Iseseisev töö

Töö teema: Intervjuu Kuressaare linna majaga

Iga klassi õpilased moodustavad 4-5-liikmelised meeskonnad, intervjueeritav maja loositakse esmaspäeval, 6.mail klassijuhatajate poolt.

Õpilased vormistavad töö elektrooniliselt PowerPoint ettekandena (10 -15 slaidi, maht kuni 2MB, salvestatud 2003 aasta versiooni), eelkujundatud ettekande aluse kaks varianti saate alla laadida siit:

variant 1_________ variant 2

Salvestage see enda arvutisse oma meeskonna nime all. Töö tuleb esitada elektrooniliselt aadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. hiljemalt 10. mail kella 16-ks.

MÕNED TEEMAD MIDA OMA TÖÖS VÕIKS KAJASTADA

Maja täpne asukoht (tänav, number, piirkond); maja rahvasuus tuntud nimi; mis seal majas on praegu, mis on olnud varasematel aastatel; maja suhe „oma“ inimeste / asutustega; maja suhe ümbritseva keskkonnaga; maja ootused oma inimestele, unistused, mured; võimalusel teha intervjuu majas töötava/elava inimesega; fantaseerige – mida maja mõtleb, tunneb, teab (saladused), ootab, loodab jne; fotod, kaardid, joonistused jne.
Töö tuleb kirja panna küsimus-vastus vormis.

NÄIDE:
KÜSIMUS: Tere, kas võib sinult küsida mõned küsimused?
VASTUS: Jah, ma vastan meeleldi.
KÜSIMUS: Sa asud aadressil Raamatu 6. Kas see asukoht on hea, et oma elu elada?
VASTUS: Jaa, pole siin midagi viga, ümbrus on kultuurne – kõrts, kirik ja teater. Inimesed võiksid küll vähe vaguramad olla, muusika on minu vanadele kõrvadele vahest liiga vali, aga pole hullu.
KÜSIMUS: Kui vana sa oled?
VASTUS: Ehitajad kolisid minu juurest ära juba 100 aastat tagasi. Mõnede naabrite kõrval olen ma aga veel poisike.
KÜSIMUS: Sind kutsutakse Tarkuse majaks. Kuidas see nimi tekkis? .........................

Viimati uuendatud Laupäev, 04 Mai 2013 16:09