Kehalise kasvatuse erigrupp

SÜG-i kehalise kasvatuse erigrupp 2017/2018.õ.-a.

Erigruppi  võetakse vastu tervisliku seisundi tõttu põhigrupist vabastatud tütarlapsi. Aluseks on pere- või eriarsti suunamiskiri.

Tõend (suunamiskiri) esitada koos avaldusega õppealajuhatajale hiljemalt 15. septembriks.

Avalduse blanketi ja rohkem infot erigrupi kohta leiad kooli kodulehelt. Avalduse ja tõendi põhjal määratakse õpilane erigruppi direktori käskkirjaga.

Eelinfot osalemise soovi kohta erigrupis ootan juba alates 4. septembrist meilile, et planeerida erigrupi tööd nii,et kõik hästi osaleda saaks.

Tundide ajad saavad olema järgmised:
Gümnaasiumi neiud - esmaspäeviti kl. 16.00 spordihoone kergejõustikuhallis,
Põhikooli neiud - teisipäeviti kl. 14.00 spordihallis.
Esimene kogunemine erigruppi määratud õpilastele on gümnaasiumil 11.09 kl.16.00 ja põhikoolil 12.09 kl.14.00.

Erigrupi õpetaja Tiiu Haavik See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Viimati uuendatud Neljapäev, 07 September 2017 16:39