Saaremaa Ühisgümnaasium 1865-2021

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

SÜG-Press 355

Saada link Prindi PDF

 

SÜG-Press

 


30. oktoober 2012 - Mida Juku ei õpi, seda Juhan ei tea - Number 355KOLMAPÄEVAST LAUPÄEVANI

K 31.10
14.00 Juhtkonna koosolek
15.00 Ainekomisjonide esimeeste koosolek
MK Tähekese viktoriin 3.- 4. kl I voor

N 01.11
13.00 Aktiivilaager
R 02.11 Aktiivilaager
Saaremaa Rahvateatri esseekonkursi lõpptähtaeg

E 05.11
10.45 Klassivanemate koosolekud
MK 4.-5. kl rahvastepalli finaal

T 06.11
9.00 Direktsiooni koosolek
15.50 Õpilasesinduse koosolek

K 07.11
11.00 Lepatriinu lasteteater algklassidele
14.00 Juhtkonna koosolek
15.00 Metoodikanõukogu koosolek
15.50 Võõrkeelte ainekomisjoni koosolek

N 08.11
16.00 Gümnaasiumi mälumängu II voor

R 09.11
Jalgpalliturniir 7.-9. kl T

L 10.11
Keemia lahtine võistlus

PEDAGOOGILISED KÕNELUSED

K 31.10 Reet Lulla, Liis Ojasaar. Meie Comeniuse plaanidest.
N 01.11 Direktsiooni info
R 02.11 Merje Oopkaup. Humanitaarõigusest.
E 05.11 Viljar Aro
T 06.11 Indrek Peil. Jaapan 1
K 07.11 Indrek Peil. Jaapan 2
N 08.11 Direktsiooni info
R 09.11 Indrek Peil. Jaapan 3

DIREKTSIOON TÄNAB

Rita Ilves — suure abi eest külaliste leidmisel 19. oktoobriks.
Mia Rand — õpilaste suurepärase ettevalmistuse eest õpioskuste olümpiaadi lõppvooruks.
Enn Laanemäe, Ivar Tamm ja nende meeskond — Eesti Koolispordi Liidu õpetajate korvpallivõistluste korraldamise eest.
Linda Kuuseok ja Anu Ausmees — aritmeetikavõistluse läbiviimise eest.
Iivi Vikat ja Meeli Ool — mõnusa ettelugemispäeva eest.
Diana Õun ja Triino Lest — põhikooli rekordite püstitamisvõistluse korraldamise eest.
Algklasside õpetajad — algklasside veerandilõpuaktuse läbiviimise eest.
Anne Teigamägi, Rita Ilves, Marina Mäetalu, Diana Õun, Inge Vahter, Marika Pärtel, Kuressaare Gümnaasiumi sõbralik kollektiiv - sõbraliku ja koostööle pühendunud meeleolu loomise eest kahe kooli ühiskonverentsil 22. oktoobril.

HINGEDEPÄEVA OOTUSES

On pühapäev ja oleme maal — Ruhves, Vana-Saadul. Päike paistab, kahepäevane lumi särab ja vanad, tuttavad tihased küsivad süüa. Pump ütles üles ja päris huvitav on taas kaevu ja ämbritega toimetada. Eelmine öö oli tunni võrra pikem ja miskipärast jagus undki rohkemaks. On see lume süü? Kas tõesti on jõuluootuseaeg käes? Tundub küll nii. Simunapäev ei ole küll kuigi tuntud püha, aga tegi, mida pidi - külmutas madalamad lombid ja maa, aga ometi on üsna romantiline ja maalähedane paljajalu lumes välitualetis käia...

Tähelaev vaadatud, otsustasime linna sõita, sest suvekummidega ei julge esmaspäeva varahommikuses miinuses riskida. Enne sõitsime veel merd vaatama - vaikus ja rahulikkus ning luigepaarid süvendasid aja aeglase kulgemise tunnet veelgi. Linn tõi telefonikõne Kunnarilt - korvpallipidu oli kenasti läinud, kabaree oma tavalisel kõrgusel ja oma võistkonna üle uhke tunne, et võitsime naaberkooli. Siinkohal sügav kummardus Ennule, Ivarile, Aadole, Dianale, kogu söökla personalile, kabareelennule e meie abituuriumile, Kunnarile ja meie võistkonnale - Paavole, Ennule, Mardile, Margitile, Virgele, Kerstile. Vabandan, kui nimekiri pole täielik...

