Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Miniteatripäevade ajakava

Saada link Prindi PDF

Saaremaa miniteatripäevad 2013


16. märts

12.30 - AVAMINE
12.45 - LÕUNA
13.30 - Saaremaa ÜG Kreputlased (Rita Ilves) mittemuusikal "Lumivalgeke"
14.05 - OG Mo-teater (Mare Noot) T. Voorel "Herakles"
14.45 - Saaremaa ÜG Kreisis (Sirje Kreisman) M. Under "Lapsehukkaja"
15.15 - Tallinna Kristiine Gümnaasium DNA (Mart Usin) P. Handke ainetel "Eksperiment"
16.15 -  Viimsi Kk K.O.K.K. (Daniil Merkuriev) M. Kesküla "Eksisteerimise ABC"
17.05 - Paide ÜG Maski Taga (Marju Mändmaa) ühistöö "21.12"
18.00 - SÜG Krevera (Rita Ilves) kompositsioon "Elu on lugu"
18.55 - Rapla Riinimanda Teater (Valter Uusberg) M. Kivastik "Teener"
19.30 - ÕHTUSÖÖK
20.45 - Kabaree
22.45 - Juhendajate ja žürii nõupidamine kaminasaalis
23.15 - Pidu koolibändidega
01.00 - ÖÖRAHU

17. märts

08.30 - HOMMIKUSÖÖK
09.30 - Näitemänguklubi Altermannid (Auli Auväärt) P.-E. Rummo "Tuhkatriinumäng"
10.30 - Viljandi G teatristuudio (Silvia Soro) S. Soro "Metsarahvas"
11.30 - H. Treffneri Gümnaasium (Kadri Kosk) M. Ulman "Võluõunad"
12.40 - Rakvere RG "Karla" (Tiina Kippel) I. Herm "Estonia"
13.35 - H. Treffneri G Unenäoklubi (Jan Teevet) V. Woolf "28. märts 1941"
14.00 - LÕUNA
15.00 - Rakvere G Teatriansambel (Aili Teedla) omalooming "Unistuste hotell"
16.00 - SÜG Kreisis (Sirje Kreisman) R. Queneau "Stiiliharjutused"
16.45 - Viimsi Kk K.O.K.K. (Eva Kalbus) A. Kõuhkna, K. Kõrre "Klaar"
17.40 - Rakvere RG Protest (Anett Rannamets) A. Rannamets "Kastis"
18.30 - Karksi Noorteteater "O" (Silvia Soro) S.Soro "Minu sõbra lugu"
19.30 - Jõgeva G Liblikapüüdja (Lianne Saage-Vahur) H. Hesse "Augustus"
20.00 - ÕHTUSÖÖK
21.15 - Juhendajate ja žürii nõupidamine Kuressaare Linnateatri kohvikus
21.45 - Pidu ansambliga Ukerdajad
01.00 - ÖÖRAHU

18. märts

09.00 - HOMMIKUSÖÖK
10.00 - Näitegrupp Protsess (Rainer Verner Samolberg) E. ja R. V. Samolberg, T. Turk  "-"
10.50 - Tallinna Lilleküla G (Martin Junna, Rauno Meronen, Andres "Ande" Jakovlev) omalooming "Kelle jaoks klassikaline, kelle jaoks mitte"
11.35 - H. Treffneri G Unenäoklubi (Jan Teevet) J. Teevet "Traktaat viimasele oinale"
12.05 - KGeellased (Laura Oolup, Anneli Meisterson) L. Oolup "Mängi elu"
12.40 - Film "Kabaree" (G. Kordemets)
13.00 - LÕUNA
14.15 - LÕPETAMINE

Osalejad __ Ajakava __ Žürii __ Toetajad __ Tulemused __ Fotod __ Teatrimehike __ Korraldajad

Teised miniteatripäevad

Viimati uuendatud Teisipäev, 05 Märts 2013 22:41  
Bänner


Bänner