Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Uurimistööde diplomid

Saada link Prindi PDF

SÜGi uurimistööde konkursi diplomisaajad

2019

I  järgu diplom

  1. Agathe Kriska
  2. Karel Noormägi
  3. Kerman Keerd
  4. Liis Keel
  5. Liispet Viira
  6. Markus Toomsalu
  7. Marleen Nõu
  8. Aleks Lõbu
  9. Andrea Ärmus
  10. Karmel Kikas
  11. Katrin Kurvits
  12. Ly Michelson
  13. Triinu Loho
  14. Artur Fredrik Alpstål
  15. Diana Alt
  16. Elo Nõmm
  17. Emma Siigur
  18. Garel Muul
  19. Ida Johanna Loel
  20. Jass Saarkoppel
  21. Jutta Loviisa Juht
  22. Jürgen Truu
  23. Karl Hendrik Tamkivi
  24. Lisette Nau
  25. Ly-Sandra Tohter
  26. Mihkel Lõuk
  27. Mihkel Rasu
  28. Sander Truu
  29. Siim Trei
  30. Viljar Altermann
II  järgu diplom

  1. Aile Saar
  2. Liisa Veliste
  3. Maria Lisette Kallas
  4. Mihkel Villsaar
  5. Karel Kikas
  6. Annika Luhaäär
  7. Karl-Alder Kuivjõgi
  8. Anna-Maria Süld
  9. Kristiina Veskimeister
  10. Mihkel Ait
  11. Petrik Saks
  12. Sander Õispuu
  13. Triinu Jakson
III  järgu diplom

  1. Kärt Roost
  2. Kerdo Salujärv
  3. Helina Sepp
  4. Sander Suurna

2016

I  järgu diplom

  1. Teele Tilts
  2. Hanna Keidong
  3. Monika Mander
  4. Brenda Parbus
  5. Olev Sten Erik Jõgi
  6. Hanna Mari Villsaar
  7. Pirjo Mononen
  8. Roland Brant
  9. Kertu Lehtsaar
  10. Hanna Aksalu
  11. Kristiin Koppel
  12. Jakob Saare
  13. Martin Õunap
  14. Annabel Keerd
  15. Eliise Grahv
  16. Marite Lõhmussaar
  17. Triin Rebbas
  18. Deelia Talur
  19. Aneth Pokk
  20. Katrina Kaasik
  21. Maria-Helena Palijenko
  22. Laura Kaldjärv
  23. Kristin Aksalu
  24. Liisbet Antsaar
  25. Kerttu Jaus
  26. Hanna Saagpakk
  27. Kevin Maranik
  28. Lauri Leemet
  29. Martin Priske
  30. Kaarel Ernits
  31. Eva Haavel
  32. Maria Pihlak
  33. Tiina Soots
  34. Viviana Vilter

II  järgu diplom

  1. Johanna-Liisa Mölder
  2. Eliis Paas
  3. Taaniel Bormann
  4. Victoria Käesel
  5. Hendrik Müürisepp
  6. Anna Maria Lember
  7. Emma Peel
  8. Kennert Amberg
  9. Hendrik Aksalu
  10. Mihkel Šesterikov
  11. Indro Kottise
  12. Johannes Rooso
  13. Teet Land
  14. Ekke Kaarel Rand

III  järgu diplom

  1. Marta Room

2017

I  järgu diplom

  1. Anna-Maria Lest
  2. Anni Hallik
  3. Britha Kuldsaar
  4. Maigret Mõru
  5. Merilin Mänd
  6. Reet Koppel
  7. Annabel Maripuu
  8. Genert Allikmaa
  9. Gerda Kallas
  10. Helina Leppik
  11. Lilia Kivi
  12. Jane Treima
  13. Karl Villem Viss
  14. Kerli Aksalu
  15. Kerli Kuusk
  16. Kristi Niit
  17. Kristjan Rannaäär
  18. Marie Naak
  19. Merili Mägi
  20. Roland Kastein
  21. Taavi Kaup
  22. Helena Ellermaa
  23. Anita Mäetalu
  24. Helina Koppel
  25. Karita Süld
  26. Karmela Kaasik
  27. Säde Leelo Simso