Algamas on uus kooliveerand - jõuluveerand. Seekord eriline, sest veerand ei lõpe vaheajaga, vaid alles jaanuari keskel. Kas veerandihinnete asemel saavad jõuluajal olla tähtsad hoopis muud väärtused? Juba kuu viimane päev kannab Halloweeni nime ja algamas on hingedeaeg, kui oodatakse koju varem elanud inimeste hingesid, kelle mälestuseks süüdatakse kodudes küünlad.Usun tõesti, et meid nähakse kogu aeg - et meie esivanemad on vähemasti jõuluveerandil meid vaatlemas... Kui nii, siis on ju vähemasti sel ajal mõistlik olla parem inimene. Laupäevases Meie Maas ütles Piret Rauk, et mõtleb iga päev, kuidas paremaks inimeseks saada ja kuidas olla tänulik... Kuidagi on ka minu elu kujunenud nii, et aasta viimasel kahel kuul tahaks olla ainult hea... Kas siis ülejäänud kahel kuul võib halb olla? Elu ei ole must-valge ja aeg-ajalt tuleb vastu võtta ka otsuseid, mis kõigile ei meeldi. Ma püüan need jätta ülejäänud aastasse - hingedepäevast, 2. novembrist saab ju alati alguse nii umbes kaks kuud jätkuv jõuluaeg.

Reedel, 26. oktoobril tegi abikaasa Kristi fotoka puudumisel läpakaga video meie pere vististi kõigi aegade esimese lumememme sünniloost. Viieaastane tütretütar Grete helistas seda pärast Dropboxist nägemist meile ja ütles, et see oli nii naljakas, et ta ei suutnud isegi naerda... Pedagoogilistel kõnelustel näitan seda ka õpetajatele. Ehk ühendab esimene lumememm ka meid kõiki - meie lapsi ja lapselapsi, vanemaid ja vanavanemaid, õpilasi ja õpetajaid, vilistlasi ja endiseid õpetajaid...

Soovin kõigile tahtmist olla üdini hea vähemasti järgnevad kaks kuud ja usku hingede olemasolemisse - küllap meie esivanemad ikka muretsevad meie pärast. Püüame siis elada nii, et nad oleksid õnnelikud.

Viljar Aro, koolijuht

LÕPPES HEA ÕPETAJA KUU

Traditsiooniliselt oli oktoober hea õpetaja kuu. Selle kuu neli nädalat olid jagatud teemanädalateks.

01. – 07. oktoober oli õpetajate nädal.
Neljapäeval oli kõigil võimalus vahetundide ajal aulas vaadata filme meie kooli õpetajate tegemistest. Reedel oli traditsiooniline õpetajate päev, mis lõppes kontsertiga. Samuti oli fuajees postkast „Kiida õpetajat“. Enim kiidukaarte said Sirje Kreisman, Arne Loorpuu, Margit Mägi, Maie Uustulnd, Liina Truu, Alli Kallaste, Merje Oopkaup, Irena Sink, Inga Paaskivi, Ruta Kelt.

08. – 14. oktoober oli lastevanemate nädal.
Sel nädalal ootasime vanemaid tunde külastama. Eri tundides oli kokku 38 vanemat, neist algklassides 16 ja keskastmes 22. Enim huvi pakkus vanematele eesti keele tund, milles oli kokku 9 vanemat. Eesti keelele järgnesid huvi poolest inglise keel 8 vanemaga ja matemaatika 7 vanemaga. Sobivaim päev oli esmaspäev, siis oli kokku 10 tunnikülastust. Teisipäev tundus olevat kõige ebasobivam, sellele päevale jäi kõige vähem külastusi. Kuna vanemate huvi oli sel aastal suurem kui eelmisel aastal, siis sellise võimaluse pakkumisega jätkame kindlasti ka järgmisel aastal.

