rahumeel (12.c), Hardo Niit (12.c) - 4. koht.

7. aprill - Saare maakonna põhikoolide näitemängupäeval saavutasid Kreputlased - grand prix

4. - 5. aprill- üleriigilisel matemaatikaolümpiaadi lõppvoorus - 12. klasside arvstuses Magnus Kaldjärv (12.c) - 9. koht

2. aprill - Saare maakonna vendade Liivide konkursil sai Ekke Kaarel Rand (11.c) laureaadiks ja Maria Pihlak (11.c) eripreemia.

27.-28. märts - üleriigilisel keemiaolümpiaadi lõppvoorus - 12. klasside arvestuses Magnus Kaldjärv (12.c) - 9. koht.

24. märts - Eesti Koolispordi Liidu spordimälumäng "Bumerang" piirkondlikus voorus Lauri Aksalu (12.c), Indrek Polding (12.c), Raimo Rahumeel (12.c), Hardo Niit (12.c) - II koht.

14.-16. märts - Saaremaa Miniteatripäevadel tuli Krevera laureaadiks ja sai parima muusikalise kujunduse preemia. Tiina Nõmm (12.a) ja Maria Pihlak (11.c) tunnistati parimateks Saaremaa näitlejateks ja juhendaja Rita Ilves parimaks Saaremaa juhendajaks.

12. - 13. märts - rahvaluuleolümpiaadi lõppvoorus nooremas vanuserühmas (7. - 8. klass) Jutta Loviisa Juht (8.b) - 8. koht; vanemas vanuserühmas (11. - 12. klass) Johanna Kallas (12.c) - II koht ja eripreemia: uurimistööde teema "Eestlased - nõiarahvas?" parim uurimistöö ("Selgeltnägijate ja teadjate kajastamine meedias"), Kai Ellik (12.c) - 4. koht

12. märts - vabariiklikus keskkonna-alaste uurimistööde konkursi II voorus 5.-7. klasside arvestuses Martin Vesberg (5.a) - I koht ja Eesti Ornitoloogiaühingu eripreemia,  juhendajad Inge Vahter, Mart Mölder; Sander Teras (6.b) - I koht, juhendaja Inge Vahter; Roosmarii Sarapuu ja Liisa Õunpuu (7.b) - III koht, juhendaja Inge Vahter; Lisanna Lee Leiman (7.b) - IV koht, juhendaja Inge Vahter.  8.-9. klasside arvestuses Karl Hendrik Tamkivi (8.b) - I koht, juhendajad Indrek Peil ja Inge Vahter; Elo Nõmm ja Diana Alt (8.b) - IV koht, juhendaja Inge Vahter. 10.-12. klasside arvestuses Reedik Sõber (12.c) - 5. koht, juhendaja Raili Tamm.

7. - 8. märts - üleriigilisel bioloogiaolümpiaadi lõppvoorus - 12. klasside arvstuses Magnus Kaldjärv (12.c) - I koht ja üldarvestuses I koht

7. märts - inglise keele olümpiaadi maakonnavoorus - 6. klasside arvestuses Anni Kuuseok (6a) - 7.-8. koht, õpetaja Marju Roberts, Torm Vatsfeld (6.a) - 7.-8. koht, õpetaja Kristi Aro; 7. klasside arvestuses Kristin Häng (7.a) - 9.-10. koht, õpetaja Anni Väli; 8. klasside arvestuses Liisa Veliste (8.b) - 4.-5. koht, õpetaja Liis Ojasaar, Diana Alt (8.b) - 6.-7. koht, õpetaja Anni Väli; 9. klasside arvestuses Karl Viik (9a) - 3.-4. koht, Silver Spitsõn (9.a) - 5.-6. koht, õpetaja Kristi Aro, Karin Nuut (9.b) - 7. koht, õpetaja Liis Ojasaar, Agnes Kesküla (9.a) - 8.-9. koht, õpetaja Liina Truu.

