Tulemused 2012

Saaremaa Miniteaduspäevad 2012

TULEMUSED

Laureaaditiitlid ja eripreemiad jagunesid järgmiselt (autorite eesnimede tähestikulises järjekorras):

LAUREAADID

Hanna Tuus
Saaremaa Ühisgümnaasiumist. Valge-toonekure bioloogiast ja levikust ning pesitsemisest . Juhendaja Inge Vahter.

Kaspar Mölder Saaremaa Ühisgümnaasiumist. Kormorani vaenamisest. Juhendajad Inge Vahter, Mart Mölder ja Mati Martinson.

Grete Miller Kuressaare Gümnaasiumist. Alaealiste suvised töövõimalused Kuressaares. Juhendaja Sirje Kereme.

Karl Erik Reisenbuk Tartu Descartes’i Lütseumist. Muutused helifilmi tulekul. Juhendaja Tõnis Eelma.

Silvian Karu Tartu Kivilinna Gümnaasiumist. Murdesõnade tundmine tänapäeva kooliõpilaste hulgas. Juhendaja Urve Parveots.

Mariliis Mägi Suure-Jaani Gümnaasiumist. Nahahaigused Suure-Jaani Gümnaasiumi õpilaste hulgas. Juhendaja Varje Aule.

Helena Ellermaa ja Merilin Mänd Aste Põhikoolist. Kuresaare linna õhu mikrobioloogiline saaste. Juhendajda Ülle Soom ja Juri Zabellevitš.

ERIPREEMIAD

Särava ja haarava esituse eest
Keiti Piirisild
Tartu Descartes’i Lütseumist. Eesti filmitsitaatide tundmine ja kasutamine kolme filmi põhjal. Juhendaja Anti Kadajane.

Teadusliku kire eest
Tiit-Hugo Palu
Tartu Descartes’i Lütseumist. Kütridimükoosi võimalikud mõjud eesti loodusele. Juhendaja Ardi Kärberg.

Põhjaliku teemakäsitluse eest
Arnis Käsper
Tartu Descartes’i Lütseumist. Kahe erineva arengutasemega riigi toimetulek maavärina tagajärgedega Jaapani ja Haiti näitel. Juhendaja Elle Reisenbuk.

Silmaringi arendava ettekande eest
Helena Viies
Suure-Jaani Gümnaasiumist. Lõuna-Korea koolid. Juhendaja Ene Lust.

Põhjaliku uuringu eest meditsiiniajaloo vallas
Gerda Nelis
Saaremaa Ühisgümnaasiumist. Leepra eestis — ajaloost tänapäevani. Juhendajad Inge Vahter ja Marje Nelis.

Emotsionaalse esituse eest
Kati-Riin Võsaste
Tartu Descartes’i Lütseumist. Kuidas valmis lavastus „Kadunud käsi“. Juhendaja Maria Einman.

Põhjaliku teemakäsitluse eest
Karl Eik Rebane
Saaremaa Ühisgümnaasiumist. Sõrves talvituvate merikotkaste võrdlus kahel viimasel aastal . Juhendajad Mati Martinson, Inge Vahter ja Mart Mölder.

Hobi ja teaduse oskusliku ühendamise eest
Kristjan Sepp
Tartu Kivilinna Gümnaasiumist. Valga linn 1944. Juhendaja Piia Jullinen.

Särava ja haarava esituse eest
Kerttu-Liisa Kopliste
Saaremaa Ühisgümnaasiumist. Murdesõnade tundmine tänapäeva kooliõpilaste hulgas. Juhendaja Rita Ilves.

Toreda fotokogu ja töökuse eest
Mart-Mark Tuisk
Kuressaare Gümnaasiumist. Rannarahva kalatoidud ning toidutraditsioonide jätkamine Nasva kalurikülas Tihemetsa talus. Juhendajad Sirje Kereme ja Tiina Mai.

Liikuva leksikoni eripreemia
Karl Erik Reisenbuk
Tartu Descartes’i Lütseumist. Muutused helifilmi tulekul. Juhendaja  Tõnis Eelma.

Juhend _ Registreerimine _ Ajakava _ Osalejad _ Teadlased _ Toetajad _ Tulemused _ Teesid _ Fotod _ Korraldajad _ Eelmised konverentsid

Viimati uuendatud Pühapäev, 02 Detsember 2012 00:38