15. – 21. oktoober oli karjäärinädal.
Karjäärinädala eesmärgiks oli tutvustada õpilastele erinevaid elukutseid, tegevusvaldkondi või teemasid. Avalöögi sellele nädalale andis Kuressaare abilinnapea Kalle Koov, kes kolmapäeval rääkis abiturientidele linna eelarvest. Külaliste põhirõhk oli ka sel aastal seatud veerandi viimasele päevale. Õpilased kohtusid sel päeval järgmiste külalistega: 1B klass Jaanis Sarapuu, Priit Kalda ja Ulvi Viigiga; 4A ja 4B klass Swedbanki esindajaga; 5A ja 5B klass Ingrid Paiste ja Raivo Paasmaga; 6A klassi poisid linnapea Mati Mäetaluga kehalise kasvatuse tunnis; 7A ja 7B Merike Pitkaga; 8A klass Raivo Peetersiga füüsikatunnis; 9A klass Kätlin Poopuu, Merike Pitka ja Marju Põlluga; 9B klass Kätlin Poopuu ja Ene Kallasega; 10A klass Raul Vinniga; 10B klass Asko Berensiga; 10C klass Kristo Kiikeriga geograafiatunnis ja Asko Berensiga; 11A klass abilinnapea Tiina Talviga bioloogiatunnis; 11B klass Veiko Visnapuuga; 11C klass Gerda Pitkaga; 12A klass Kadri Sarjasega; 12C klass abilinnapea Tiina Talviga bioloogiatunnis ja Koit Kelderiga. Lisaks said abituriendid teada edasiõppimisvõimalustest välismaal firma StudyIn esindajalt. Täname kõiki külalisi, kes tulid ja muutsid veerandi viimased päevad õpilastele vaheldusrikkamateks.

22. – 28. oktoober oli õpilaste nädal.
Selle nädala raames toimusid lahtiste uste päevad Eesti Maaülikoolis ja Tartu Ülikoolis. Tänu sihtasutuse Ülikoolide Keskus Saaremaal tegevjuhi Maie Meiusele said meie abituriendid kahel päeval külastada eelpool nimetatud ülikoole.

Marek Schapel, õppealajuhataja

KOOLIPERELE!

Raamatukogul on rõõm teatada, et meie fond on jälle täienenud uute raamatutega. Tänu Lümanda Vallavalitsusele ja Marju Niidile saime suure koguse raamatuid Londoni Southbank International School Library'st.

Raamatuid on kokku 111 eksemplari, peamiselt inglise keeles, sekka mõni prantsuse- ja rootsi- keelne ning lugemiseks sobivad põhiliselt lastele ja noortele, s.t kirjandus, millest meil seni väga puudus oli.
Raamatutega saate tutvuda RIKSWEB-is
http://192.168.0.5/riksweb/index.asp?action=100
otsingu sõnaks pange "kingitus londonist".

Veelkord suured tänud ja loodame, et raamatud leiavad endale palju uusi lugejaid!

Iivi Vikat, raamatukogujuhataja


ARITMEETIKAKONKURSI 23. VOORU TULEMUSED NING KOKKUVÕTE

4.-6. klassid

Kolmes voorus osales kokku 45 õpilast. Edetabel on koostatud igaühe kahte paremat tulemust arvesse võttes.

I koht 6b (168 p)
II 5a (155)
III 5b (148)
IV 4a (98)
V 4b (66)
VI 6a (56)

Individuaalne edetabel
1.-2. Sander Truu, Kerman Keerd 6a, 57 punkti
3. Triinu Jakson 6a, 56
4. Gendra Allikmaa 5a, 55
5. Henri Paomees 6b, 54
6.-7. Feridee Sevostjanov, Liisa Õunpuu 5b, 53
8.-9. Siret Sui 6b, Huberta Karma 5a, 52
10. Jutta Loviisa Juht 6b, 51.