II  järgu diplom

  1. Aleksandra-Lovise Õun
  2. Aaron Nau
  3. Aleks Lesk
  4. Annika Õisnurm
  5. Anti Väli
  6. Mari Kolk
  7. Sandra Aulik
  8. Anneli Toomsalu

III  järgu diplom

  1. Robin Soolind
  2. Eerik Poopuu
  3. Karin Viilup
  4. Madis Lember
  5. Armand Mäekallas
  6. Sten Vaher

2018

I  järgu diplom

  1. Agnes Kesküla
  2. Eliisa Saar
  3. Ene-Liis Orb
  4. Jakob Trei
  5. Kaarel Jalakas
  6. Kaidi Kermik
  7. Karl Kaasik
  8. Karl Kustav Kuning
  9. Ketlin Mäeorg
  10. Kristella Andres
  11. Liisbeth-Joh. Trei
  12. Mart Mölder
  13. Airike Kapp
  14. Birgit Soom
  15. Bret-Maria Rikko
  16. Brita Laht
  17. Delis Pärnoja
  18. Elery Lõhmus
  19. Emilia Rozenkron
  20. Grete Vendel
  21. Hanna Klaar
  22. Helina Magus
  23. Iiv Aavik
  24. Johannes Treiel
  25. Kadi Riin Tanila
  26. Karl Kadak
  27. Kristiine Õunpuu
  28. Liisa Niit
  29. Mari Tiitson
  30. Maria Kirst
  31. Seidi Voogre
  32. Sten Vainu
  33. Jane Jaakson
  34. Karel Äär
  35. Karen Saksakulm
  36. Karl Viik
  37. Kaupo Humal
  38. Kristo Püüding
  39. Oliver Laidma
  40. Paul-Mark Pihl
  41. Peeter B. Anvelt
  42. Pille Ülem
  43. Rasmus Lepik
  44. Rauno Põlluäär
  45. Silver Spitsõn

II  järgu diplom

  1. Kai-Riin Eimre
  2. Karin Nuut
  3. Karin Rannaäär
  4. Martin Koppel
  5. Harles H. Ojasaar
  6. Kätrin Mändmaa
  7. Oskar Kirs
  8. Sörel Haller
  9. Artti Raasuke
  10. Eliise Schmuul
  11. Hannes Iir
  12. Heinrich A. Haller
  13. Marie-Elis Kuivjõgi
  14. Richard Raasuke
  15. Tõnis Antonov

III  järgu diplom

  1. Carlos Liiv
  2. Merilin Mitt

2013

I  järgu diplom

  1. Ats Aim
  2. Grete Kesküla
  3. Katariina Karu
  4. Katrin Hommik
  5. Kerttu-Liisa Kopliste
  6. Eliise Kõiv
  7. Erki Alas
  8. Karl-August Roost
  9. Katrina Lang
  10. Kerli Mägi
  11. Maria Trave
  12. Marili Kesküla
  13. Marys Toomse
  14. Mihkel Kõbin
  15. Stella Niit
  16. Anni Pupart
  17. Artur Loorpuu
  18. Carmen Pajussaar
  19. Eloora Rannala
  20. Gete Grahv
  21. Hannes Kurgpõld
  22. Joel Pupart
  23. Kadri Raudsepp
  24. Karmen Ainsalu
  25. Oskar Vevers
  26. Pillerin Arge
  27. Pärlin Luhila
  28. Sander Tšernobrovkin
  29. Sven Kadak
  30. Tiina Seo
  31. Triin Õige

II  järgu diplom

  1. Hegne Pupart
  2. Helerin Rauna
  3. Krete Sema
  4. Martin Lahtein
  5. Merlin Laula
  6. Priit Kallaste
  7. Sandra Kahu
  8. Annamaria Rahumeel
  9. Bäbby Täht
  10. Kreete Teder
  11. Leeni Sepp
  12. Matis Rüütel
  13. Mihkel Raud
  14. Senta Sepp
  15. Eliise Hoogand
  16. Jarmo Ling
  17. Karmel Pea
  18. Rauno Liitmäe
  19. Tauri Nõgu