6. - 7. märts - 19. Alo Mattiisenile pühendatud vokaalansamblite konkursil Jõgeval - Varsakabi laureaat ja II koht Ekke Kaatel Rand (11.c), Teet Land (11.c), Carlos Liiv (9.b), Mart Truu (9.b) juhendaja Mari Ausmees; 4.-5. klasside kategoorias 5. klassi segaansambel - 9. koht, juhendaja Riina Laanes

6. märts - üleriigilisel inglise keele olümpiaadi lõppvoorus - gümnaasiumi arvestuses Andres Rüütel (12.c) -  9. koht, õpetaja Reet Lulla.

5. märts - kodunduse maakonna voorus - 8.-9. klasside arvestuses Aleksandra Männik (8.b) - 6.-7. koht, Emma Siigur (8b) - 8. koht, õpetaja Jorma Tapio Ihalainen

5. märts - käsitöö maakonna voorus - 8.-9. klasside arvestuses Elo Nõmm (8.b) - II koht, Janely Karjane (9.b) - 7.-8. koht, õpetaja Kaie Kesküla

28. veebruar - füüsikaolümoiaadi maakonnavoorus - 8. klasside arvestuses Siim Trei (8.a) - I-II koht, Kerman Keerd (8.b) - III koht, Mihkel Rasu (8.a) - 4. koht, Henri Paomees (8.b) - 5.-6. koht, Garel Muul (8.a) - 5.-6. koht, Jutta Loviisa Juht (8.b) - 7. koht; 9. klasside arvestuses Karl Viik (9.a) - I koht, Silver Spitsõn (9.a) - 4. koht, Karel Äär (9.a) - 5. koht; 10. klasside arvestuses Aleks Teller (10.c) - 4. koht, Sten Vaher (10.c) - 6. koht; 11. klasside arvestuses Kaarel Ernits (11.c) - I koht, Lauri Leemet (11.c) - III koht, Laura Kaldjärv (11.c) - 6. koht, Ekke Kaarel Rand (11.c) - 7. koht, Johannes Rooso (11.c) - 8. koht, õpetaja Arne Loorpuu; 12. klasside arvestuses Magnus Kaldjärv (12.c) - I koht, Andi Ingalt (12.a) - II koht, Hanna Tuus (12.c) - III koht, õpetaja Indrek Peil.

18. veebruar - maakondlik NUPUTA võistlus5.-6. klassi arvestuses SÜG II võistkond Lennart Aavik (6.a), Karl-Martin Kuusk (6.a), Voldemar Kirss (5.b), Otto Tuuling (5.a) - I koht, SÜG III võistkond Kristel Soe (6.a), Liana Mikk (6.a), Paula Aarnis (5.b), Jonna Mononen (5.b) - III koht, SÜG I võistkond Torm Vatsfeld (6.a), Paul Antsaar (6.a), Albert Leppik (5.a), Mihkel Keso (5.a) - 5. koht; 7. klassi arvestuses SÜG I võistkond Feridee Sevostjanov (7.b), Gendra Allikmaa (7.a), Iris Kirs (7.b) - I koht, SÜG II võistkond Kätriin Käsper (7.a), Liisa Õunpuu (7.b), Roosmarii Sarapuu (7.b) - III koht, SÜG III võistkond Randel Sepp (7.b), Oskar Kivi (7.b), Robin Kukk (7.b) - 6. koht, juhendajad Linda Kuuseok, Marit Kikas.

17. veebruar - Saare maakonna kõnevõistlusel - põhikooli arvestuses Helen Hüüdma (8.b) vaikse veenvuse eripreemia; gümnaasiumi arvestuses Hanna Tuus (12.c) II koht, Magnus Kaldjärv (12.c)  eneseületuse eripreemia, Sander Rang (12.a) realistliku maailma humoorika käsitluse eripreemia

14. veebruar - ühiskonnaõpetuse maakonna vooruspõhikooli arvestuses Miikael Tuus (9.b) - I koht, Karl Viik (9.a) - 4. koht, Liisa Niit (9.b) - 6. koht, Elery Lõhmus (9.a) - 9. koht; gümnaasiumi arvestuses Hannes Päll (12.a) - I koht, Hanna Tuus (12.c) - II koht, Eva Maria Veitmaa (12.c) - III koht, Lauri Leemet (11.c) - 4. koht, Sander Õun (12.c) - 5. koht, Johanna Kallas (12.c) - 6. koht, Magnus Kaldjärv (12.c) - 7. koht, Reedik Sõber (12.c) - 8. koht, Indro Kottise (11.c) - 9. koht, Laura Kriska (12.a) - 10. koht, õpetaja Merje Oopkaup.