Tublimad neljandate klasside arvutajad:
Paul Antsaar (36 p), Kelly Kasjanenko, Torm Vatsfeld (31p), Elisabeth Vaarik (26p), Laura Veliste, Anni Kuuseok, Kristel Soe (26p).

Õnnitlused võitjatele ja kiitus kõigile tublidele osavõtjatele!

Linda Kuuseok

7.-9. klass

Oktoobri kolmel teisipäeval toimus aritmeetikakonkurss. 7.-9. klassidest osales 25 õpilast.
Individuaalselt läks arvesse 2 paremat tulemust 3-st ja 10 tublimat arvutajat olid:
Laura Kaldjärv 9a 56 punkti,
Karl Viik 7a 51p,
Sten Vaher 8a ja Roland Kastein 8b võrdselt 48 punktiga,
Mari Kolk 8a 46p, Taavi Kuuseok 8a ja Teet Land 9b võrdselt 45 punktiga,
Karel Äär 7a ja Artti Raasuke 7a võrdselt 39 punktiga,
Meril Kallasmaa 9a 38p.

Klassidevahelises võistluses arvestati kolme parima õpilase tulemust ja järjestus sai selline:
1. 8a 139 , 2. 9a 131, 3. 7a 129, 4. 8b 103, 5. 9b 97 ja 6. 7b 86.

Aitäh osalejatele!
Anu Ausmees

10.-12. klass

Teisipäeval, 16. oktoobril oli üheksa minuti jooksul võimalik lahendada 50 ülesannet. Osales 27 õpilast. Parimad olid Anni Pupart 12c 44p, Henri Sink 11c 43, Karl jõgi 11c 41, Jüri Põld 11c 38, Raimo Rahumeel 10c 37, Krister Aleks Kasemaa 12c 37.

Nii mõnelgi ei õnnestunud osaleda kõigis kolmes voorus ja nii ei olnud kokkuvõttes võimalik parimate hulka jõuda.
Gümnaasiumi osa parimad arvutajad on
Anni Pupart 12c 115p,
Henri Sink 11c 108,
Matis Rüütel 12c 100,
Maria Aarnis 10c 97,
Raimo Rahumeel 10c 96,
Indrek Polding 10c 90,
Jüri Põld 11c 87,
Kaspar Viilup 11c 81,
Rauno Pihel 10c 80.
Karl Jõgi 11c, 71 punkti.

Klasside esikuuik sai järgmine: 10c 283, 11c 276, 12c 273, 11b 184, 11a 165, 10b 151. Soovin kõigile kiiret arvutamist, sest arvutamine on matemaatika alus.

Viljar Aro

ETTELUGEMISPÄEV

Igal aastal oktoobri lõpus korraldatakse Eestis raamatukogupäevi, mille raames tähistatakse ka ettelugemispäeva. Sel aastal tähistati seda päeva 19. korda, mõttega tuletada kõigile meelde, kui tore on ette lugeda ja jutte kuulata ning kui oluline on ettelugemine lastele.

18. ja 19. oktoobril tutvustati kooli raamatukogus LEELO TUNGLA elukäiku ja loomingut ning loeti ette tema raamatuid.Ürituse eesmärgiks oli tähistada kirjaniku suvist 65. sünnipäeva ning meenutada hiljuti toimunud külaskäiku Saaremaa Ühisgümnaasiumis.

Ettelugemise päevale aitasid kaasa meie tublid ja aktiivsed kuulajad 1B, 2A, 3A, 3B ja 4B klassist.
Toredaid lugusid kutsikas Leedi-Paukast ja luuletusi lugesid kaaslastele ette Voldemar Kirs, Laur Palijenko, õpetaja Viire Pors, Margit Valge, Hanna Saaretalu ja Andres Sui - neile
kõigile kuuluvad suured tänusõnad ja tõesti oli üks mõnus ettelugemine!