III  järgu diplom

  1. Marianne Tüür
  2. Sander Tiit
  3. Sigrid Hüüdma
  4. Garoly Nuum
  5. Jalmar Tõnsau
  6. Mikk-Andres Altrof
  7. Kalle Kiik
  8. Krister Aleks Kasemaa

2014

I  järgu diplom

  1. Aljasmets, Sirja
  2. Armus, Kaja
  3. Leemet, Alar
  4. Lepik, Riin
  5. Meri, Ann Katarina
  6. Männa, Kärt
  7. Põld, Lauri
  8. Remm, Hedi
  9. Aavik, Triine
  10. Algo, Robi-Jürgen
  11. Kurvits, Kristin
  12. Lember, Triinu
  13. Ling, Martin
  14. Mölder, Noora
  15. Nelis, Gerda
  16. Saartok, Piret
  17. Talvistu, Kelly
  18. Trave, Liisi
  19. Vipp, Airike
  20. Grass, Kevin
  21. Jõgi, Karl
  22. Kuivjõgi, Helena
  23. Lepik, Liis
  24. Lepp, Maili
  25. Põld, Jüri
  26. Püüding, Kaspar
  27. Reinsoo, Grete
  28. Sepp, Sander
  29. Sink, Henri
  30. Teder, Taali
  31. Trave, Siim-Sander
  32. Varris, Vahur
  33. Viilup, Kaspar
  34. Viires, Indrek
  35. Õunap, Kristo

II  järgu diplom

  1. Kasjanenko, Kristina
  2. Rand, Brita
  3. Toon, Iti
  4. Vapper, Ilona
  5. Iilane, Kristiina
  6. Koel, Joel Jakob
  7. Kokk, Markus
  8. Kukk, Elis
  9. Suurorg, Krete
  10. Talur, Taavi
  11. Targem, Mart
  12. Tuuling, Taavi
  13. Volke , Ulla
  14. Väli, Kadi
  15. Õunpuu, Ainar
  16. Mägi, Mirell
  17. Saak, Krete
  18. Virveste, Ingeborg

III  järgu diplom

  1. Hiet, Kaur
  2. Tarkmees, Krete
  3. Metsmaa, Marii
  4. Munk, Kadri
  5. Mägi, Markus
  6. Trave, Miikael
  7. Vallik, Maige
  8. Kaljo, Theodor

2015

I  järgu diplom

  1. Dolgi, Aleksander
  2. Himmist, Ivar Indrek
  3. Kaup, Anni
  4. Kirs, Toomas
  5. Kuhi, Indra
  6. Laul, Olivia
  7. Nõmm, Tiina
  8. Päll, Hannes
  9. Saar, Adeliina
  10. Tuuling, Kertu
  11. Juhandi, Karl
  12. Kiir, Carl Sander
  13. Kuusk, Liisa
  14. Mölder, Kaspar
  15. Põlluäär, Tauri
  16. Rebane, Karl Eik
  17. Sbitnev, Tarvo
  18. Tartu, Sirle
  19. Aarnis, Maria
  20. Ellik, Kai
  21. Kallas, Johanna
  22. Kiks, Mark
  23. Lepik, Henri
  24. Luhila, Õnnela
  25. Niit, Hardo
  26. Pihel, Rauno
  27. Polding, Indrek
  28. Rand, Kreta
  29. Rüütel, Andres
  30. Sepp, Kelli
  31. Sõber, Reedik
  32. Toomsalu, Maria
  33. Trave, Henrika
  34. Tuus, Hanna
  35. Veitmaa, Eva Maria
  36. Õisnurm, Keidi
  37. Õun, Sander
  38. Äkke, Agnes