13. veebruar - üleriigilisel etlejate konkursil Tartus - nooremas vanuserühmas Martin Vesberg (5.a) III koht;  vanemas vanuserühmas Maria Pihlak (11.c) eripreemia (juhendaja Rita Ilves)

7. veebruar - matemaatikaolümpiaadi maakonnavoorus 4. klasside arvestuses Marie Eike Rebane (4.b) - II koht, Sten Normet Noor (4.b) - 6. – 10. koht; 5. klasside arvestuses Voldemar Kirss (5.b) - I koht, Otto Tuuling (5.b) - II koht, Martin Vesberg (5.a) - 4. koht, Jonna Mononen (5.b) - 5. koht, Mihkel Keso (5.a) - 8. – 10. koht; 6. klasside arvestuses Paul Antsaar (6.a) - 4. koht, Torm Vatsfeld (6.a) - 7. koht, Liana Mikk (6.a) - 9. koht, Karmen-Kelsi Kruut (6.b) - 10. – 11. koht; 7. klasside arvestuses Liisa Õunpuu (7.b) - I koht, Gendra Allikmaa (7.a) - 4. – 7. koht, Oskar Kivi (7.b) - 4. – 7. koht; 8. klasside arvestuses Mihkel Rasu (8.a) - 10. koht; 9. klasside arvestuses Karl Viik (9.a) - II koht, Rasmus Lepik (9.a) - 8. koht, Karel Äär (9.a) - 9. koht; 10. klasside arvestuses Kirti Haller (10.c) - I koht, Anneli Toomsalu (10.c) - II koht, Karita Süld (10.c) - 4. koht, Kaili Põder (10.c) - 5. – 6. koht, Aleks Teller (10.c) - 5. – 6. koht, Sten Vaher (10.c) - 7. – 8. koht, Karl Villem Viss (10.c) - 7. – 8. koht; 11. klasside arvestuses Kaarel Ernits (11.c) - II koht, Laura Kaldjärv (11.c) - III koht, Lauri Leemet (11.c) - 6. koht; 12. klasside arvestuses Magnus Kaldjärv (12.c) - 1. koht, Indrek Polding (12.c) - 2. koht

6. veebruar - emakeeleolümpiaadi maakonnavoorus 7. klasside arvestuses Feridee Sevostjanov (7.b) - 5. koht, Liisa Õunpuu (7.b) - 7. koht, Kätriin Käsper (7.a) - 10. – 11. koht, Gendra Allikmaa (7.a) - 10. – 11. koht; 8. klasside arvestuses Karl Hendrik Tamkivi (8.b) - 6. koht, Emma Siigur (8.b) - 10. – 11. koht, Liisa Veliste (8.b) - 10. – 11. koht; 9. klasside arvestuses Karl Viik (9.a) - 7. koht; 10. klasside arvestuses Mari Kolk (10.b) - I koht, Reet Koppel (10.a) - III koht, Karita Süld (10.c) - 4. koht, Jane Treima (10.b) - 5. koht; 11. klasside arvestuses Kertu Jaus (11.c) - III koht, Hanna-Mari Villsaar (11.a) - 5. koht, Laura Kaldjärv (11.c) - 8. koht, Monika Mander (11.a) - 9. koht, Maria-Helena Palijenko (11.b) - 10. koht; 12. klasside arvestuses Eva Maria Veitmaa (12.c) - I koht, Õnnela Luhila (12.c) - II koht, Hanna Tuus (12.c) - 4. koht

4. veebruar - Saare maakonna etlejate konkursil - vanemas vanuseastmes Maria Pihlak (11.c) - Grand prix, Tiina Nõmm (12.a) - laureaat, (juhendaja Rita Ilves),Karl Juhandi (12.b) - Teo eripreemia (juhendaja Sirje Kreisman); keskmises vanuseastmes Henri Paomees (8.b) - laureaat (juhendaja Rita Ilves); nooremas vanuseastmes Martin Vesberg (5.a) - Grand prix (juhendaja Rita Ilves), Vootele Mets (6.b) - laureaat (juhendaja Merle Prii)