Põnevat lugemist Laurilt 2.A klassist


Õpetaja Viire lugemishoos

NB! Rohkem pilte leiate raamatukogu ajaveebist http://sygrmtk.blogspot.com/

Iivi Vikat, raamatukogu juhataja

PARIMAD JALGPALLINEIUD

Sel aastal on ilm olnud küll väga vihmane ja üsna suur oli hirm, kas meil õnnestub sel sügisel esimesel veerandil läbi viia juba kolmandat korda klassidevahelised jalgpallivõistlused 7.-9. klasside tütarlastele. Õnnestus – niipalju oli päikest.
Mängud toimusid peale tunde oktoobrikuu kahe nädala jooksul. Võistlusjuhendi koostas Gerda Nelis (11b-st), kes aitas ka osa mänge vilistada. Mängiti kahes alagrupis.

I alagrupis
I koht 8a 6 punktiga
II koht 9b 3 punktiga
III koht7a 0 punktiga

II alagrupis
I koht 9a 3 punktiga väravate vahe 3: 1
II koht7b 3 punktiga väravate vahe 1:1
III koht 8b 3 punktiga väravate vahe 1:3

Peale alagrupi mängude tulid kohamängud.

Võistluste paremusjärjestus oli järgmine:
I koht 8a (finaalis 9a –ga 5: 4)
II koht 9a
III koht 7b (3.-4. koha mängus 9b –ga 5: 0)
IV koht 9b
V koht 8b ( 5.-6. koha mängus 7a –ga 6: 0)
VI koht 7a

Õnnitlen võidukat 8a neidude võistkonda, kes mängis järgmises koosseisus: Kerttu Kütt – väravavaht, Maigret Mõru, Sophie Stepanov- parim mängija, Alice Berens, Reet Koppel ja Mari Kolk.
Tänan kõiki abilisi ja pealtvaatajaid ning ka ilmataati.

Võistluste peakorraldaja,
kehalise kasvatuse ainekomisjoni esimees Aime Metsmaa

UUT RAAMATUKOGUS

Eesti Looduseuurijate Seltsi KINGITUS:
Charles Darwin Liikide tekkimine (esmakordselt eesti keeles ilmunud teost esitleti 20. septembril Tartu ülikooli ajaloo muuseumis; kokku on teost tõlgitud 40 maailma keelde. Seda peetakse üheks mõjusaimaks loodusteaduslikuks raamatuks maailmas alates selle ilmumisest 1859. aastal, mil Londonis müüdi ühe päevaga läbi esimese trüki kõik 1250 eksemplari) Eesti Looduseuurijate Selts, 2012

Leelo Tungla KINGITUS külaskäigult SÜG-i, 25. september 2012:
L. Tungal Juku juntsüklopeedia (XXI sajandi alguse koolinalju, salmikuvärsse, elutarkust, liisusalme ja muud koolifolkloori) Hea Laps, 2010
E. Normann; S. Lätt (koostanud) Sada saarelehte, tuhat toomelehte : valimik eesti rahvajutte, -laule, mõistatusi ja vanasõnu (Koolibri, 2010)
Sellised nad on... eestlased (sarjast Ksenofoobi käsiraamat) Eesti Ajalehed, 2010
J. Vaiksoo Lugu lõhnavast leivast : Väike leiva-aabits + töövihik (Eesti Leivaliit MTÜ, 2012)
K. Reinhold Kuressaare Lossipark : Dendroretk koos pärimuste ja legendidega (Aktaprint, 2011)
T. Tuisk Kuressaare Ametikool 90 : 1922-2012 (Kuressaare Ametikool, 2012)

ÕPPEKIRJANDUS:
M. Kull Tervis - minu valikud : 8. klassi inimeseõpetuse õpik + töövihik (Koolibri, 2012)
M. Lepik, T. Kaljas Matemaatika töövihik 8. klassile (Koolibri, 2012)
E. Nurk; T.Kaljas Matemaatika töövihik 5. klassile (Koolibri, 2012)
E. Piirsalu Loodusõpetuse kontrolltööd 5. klassile (Avita, 2012)
H. Roos Muusikaõpetuse õpik 6.klassile + töövihik (Avita, 2012)