II  järgu diplom

  1. Allik, Liisa
  2. Armus, Karmen
  3. Kannik, Kaspar
  4. Koor, Viivika
  5. Rang, Maarja
  6. Vaabel, Krista
  7. Õispuu, Keili
  8. Aru, Markus
  9. Treirat, Andre
  10. Aksalu, Lauri
  11. Jakunin, Kerdo
  12. Kilumets, Ken
  13. Maltis, Emma
  14. Prii, Milvi Marle
  15. Rahumeel, Raimo
  16. Sink, Triinu
  17. Toomsalu, Alari
  18. Uustulnd, Rasmus

III  järgu diplom

  1. Ollerma, Margus
  2. Preedin, Joosep
  3. Trave, Kristy
  4. Kaldjärv, Magnus
2010
I  järgu diplom
  1. Anne-Mai Pall
  2. Britta Virves
  3. Kaisa Vaher
  4. Laura Kukk
  5. Lilli Sepp
  6. Mari Männa
  7. Martha Jung
  8. Merli Suu
  9. Tiiu Kallaste
  10. Annika Soom
  11. Enriko Laanemäe
  12. Kaili Adamson
  13. Kaja Pukk
  14. Liis Aru
  15. Mari Maltis
  16. Marin Saagpakk
  17. Merilin Mägi
  18. Stella Neidre
  19. Aado Toomsalu
  20. D. Reinumägi
  21. Helena Vokk
  22. Jane Sõmmer
  23. Kadri Pulk
  24. Liisa Hansen
  25. Linda Treiel
  26. Maret Ansperi
  27. Marii E. Rüütli
  28. Mariin Ling
  29. Meelis Reinumägi
  30. Miko Pupart
  31. Sigrid Turja
II  järgu diplom
  1. Anna Põld
  2. Birgit Toompuu
  3. Laura Koitla
  4. Liina Aasma
  5. Marit Kiiker
  6. R.-A. Mäemets
  7. Susanna Juulik
  8. Ingrid Sagur
  9. Sander Heinlaid
  10. Sander Sink
  11. Siiri Kask
  12. Elora Kask
  13. Heidi Uustulnd
  14. Henri Viik
  15. Hindrek Pulk
  16. Joosep Aru
  17. Joosep Tõnus
  18. Kalju Saar
  19. Kristi Aedma
  20. Kristina Armus
  21. Liina Malk
  22. Madli Vilsar
  23. Ott Kuusk
  24. Tanel Ting

III  järgu diplom

  1. Ingel Sirel
2011
I  järgu diplom
  1. Riinu Ansper
  2. Triin Hopp
  3. Liina Jasmin
  4. Anett Kann
  5. Teele Koel
  6. Kristjan Lukk
  7. Nänsi Männik
  8. Siim Ots
  9. Mairi Põrk
  10. Kairi Pärnamägi
  11. Heidi Raimla
  12. Riine Rander
  13. Karel Reisko
  14. Sandra Süld
  15. Stiine Viljaste
  16. Evelin Alas
  17. Oscar End
  18. Tenno Lauri
  19. Lauri Leis
  20. Merily Lõhmus
  21. Kaarel Mai
  22. Piret Metsamäe
  23. Mihkel Mägi
  24. Triinu Oder
  25. Marek Raud
  26. Marge Sepp
  27. Janno Tilk
  28. Signe Toom
  29. M. Heinmets
  30. Valery Ivanov
  31. Karli Kontkar
  32. Gustav Kull
  33. Mihkel Lember
  34. Oliver Mõru
  35. Äret Pea
  36. Liisa Saaremäel
  37. Peeter Saartok
  38. Anna Talvi
  39. Kristjan Tiitma
  40. Elina Varendi

II  järgu diplom

  1. Liisbet Jürlau
  2. Kätlin Tammesoo
  3. Astrid-Helena Teär
  4. Ines Vapper
  5. Liina Paas
  6. Tanel Pärna
  7. Holden Saaring
  8. Kadri Kolk
  9. Maarjan Rand