31. jaanuar - bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus 6. klasside arvestuses Sander Teras (6.b) - I koht, Mariliis Albert (6.b) - II koht, Marili Mikku (6.a) - 4.-5. koht, Margit Valge (6.b) - 7.-8. koht, Kristel Soe (6.a) - 9. koht; 7. klasside arvestuses Marleen Vahu (7.a) - I koht, Gendra Allikmaa (7.a) - III koht, Liisa Õunpuu (7.b) - 4.-5. koht, Huberta Karma (7.a) - 9.-10. koht; 8. klasside arvestuses Karl Hendrik Tamkivi (8.b) - I koht, Diana Alt (8.b) - II koht, Kaisa Raaper (8.b) - 4. koht, Jutta Loviisa Juht (8.b) - 7. koht, Elo Nõmm (8.b) - 8. koht; 9. klasside arvestuses Hanna Klaar (9.b) 5.-6. koht, Liisa Niit (9.b) - 5.6. koht, Miikael Tuus (9.b) - 9.-10. koht; 10. klasside arvestuses Kerli Kuusk (10.b) - I koht, Mari Kolk (10.b) - II koht; 11. klasside arvestuses Hanna Keidong (11.a) - I koht, Laura Kaldjärv (11.c) - II koht, Hanna Aksalu (11.a) - III koht, Katrina Kaasik (11.b) - 7. koht, Marite Lõhmussaar (11.b) - 8.-10. koht, Annabel Keerd (11.b) - 8.-10. koht; 12. klasside arvestuses Magnus Kaldjärv (12.c) - I koht, Hanna Tuus (12.c) - II koht, Reedik Sõber (12.c) - 4. koht. Juhendaja põhikoolis Inge Vahter, gümnaasiumis Mart Mölder.

30.-31. jaanuar - Solistica 2015 konkursil 10.-12. klasside arvestuses Kristiin Koppel (11.a) - II koht, zürii eritunnustus- parim naisartist, parim saarlane, Silver Sepa tänu (juhendaja Pilvi Karu)

30. jaanuar - XII võistulugemise Hansenist Tammsaareni nooremas vanuserühmas Martin Vesberg (5.a) - III koht; keskmises vanuserühmas Henri Paomees (8.b) - Albu valla preemia; vanemas vanuserühmas Tiina Nõmm (12.a) - SA A. H. Tammsaare Muuseum Vargamäel eripreemia

24. jaanuar - keemiaolümpiaadi maakonnavoorus 8. klasside arvestuses Jutta Loviisa Juht (8.b) - I - II koht, Diana Alt (8.b) - III koht, Kerman Keerd (8.b) - 8. koht; 9. klasside arvestuses Karel Äär (9.a) - I koht, Rasmus Lepik (9.a) - 4. koht, Liisa Niit (9.b) - 5. koht, Rauno Põlluäär (9.b) - 7. koht; 10. klasside arvestuses Aleks Teller (10.c) - I - II koht, Marie Naak (10.b) - 5. – 6. koht, Mari Kolk (10.b) - 7. – 8. koht, Britha Kuldsaar (10.a) - 10. koht; 11. klasside arvestuses Kaarel Ernits (11.c) - I koht, Lauri Leemet (11.c) - III koht, Aneth Pokk (11.b) - 6. koht, Laura Kaldjärv (11.c) - 9. koht, Katrina Kaasik (11.b) - 10. koht; 12. klasside arvestuses Magnus Kaldjärv (12.c) - I koht, Reedik Sõber (12.c) - II koht, Õnnela Luhila (12.c) - III koht

23. - 24. jaanuar - üleriigilisel Betti Alveri konkursil Tuulelapsed Kreputlastele (juhendaja Rita Ilves) laureaaditiitel ja eripreemia muusika ja sõna andeka ühendamise eest