LASTE- JA NOORTEKIRJANDUS:
M. Saksatamm Tont ja mannapuder : naljajutud lastele (33 lastejuttu) Tänapäev, 2011
L. Vahtre Meie suured tegijad : Eesti lapse raamat (lõbusat lugemist meie oma rahva kangetest meestest ja naistest, nagu näiteks Kalevipojast, Carmen Kassist, Pätsist, Lurichist, Edgar Valterist, Kihnu Virvest. Valitud 2011.a. 5 kauneima Eesti lasteraamatu ja 2011.a. 25 kauneima Eesti raamatu hulka) Hermes, 2011

Eesti Lastekirjanduse Keskuse soovitusnimestikust 8-12 -aastastele. 2012:
K. Hinrikus Et head haldjad sind hoiaksid (vahva kogupereraamat 8-a.kaksikutest Tuulest ja Ukust) 2012
I. Tomusk Kolmanda A kriminalistid (Tammerraamat, 2012)
S. Kolu Meie, Rööbelid (Soome kirjastuse Otava ja Kinoproduction Oy filmistsenaariumide võistluse võitja 2009.aastal; Kirjandusauhind Finlandia Junior 2010.aastal) Ajakirjade Kirjastus, 2012
R.R. Russell Luuseri päevik : lood mitte kuigi muinasjutulisest elust (Sinisukk, 2012)

Eesti Lastekirjanduse Keskuse soovitusnimestik noortele alates 13. eluaastast. 2012:

K. Kriisa Piinatud hinged (noorsooromaanivõistluse II koht 2011.aastal) Tänapäev, 2012
K. Kurema Liblika lein (noorsooromaanivõistlusel äramärgitud töö 2011.aastal) Tänapäev, 2011
K. Priilinn Armastusega fännidelt (lugu 18-a Lisannist, kes on maailmakuulsa bändi Dreamblue tulihingeline fänn) Tänapäev, 2012
R. Reinaus Nahka kriipivad nädalad (lugu elus oma kohta otsivatest noortest, muutumisest ja sellest, kuidas soovil teistest erineda ja vanematele vastanduda võivad olla traagilised
tagajärjed) Tänapäev, 2012
S. Chbosky Müürililleks olemise iseärasused (romaan koosneb 15-aastase Charlie kirjadest raamatu lõpuni tundmatuks jäävale sõbrale) Hea Lugu, 2012
J. Stirling Ma leian su, Sky (teoses põimuvad romantika ja müstika) Ajakirjade Kirjastus, 2012

ILUKIRJANDUS:

A. Hvostov Sillamäe passioon (autori lood räägivad eestlastest, venelastest, külmast sõjast, välismaa asjadest ja „päris-Eestist”, mis jäi väljapoole Sillamäed) Petrone Print, 2011

Uudiskirjanduse kohta leiate infot raamatukogu andmebaasist
RIKSWEB http://192.168.0.5/riksweb/

Iivi Vikat, raamatukogu juhataja

NUHKUR NAHISTAB

Siinses rubriigis anname teile lahendada ühe ülesande. Kes esimesena toimetab õige vastuse
õpetaja Merle Prii kätte, siis teda ootab pisikene üllatus!

Head lahendamist!

1. Kes on kirjutanud raamatu„Hõbevalge“?
2. Kes on kirjutanud raamatu „Suvi“?
3. Kes on kirjutanud luuletuse „Tulipunane vihmavari“?
4. Kes on kirjutanud raamatu „Pokuraamat“?

Nelja vastuse esitähtedest saad kokku ühe sõna. See ongi oodatavaks vastuseks!

Usinat lahendamist!