III  järgu diplom

  1. Kati Jõgi
  2. Herman Kaljo
  3. Aigo Kiiker
  4. Marge Mägi
  5. Liisi Viskus
  6. Raido Hiiuväin
  7. Ingrid Kalde

 

2012
I järgu diplom

  1. Karmen Benno
  2. Helina Eist
  3. Triin Iilane
  4. Katre Kaljurand
  5. Paul Kirspuu
  6. Heleri Kuris
  7. Laura Kuusk
  8. Iiri Osmaljan
  9. Miina Saak
  10. Mariann Tartes
  11. Liis Valma
  12. Elis Väli
  13. Karolin Aksalu
  14. Jaana Albert
  15. Ly Madal
  16. Tiina Ollema
  17. Sandra Sonets
  18. Susanna Toplaan
  19. Marlen Väli
  20. Getriin Aaviste
  21. Rasmus Berens
  22. Janeli Harjus
  23. Kentti Koppel
  24. Mart Laus
  25. Liisa Lonn
  26. Stenver Matt
  27. Jakob Prii
  28. Rimo Timm
  29. Liisa Truu
  30. Laur Vatsfeld
  31. E-Kristina Vatsfeldt
  32. Aare-Arnold Äkke

II järgu diplom
  1. Janne Johanson
  2. Michell Kreem
  3. Kadi Maripuu
  4. Maarja Merisalu
  5. M. Anette Sannik
  6. Sander Velve
  7. Ardo Hansalu
  8. Indrek Kabel
  9. Gerlin Kruuser
  10. Maria Lindmäe
  11. Loore Magus
  12. Grestiine Metsmaa
  13. Riinu Palomets
  14. Mari Peeters
  15. Kerly Pere
  16. Grete Pokk
  17. Tõnis Prants
  18. Sandra Sarapuu
  19. Triinu Sepp
  20. Gerrit Siiner
  21. Henri Tamm
  22. Keidy Tart
  23. Riho Timm
  24. Birgit Truumees

III järgu diplom
  1. Kaisa Kaldmäe
  2. Karl-Märten Käesel
  3. Kaur Ots
  4. Marii Rasva
  5. T.-Eirik Kaljo
  6. Kaarel Koppel
  7. Katariina Sõmmer
  8. Teele Treiel

2007
I  järgu diplom

1. Peeter-Jaak Ait
2. Kristina Hermann
3. Tuule Kask
4. Kristi Kruuser
5. Kärt Kukk
6. Hendrik Kuusk
7. Anna Kõuts
8. Gabriela Laanet
9. Mari Leedo
10. Kadri Maripuu
11. Timo Müür
12. Kadri Pultsin
13. Marili Pärtel
14. Mai Raet
15. Mart Rannastu
16. Annaliisa Ratas
17. Mikk Saaretalu
18. Miina Samlik
19. Krista Tiit
20. Märten Tootmaa
21. Liis Vanem
22. Kätlin Vesiaid
23. Kaarel Väer
24. Kaur Väer

II  järgu diplom
1. Mart Hansen
2. Hedi Hiiuväin
3. Kaija Kilumets
4. Andrus Kolomainen
5. Kaarel Kruusmägi
6. Andre Paiste
7. Ann Parbus
8. Reet Priske
9. Merit Rauna
10. Martti Rettau
11. Toomas Seppel
12. Alar Suu
13. Laura Tõhk
14. Alo Väli

III  järgu diplom
1. Mai Jõgi
2. Moonika Jürgenfeldt
3. Lauri Leppik
4. Aaro Pihel
5. Rauno Sooär
6. Anu Teern
7. Velle Toll
8. Maile Tuuling
9. Villu Viidul

2008
I  järgu diplom
1. Aaviste, Ragne
2. Alev, Agnes
3. Kolk, Kaidi
4. Kuldsaar, Kristi
5. Kundrats, Merli
6. Liiv, Hillar
7. Metsanurk, Madis
8. Mäe, Ave
9. Mägi, Maris
10. Paas, Kristiina
11. Post, Piibe
12. Pultsin, Mari
13. Saarepuu, Trii
14. Tamm, Riste
15. Toomsalu, Maren
16. Trei, Tuuli
17. Vapper, Leana