16. - 17. jaanuar - IX koolinoorte segakooride konkurss-festivalil segakoor Kreedole (dirigendid Mari Ausmees ja Riina Laanes) B-kategooria kooride I taseme kategooria (kulddiplomi kategooria) II preemia ja Eesti Kooriühingu eriauhind B-kategooria kohustusliku laulu parima esituse eest

15. jaanuar - Kuressaare linna aasta tegu hariduses 2014 - õpilasteaduse arendamine, õpetaja Indrek Peil

14. jaanuar - vene keele olümpiaadi maakonnavoorus 7. klasside arvestuses Marleen Vahu (7.a) - I - III koht, Liisa Õunpuu (7.b) - 4. - 5. koht, Gendra Allikmaa (7a) - 6. koht, Katri Maripuu (7.a) - 7. koht, Markus Kivi (7.b) - 10. koht; 8. klasside arvestuses Henri Paomees (8.b) - 4. koht, Triinu Jakson (8.a) - 8. koht, Diana Alt (8.b) - 9. - 10. koht; 10. klasside arvestuses Mari Kolk (10.b) - I koht, Britha Kuldsaar (10.a) - II koht, Anni Hallik (10.a) - III koht, Kerli Aksalu (10.b) - 6. - 7. koht; 11. - 12. klasside arvestuses Monika Mander (11.a) - I - II koht, Maria Aarnis (12.c) - I - II koht, Rasmus Arge (12.a) - III koht, Hanna Tuus (12.c) - 4. koht, Laura Kaldjärv (11.c) - 5. koht, Adeliina Saar (12.a) - 6. koht, Brenda Parbus (11.a) - 7. koht, Maria Toomsalu (12.c) - 8. koht, Hanna Keidong (11.a) - 9. koht, Hanna Mari Villsaar (11.a) - 10. koht

13. detsember - geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus 7. klasside arvestuses Liisa Õunpuu (7.b) - II - III koht, Markus Kivi (7.b) - 4. koht, Iiris Kirs (7.b) - 7. koht; 8. klasside arvestuses Diana Alt (8.b) - 7. koht; 9. klasside arvestuses Karl Viik (9.a) - 4. koht, Liisa Niit (9.b) - 5. koht; 10. klasside arvestuses Roland Kastein (10.b) - III koht, Helina Leppik (10.a) - 7. koht, Madis Lember (10.b) - 10. koht; 11. klasside arvestuses Lauri Leemet (11.c) - II koht, Johannes Rooso (11.c) - III koht, Kaarel Ernits (11.c) - 5. koht, Teele Tilts (11.a) - 8. koht, Teet Land (11.c) - 9. koht; 12. klasside arvestuses Hanna Tuus (12.c) - I koht, Hannes Päll (12.a) - II koht, Magnus Kaldjärv (12.c) - III koht, Sander Õun (12.c) - 5. koht

11. detsember - Saare maakonna aastapreemia silmapaistva töö eest koorimuusika ja meestelaulu arendamisel, Mari Ausmees

11. detsember - Eesti Teadusagentuuri korraldatud riikliku õpilasleiutajate konkursi juhendajapreemia, Kersti Truverk

11. detsember - Eesti Teadusagentuuri korraldatud riikliku õpilasleiutajate konkursi 2. koha preemia oma vanuseklassis, Karl Ares Hommik (2.b)

5. detsember - inglise keele olümpiaadi piirkonnavoorus 10. klasside arvestuses Roland Kastein (10.b) - II koht, Jane Treima (10.b) - 5. koht, Merili Mägi (10.b) - 6. koht; 11. klasside arvestuses Pirjo Mononen (11.a) - I koht, Triin Rebbas (11.b) - 4. koht, Kerttu Jaus (11.c) - 6. koht, Roland Brant (11.a) - 7. koht; 12. klasside arvestuses Andres Rüütel (12.c) - I koht, Rasmus Arge (12.a) - II koht, Hanna Tuus (12.c) - III koht, Eva Maria Veitmaa (12.c) - 4. koht, Kristy Trave (12.b) - 6. koht, Aleksander Dolgi (12.a) - 7. koht, Sander Aavik (12.c) - 8. - 9. koht, Reedik Sõber (12.c) - 8. - 9. koht, Adeliina Saar (12.a) - 10. koht