SÜG-Press

1. – 9. KLASSIDE I VEERANDI ÕPPETÖÖ KOKKUVÕTE

Õpilaste veerandihinnete kokkuvõte on järgmises tabelis:

Klass Õpilasi Õppeedukus % Kvaliteet % Ainult viielisi Autahvel Kiita Võlglasi
1A 26 100 76,9 7 7 13 0
1B 26 100 92,3 12 12 12 0
2A 24 95,8 66,7 5 5 16 1
2B 25 100 76,0 8 8 11 0
3A 24 100 75,0 3 14 4 0
3B 24 95,8 70,8 2 14 3 1
4A 24 91,7 70,8 3 14 3 2
4B 23 100 56,5 3 12 1 0
Kokku 1. – 4. 196 98,0 76,0 43 86 63 4
5A 24 100 66,7 5 12 4 0
5B 24 95,8 83,3 5 15 5 1
6A 24 91,7 25,0 0 2 4 2
6B 24 100 75,0 3 13 5 0
7A 24 91,7 33,3 0 7 1 2
7B 23 87,0 43,5 2 8 2 3
8A 26 84,6 30,8 1 6 2 4
8B 21 76,2 14,3 0 3 0 5
9A 22 81,8 50,0 0 8 3 4
9B 22 77,3 31,8 0 2 5 5
Kokku 5. – 9. 234 88,9 45,7 16 76 31 26
Kokku 430 93,0 59,5 59 162 94 30

Õppenõukogu otsusega kantakse kooli autahvlile väga hea õppeedukuse eest (1. – 2. klassis ainult viielised; 3. – 9. klassis keskmine hinne 4,5 või üle selle, * õpilane on ainult viitele õppija):

1A klass
Robin Keerd, Gätlin Rauniste, Romi Liise Roomets, Arabella Soolind, Kristina Sõster, Lisete Vahu, Liisa Viljaste

1B klass
Maria Heleen Kald, Marisa Mccourt, Ingel Helena Mägi, Marii Mägi, Kaspar Nau, Heddi-Loore Ots, Carmen Zabellevitš, Martin Truverk, Anet Tõnus, Kirke Viik, Vivian Viil, Karmen Viilup

2A klass
Brigite Hollo, Riti Järveots, Joosep Kobin, Janika Tasane, Gendro Umber

2B klass
Helen Kruuser, Jürgen Liiv, Markus Luup, Merit Matt, Artur Medri, Kirke Medri, Sten Normet Noor, Marie Eike Rebane

3A klass
Mihkel Keso*, Carl-Juhan Meri*, Martin Vesberg*, Eliise Kask, Sandra Kukk, Vivian Kukk, Annaliisa Lepik, Albert Leppik, Kärt Loodus, Hosanna Mäekallas, Gervila Räim, Elise-Maria Trei, Margo Väin, Hendrik Vijand

3B klass
Emma Kirs*, Voldemar Kirss*, Paula Aarnis, Maris Alas, Maria Kasak, Raul Koppel, Orm Maripuu, Jonna Mononen, Lissel Mägi, Karl Pilden, Krisse Pulk, Raul Tahk, Otto Tuuling, Liisa Tõll

4A klass
Anni Kuuseok*, Kristel Soe*, Laura Veliste*, Paul Antsaar, Markus Armus, Artur Johanson, Kelly Kasjanenko, Eliisa Kirst, Liana Mikk, Kätrin Opp, Berit Porss, Torm Vatsfeld, Luise Vevers, Kaarel Vokk

4B klass
Johanna Priske*, Käthriin Steinberg*, Sander Teras*, Jolana Kaljurand, Andre Koppel, Karmen-Kelsi Kruut, Artur Kübarsepp, Karl Kübarsepp, Triinu Eliise Põld, Karola Soe, Elisabeth Vaarik, Margit Valge

5A klass
Gendra Allikmaa*, Kätriin Käsper*, Katri Maripuu*, Oliver Paljak*, Martin Sepp*, Mattias Rihvk, Huberta Karma, Oto Pruul, Kristiina Raud, Marleen Vahu, Katre-Liis Võhma, Uku Väli

5B klass
Oskar Kivi*, Sarah-Lisee Laipaik*, Roosmarii Sarapuu*, Feridee Sevostjanov*, Liisa Õunpuu*, Annabel Hansalu, Eva Jääger, Iris Kirs, Markus Kivi, Lisanna-Lee Leiman, Gertrud Leiten, Carmen Electra Pirn, Marilis Remmel, Kadri Tamleht, Sten-Markus Vaska