II  järgu diplom
1. Hiet, Kertu
2. Käesel, Kristel
3. Lahe, Evelin
4. Lõbus, Maria
5. Mägi, Marta
6. Nahkur, Skaidrid
7. Paiste, Mario
8. Palu, Merili
9. Pitka, Mariann
10. Saarkoppel, Kaisa
11. Suurna, Rauno
12. Tilk, Laura
13. Vapper, Priidik
14. Vipp, Liisa
15. Väli, Maria

III  järgu diplom
1. Auväärt, Henry
2. Kainel, Jan
3. Kiil, Martin
4. Leepere, Kristi
5. Rihkrand, Martina
6. Saaremäel, Silver
7. Salo, Caspar
8. Uustulnd, Joonas
9. Viljaste, Maarja
2009
I  järgu diplom
1.    Arnus, Kaili
2.    Harjus, Jaana
3.    Heinat, Marian
4.    Kallas, Kristina
5.    Käärid, M.-Liis
6.    Lahtein, Marju
7.    Niit, Mai-Liis
8.    Raun, Janika
9.    Talistu , Ann
10.    Toom, Anna-Maria
11.    Truuväärt, Triin
12.    Täht, Dagmar
13.    Ait, Eliis
14.    Algpeus, Kadri
15.    Hansalu, Annika
16.    Kreem, Merilin
17.    Lees, Heidi
18.    Mäetalu, Karoliin
19.    Ollema, Triinu
20.    Prants, Kerli
21.    Raet, Malle
22.    Sagur, Triin
23.    Tüür, Kristiina
24.    Vipp, Mariliis
25.    Ellermaa, Taavi
26.    Hioväin , Indrek
27.    Leis, Lilian
28.    Mikola, Annika
29.    Põri, Kadri
30.    Rosin, Kaisi
31.    Saartok, Mari
32.    Uustulnd, Laura
33.    Vokk, Maarja

II  järgu diplom
1.    Eero, Liisbet
2.    Lall, Anna-Rebeca
3.    Laula, Mariliis
4.    Mehik, Kristiina
5.    Munk, Mari
6.    Raev, Merlin
7.    Liik, Jörgen
8.    Opp, Helerin
9.    Sammelsaar, Lagle
10.    Song, Taavi
11.    Soosaar, Kristiina
12.    Tamm, Allar
13.    Kiik, Meelis
14.    Kirspuu, Kenno
15.    Kosemets, Mattias
16.    Lindau, Reedik
17.    Mölder, Mihkel
18.    Saat, Maidu
19.    Väli, Laura

III  järgu diplom
1.    Mägi, Eva-Liisa
2.    Noogen, Maarja
3.    Suluste, Kristjan
4.    Uibo, Merily
5.    Aru, Sander
6.    Kopliste, Kaisa
7.    Liblik, Karolina
8.    Lõbus, Hillar
2004
I  järgu diplom
1. Mari-Liis Ait
2. Aivi Arge
3. Teele Lember
4. Maria Lulla
5. Mariliis Niidla
6. Kristi Sepp
7. Kristi Teras
8. Berit Varvas
9. Priit Haug
10. Kildu Kask
11. Eliis Keidong
12. Sirje Kolk
13. Elen Torn
14. Maia Vipp
15. Anet Ansperi
16. Maarja Jakunin
17. Kadri Kallas
18. Kätlin Koit
19. Priit Liiv
20. Grete Lind
21. Triinu Mihkelson
22. Alo Mikola
23. Tormi Müür
24. Kristi Sääsk
25. Martin Vaga

II  järgu diplom
1. Hedi Aro
2. Kati Hioväin
3. Kersti Kald
4. Liis Kuris
5. Kadri Nõgu
6. Ene Salumäe
7. Tanel Terreping
8. Janne Vakker
9. Gerda Vares
10. Tiit Kalju
11. Dagmar Müür
12. Liina Paulus
13. Raigo Sooär
14. Madis Kalvet
15. Mario Pajuste
16. Erkki Suurna
17. Arli Toompuu
18. Merilin Truuväärt