5. detsember - saksa keele olümpiaadi piirkonnavoorus Lauri Leemet (11.c) - I koht, Õnnela Luhila (12.c) - II koht, Alari Toomsalu (12.c) - III koht, Henrika Trave (12.c)- 4. koht

4. detsember - „Koidulauliku valgel” maakondlik eelvooru laureaadid Katre-Liis Võhma (7.a), Christopher Thomas King (10.c), Teele Tilts (11.a) (juhendaja Rita Ilves); eripreemiad Kertu Lehtsaar (11.a) (juhendaja Sirje Kreisman), Vootele Mets (6.b) (juhendaja Krista Kütt)

21. november - Haridusportaali Aasta Haridusjuht 2014, Viljar Aro

14. - 15. november - Viljandi Gümnaasiumis toimunud Teadusteatrite festivali kõige füüsikumad füüsikud (füüsikaseltsi eriauhind): teadusteater SÜG TEADUSTEATER Magnus Kaldjärv (12.c) Andres Rüütel (12.c)

4. november - Koolivikkeri II koht: Voldemar Kirss (5.b), Kelly Kasjanenko (6.a), Liana Mikk (6.a), Margit Valge (6.b), Feridee Sevostjanov (7.b), Karl Hendrik Tamkivi (8.b), Agnes Kesküla (9.a), Artti Raasuke (9.a), Liisa Niit (9.b), Genert Allikmaa (10.a), Säde Leelo Simso (10.c), Hanna Aksalu (11.a), Victoria Käesel (11.a)

30. oktoober - Presidendi reaalteaduste eripreemia, Indrek Peil

Presidendi reaalteaduste eripreemia

Presidendikantselei ja Arno Mikkor

9. oktoober - rahvusvaheline Soome lahe aastale pühendatud koolidevaheline viktoriin "Üheskoos Soome lahe heaks", I koht II võistkonnale: Roosmarii Sarapuu (7.b), Liisa Õunpuu (7.b), Oliver Paljak (7.a), Martin Vesberg (5.a), II koht I võistkonnale: Gendra Allikmaa (7.a), Kätriin Käsper (7.a), Huberta Karma (7.a), Marleen Vahu (7.a)

9. oktoober - maakondliku õpioskuste võistluse I koht, võistkonnas Mariliis Albert (6.b), Margit Valge (6.b), Anni Kuuseok (6.a), Paul Antsaar (6.a), Torm Vatsfeld (6.a)

29. - 30. september - Eesti Koolispordi Liidu 6. - 9. klasside korvpalli meistriliiga finaalturniiri III koht Vinnis

Võidukad korvpallipoisid

I rida: Reio Pihlak (9.a), Mart Mölder (9.b), Karl Kustav Kuning (9.b)
II rida: Kristo Püüding (9.b), Harles Herman Ojasaar (9.a), Robin Mäetalu (9.b), Mart Truu (9.b)

26. september - GLOBE-keskkonnauuringute konkurss Viljandi Gümnaasiumis: Mariliis Albert (6.b) - III koht, Lisanna-Lee Leiman (7.b) - I koht, Elo Nõmm (8.b) - II koht, Diana Alt (8.b) - II koht, Helena Ellermaa (10.c) - II koht (töö tegi Aste PK õpilasena), Merilin Mänd (10.a) - II koht (töö tegi Aste PK õpilasena), Gerda Nelis (vilistlane) - I - II koht, Joel Jakob Koel (vilistlane) - 4. koht, Piret Saartok (vilistlane) - 5. koht

13. september - väikeste koduloouurijate uurimistöö võitja vanemas vanuseastmes (4. - 6. klass) rühmatööde kategoorias

Koduloouurijad

Vasakult: Devon Lopp (6.b), Joonas Prii (6.a), Mariliis Albert (6.b), Jolana Kaljurand (6.b),
Triinu Eliise Põld (6.b), Artur Kübarsepp (6.b), Karl Kübarsepp (6.b), Vootele Mets (6.b)

Viimati uuendatud Teisipäev, 15 September 2015 09:35  
Bänner


Bänner