6A klass
Triinu Jakson, Mihkel Rasu

6B klass
Jutta Loviisa Juht*, Elo Nõmm*, Karl Hendrik Tamkivi*, Diana Alt, Liis Hallikäär, Kerman Keerd, Oliver Moring, Kaisa Raaper, Emma Siigur, Siret Sui, Jürgen Truu, Sander Truu, Liisa Veliste

7A klass
Maria Kirst, Elery Lõhmus, Harles Herman Ojasaar, Artti Raasuke, Karl Viik, Karel Äär

7B klass
Eva Aarnis*, Robin Mäetalu*, Sörel Haller, Airike Kapp, Karl Kustav Kuning, Eliisa Saar, Mart Truu, Miikael Tuus

8A klass

Mari Kolk*, Alice Berens, Kirti Haller, Britha Kuldsaar, Anna-Maria Lest, Sten Vaher

8B klass
Genert Allikmaa, Helina Koppel, Karita Süld

9A klass
Laura Kaldjärv, Meril Kallasmaa, Lauri Leemet, Monika Mander, Maria-Helena Palijenko, Brenda Parbus, Hanna Saagpakk, Viviana Vilter

9B klass
Teet Land, Johannes Rooso

Õppenõukogu avaldab kiitust hea õppeedukuse eest (1. – 2. klassis veerandihinded on neljad ja viied; 3. – 9. klassis veerandihinded on neljad ja viied, kuid keskmine on alla 4,5):

1A klass
Karl Kaldjärv, Karmen Kundrats, Ats Lepamets, Kennet Puiestee, Rickie Magnus Jojo Roberts, Lisete Loviise Saagpakk, Raul Joaquin Seppel, Lauri Steinberg, Kevin Zukker, Triinu-Liis Toom, Romet Vilter, Veikko Väliaho, Susanna Õun

1B klass
Rico Robert Alliksoon, Karel Klütsnik, Kaur Kose, Artur Kuning, Grestiin Niitmets, Miko Näälik, Mike Piik, Karl-Patric Rohi, Jan Erich Sarapuu, Lisette Tagaküla, Martti Vaska, Karro Vatsfeld

2A klass
Albert-Johann Lepik, Kaur Luhaäär, Patrik Ool, Laur Palijenko, Stella Raav, Maarja-Liis Sarap, Kauri Talk, Tristen Tass, Karl-Sander Vaga, Stefy Vasemägi, Neleriin Viljus

2B klass
Katriin Aksalu, Karmen Ehanurm, Karmo Kalamees, Kariina Kasjanenko, Tanel Lempu, Katrin Lindmäe, Ermo Nõmm, Kerttu Poom, Rebecca Reial, Kevin Räim, Kristofer Tiitson

3A klass
Katariina Aulik, Kristina Lõbus, Getriin Ots, Kert Tartes

3B klass
Karl Anders Gutman, Birgit Keerd, Karl Sander Pirn

4A klass
Lennart Aavik, Rene Dubrovski, Karl-Martin Kuusk

4B klass
Andres Sui

5A klass
Kristin Häng, Triinu-Mari Kõllamaa, Rasmus Vaher, Jane Õunaid

5B klass
Hardi Aun, Robin Kukk, Brenda Nelma, Randel Sepp, Laura Sild

6A klass
Annika Luhaäär, Markus Toomsalu, Karl-Gustav Uustulnd, Andrea Ärmus

6B klass
Laura Lisell Jalakas, Mihkel Lõuk, Aleksandra Männik, Henri Paomees, Kärt Roost

7A klass
Richard Raasuke

7B klass
Liisa Niit, Karin Nuut

8A klass
Kaili Põder, Karin Viilup

9A klass

Gerda Kallas, Kristiin Koppel, Marju Viskus

9B klass
Indro Kottise, Kevin Maranik, Emma Peel, Taavi Sink, Heleri Soe

Marek Schapel, õppealajuhataja

Viimati uuendatud Reede, 02 November 2012 18:14  
Bänner


Bänner