III  järgu diplom
1. Triinu Kõiv
2. Liina Nuum
3. Tiia Priske
4. Silver Saluri
5. Annika Väälma
6. Joosep Ausmees
7. Kristel Belinets
8. Edgar Haavik
9. Kertu Käspre
10. Kristiine Mägi
11. Triin Müürisepp
12. Riina Riim
13. Piret Soidla
14. Arko Kesküla
15. Ott Torn
2005
I  järgu diplom
1. Ivar Mägi
2. Kristi Eller
3. Liisi Voksepp
4. Liisi Õun
5. Liisu Ots
6. Maarja-Liisa Käärid
7. Meree Punab
8. Raul Sooäär
9. Rihti Rask
10. Riin Reinväli
11. Triin Varvas
12. Aire Arge
13. Liisi Leis
14. Raul Välbe
15. Annika Kruuse
16. Brit Pavelson
17. Erki Metsanurk
18. Kalvi Nõu
19. Liisa Mägi
20. Martin Kuuskmäe
21. Martin Käärid
22. Merlin Sepp

II  järgu diplom
1. Evelin Aavik
2. Merilin Kruuse
3. Mirjam Ratas
4. Andra Pool
5. Anni Jasmin
6. Elena Tisler
7. Helen Valgma
8. Tomek Süld

III  järgu diplom
1. Anneli Tamm
2. Elen Käsk
3. Karin Aksalu
4. Kristi Steinberg
5. Kristiina Hansen
6. Erik Tiits
7. Ivi Eerik
8. Kaarli Haandi
2006
I  järgu diplom
1. Kristiina Aavik
2. Ethel Ader
3. Üllar Alev
4. Mari Draba
5. Enel Estorn
6. Helen Kask
7. Liisa Keerberg
8. Elen Kontkar
9. Kersti Kukk
10. Liisi Lees
11. Allar Liiv
12. Ronald Linna
13. Mariliis Mehik
14. Andra Mesila
15. Madis Mikola
16. Ivika Palu
17. Moonika Peling
18. Piret Post
19. Andra Põldma
20. Tuuli Põldma
21. Eva Pära
22. Ann Randmäe
23. Teele Raun
24. Joonas Rõõm
25. Õnnela Räim
26. Liis Saat
27. Mari Sarjas
28. Martin Silts
29. Liis Suluste
30. Kaia Suurhans
31. Anu Tilk
32. Roosi Tilk
33. Eva Toom
34. Triinu Unnam
35. Erle Uus
36. Triin Uustalu
37. Tiiu Vaher
38. Dagni Viskus
39. Karin Õun

II  järgu diplom
1. Lagle Heinmaa
2. Riina Kerm
3. Triin Koppel
4. Katrin Kuusk
5. Kaili Puusepp
6. Andri Põrk
7. Egert Pärna
8. Risto Riim
9. Eveli Rumm
10. Mikk Saarela
11. Janika Sarantšuk
12. Laura Tass
13. Endre Tisler
14. Triinu Tootmaa
15. Karl Valge
16. Anu Vismann

III  järgu diplom
1. Ranno Ait
2. Garlen Harjus
3. Katrina Koovit
4. Vahur Poopuu
5. Ahto Pukk
6. Sille Sarapuu
7. Reigo Tark
2001
I  järgu diplom
1. Urmas Viil B kl.
2. Liina Saar C kl.
3. Meelis Nõmm C kl.
4. Marko Saar C kl.
5. Olari Koppel A kl.
6. Marko Pungar B kl.
7. Riin Kiik B kl.
8. Kristi Tiik B kl.
9. Kerstin Varvas C kl.
10. Anni Kärblane C kl.
11. Triin Pihelpuu B kl.
12. Liina Keerberg C kl.
13. Taavi Mets C kl.
14. Marju Kolk B kl.
15. Hando Henno B kl.
16. Tarmo Saar C kl.

II  järgu diplom
1. Urmo Heinam C kl.
2. Anneli Lukner B kl.
3. Piia Pundi C kl.
4. Madis Lunkov C kl.
5. Kristo Tuulik C kl.
6. Reili Järvalt A kl.
7. Janis Kaubi A kl.
8. Taavi Sepp A
9. Kristi Kreitsmann A kl.
10. Rene Kiil C kl.
11. Silver Varendi B kl.
12. Gert Kaljuste C kl.

III  järgu diplom
1. Kristiina Kuusik A kl.
2. Tambet Tamm B kl.
3. Taavi Randmaa C kl.
4. Reili Brant B kl.
2002
I  järgu diplom

1. Timo Anis
2. Maria Ausmees
3. Kaidi Eerik
4. Jaas Jezov
5. Triin Kadak
6. Helen Kiil
7. Merle Kivilo
8. Andre Koit
9. Mihkel Koppel
10. Ado Lõhmus
11. Kerli Nõu
12. Evelin Paju
13. Maris Saar
14. Karin Saun
15. Mare Suurna
16. Marina Ting
17. Kristel Turja
18. Koit Uus

II  järgu diplom
1. Roman German
2. Elisa Koor
3. Triin Lepik
4. Jana Lillemets
5. Maris Maripuu
6. Kaidi Poobus
7. Priit Pruul
8. Jaanus Ranniit
9. Kadri Reinumägi
10. Märt Ringmäe
11. Reelika Saabas
12. Silver Siniavski
13. Kristo Teder

III  järgu diplom
1. Risto Alt
2. Maria Arnus
3. Priit End
4. Taavi Haandi
5. Karin Jõgi
6. Egon Petermann
7. Rasmus Pärn
8. Kadri Püüa
9. Reet Rohumägi
10. Riinu Räim
11. Mihkel Tiidus
12. Maris Tuuling
13. Annela Vaga
14. Siim Viljakainen
2003
I  järgu diplom
1. Laivi Liiv
2. Krista Maajärv
3. Merili Nael
4. Hedi Sau
5. Anu Künnapas
6. Annika Mets
7. Laura Linna
8. Kristo Kannik
9. Anzeelika Kullama
10. Anna-Liisa Karu
11. Marili Otstavel
12. Marek Pajussaar
13. Indrek Rüütel
14. Kairi Talur
15. Rain Pruul
16. Kaarel Pitk
17. Kadri Sarjas
18. Villu Varjas

II  järgu diplom
1. Karet Sõber
2. Anne-Liis Maripuu
3. Liina Ligi
4. Elsa Suuster
5. Miko Tasa
6. Gille Lõbus
7. Evelin Koppel
8. Piret Rannastu
9. Maarja Truuväärt
10. Triin Peekmann
11. Rome Kiier
12. Innar Vares
13. Oliver Lepp
14. Sven Pildre
15. Tõnis Seppel
16. Madis Enson
17. Tarmo Lihulinn
18. Maris Adamson
19. Kaia-Liisa Kallas
20. Liina Kiil
21. Kaili Nõu
22. Toomas Heero
23. Hannes Kelt
24. Andre Tamm
25. Hannes Sepp
26. Merit Sepp
27. Kati Laev
28. Janno Põldma

III  järgu diplom
1. Elena Loodus
2. Kristi Kessel
3. Helina Turja
4. Kaidi Mäe
5. Mairi Mägi
6. Kalle Kuusk
7. Karel Kask
8. Egert Belitsev
9. Hendrik Reek
10. Merili Kallas
11. Merili Tuisk

 

Aleksandra-Lovise Õun

Aaron Nau

Aleks Lesk

Annika Õisnurm

Anti Väli

Mari Kolk

Sandra Aulik

Anneli Toomsalu

Viimati uuendatud Esmaspäev, 17 Juuni 2019 14:49  
Bänner


Bänner