Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

91. - 95. lend

Saada link Prindi PDF

91. lend, lõpetas 2009. a.

A klass
  1. Anupõld, Urmet
  2. Arnus, Kaili
  3. Eero, Liisbet
  4. Harjus, Jaana
  5. Heinat, Marian
  6. Kallas, Kristina
  7. Käärid, Marianne-Liis — hõbemedal
  8. Küdorf, Kristo
  9. Lahtein, Marju
  10. Lall, Anna-Rebeca
  11. Laula, Mariliis
  12. Lehtsalu, Liisu
  13. Lipu, Merike
  14. Mehik, Kristiina
  15. Munk, Mari
  16. Niit, Mai-Liis
  17. Raadik, Eliise
  18. Raev, Merlin
  19. Raudsik, Peeter
  20. Raun, Janika — kuldmedal
  21. Ristkok, Kädi
  22. Talistu, Ann
  23. Talur, Karmen
  24. Tamm, Helin
  25. Toom, Anna-Maria
  26. Truuväärt, Triin
  27. Täht, Dagmar
  28. Tänak, Jane
  29. Varris, Evelin — kuldmedal
  30. Väin, Ingrid

Klassijuhataja: Ljubov Paju
B klass
  1. Ait, Eliis
  2. Algpeus, Kadri
  3. Hansalu, Annika
  4. Hermann, Helen
  5. Häng, Priit
  6. Kask, Annika
  7. Kreem, Merilin
  8. Kruuser, Sirle
  9. Kuusküll, Siret
  10. Lees, Heidi — hõbemedal
  11. Liik, Jörgen
  12. Mäetalu, Karoliin
  13. Mägi, Eva-Liisa
  14. Männa, Mihkel
  15. Noogen, Maarja
  16. Ollema, Triinu
  17. Opp, Helerin
  18. Prants, Kerli
  19. Raet, Malle
  20. Rüütel, Liisa
  21. Sagur, Triin
  22. Sammelsaar, Lagle
  23. Song, Taavi
  24. Soosaar, Kristiina
  25. Suluste, Kristjan
  26. Tamm, Allar
  27. Tiitsaar, Taavi
  28. Truu, Mario
  29. Truverk, Greta
  30. Tüür, Kristiina — hõbemedal
  31. Vipp, Mariliis
Klassijuhataja: Arne Loorpuu

C klass
  1. Armus, Heli
  2. Aru, Sander
  3. Aus, Rauno
  4. Ellermaa, Taavi
  5. Hioväin, Indrek
  6. Kiik, Meelis
  7. Kirspuu, Kenno
  8. Kopliste, Kaisa
  9. Koppel, Liisa
  10. Kosemets, Mattias
  11. Kundrats, Indrek
  12. Leis, Lilian
  13. Liblik, Karolina
  14. Lindau, Reedik
  15. Lõbus, Hillar
  16. Mikola, Annika
  17. Mölder, Mihkel
  18. Ool, Silver
  19. Preedin, Liisi
  20. Põldemaa, Grete
  21. Põri, Kadri
  22. Raud, Ats
  23. Raud, Mikk
  24. Rosin, Kaisi
  25. Saartok, Mari — kuldmedal
  26. Saat, Maidu
  27. Sillavee, Reet
  28. Sooäär, Sander
  29. Uibo, Merily
  30. Uussaar, Krisela
  31. Uustulnd, Laura — hõbemedal
  32. Vaher, Markus
  33. Vokk, Maarja
  34. Väli, Laura
Klassijuhataja: Merike Kuldsaar


92. lend, lõpetas 2010. a.

A klass
  1. Aaslaid, Katrina
  2. Aasma, Liina
  3. Jung, Martha — kuldmedal
  4. Juulik, Susanna
  5. Jürlau, Marleen
  6. Kallaste, Tiiu
  7. Kelt, Sandra
  8. Kiiker, Marit
  9. Koitla, Laura
  10. Kolk, Liisa
  11. Koppel, Helerin
  12. Kukk, Laura
  13. Kuusk, Helen
  14. Kuusk, Kristel
  15. Leesi, Mari-Leen — kuldmedal
  16. Loel, Marta-Miina
  17. Lonks, Signe
  18. Mäemets, Rael-Astrid — hõbemedal
  19. Männa, Mari
  20. Pall, Anne-Mai
  21. Põld, Anna
  22. Riis, Pille-Riin
  23. Räim, Liisi
  24. Sepp, Lilli
  25. Sirel, Ingel
  26. Suu, Merli
  27. Tiitson, Ülle
  28. Toompuu, Birgit
  29. Vaher, Kaisa
  30. Virves, Britta

Klassijuhataja: Liis Ojasaar
B klass
  1. Adamson, Kaili
  2. Ader, Egert
  3. Aru, Liis
  4. Aruhein, Erkki
  5. Heinlaid, Sander
  6. Heinmaa, Hurmet
  7. Järveots, Priit
  8. Kabel, Hendrik
  9. Kask, Siiri
  10. Kuldsaar, Gert
  11. Kuusk, Kadi
  12. Laanemäe, Enriko
  13. Laht, Sander
  14. Liblik, Laura
  15. Liiv, Tiina
  16. Lõugas, Eda
  17. Lõuk, Johan
  18. Maltis, Mari
  19. Mägi, Merilin — kuldmedal
  20. Neidre, Stella
  21. Ool, Enar
  22. Pukk, Kaja — kuldmedal
  23. Rei, Oskar
  24. Saagpakk, Marin
  25. Saar, Piret
  26. Sagur, Ingrid
  27. Sink, Sander
  28. Soom, Annika
  29. Tõnsau, Janar
  30. Valgma, Laura
  31. Õun, Aili
Klassijuhataja: Mia Rand

C klass
  1. Aedma, Kristi — hõbemedal
  2. Ansperi, Maret
  3. Armus, Kristina
  4. Armus, Raimo
  5. Aru, Joosep
  6. Gortfelder, Mark
  7. Hansen, Liisa
  8. Juht, Gädi-Liis
  9. Kask, Elora
  10. Kuusk, Ott
  11. Lindau, Mihkel
  12. Ling, Mariin
  13. Malk, Liina
  14. Pulk, Hindrek
  15. Pulk, Kadri
  16. Pupart, Miko
  17. Randla, Annemarie
  18. Reinumägi, Dagmar — kuldmedal
  19. Reinumägi, Meelis
  20. Rätsep, Raigo
  21. Rüütli, Marii Eliise
  22. Saar, Kalju
  23. Saar, Marina
  24. Sõmmer, Jane
  25. Ting, Tanel
  26. Toomsalu, Aado
  27. Treiel, Linda
  28. Turja, Sigrid
  29. Tõnus, Joosep
  30. Uustulnd, Heidi
  31. Viik, Henri
  32. Vilsar, Madli
  33. Vokk, Helena
Klassijuhataja: Diana Õun

93. lend, lõpetas 2011. a.

A klass
  1. Ansper, Riinu — Hõbemedal
  2. Hopp, Triin
  3. Jasmin, Liina
  4. Jõgi, Kati
  5. Jürlau, Liisbet
  6. Kaljo, Herman
  7. Kann, Anett
  8. Kiiker, Aigo
  9. Koel, Teele
  10. Kukke, Mailika
  11. Lukk, Kristjan
  12. Mägi, Marge
  13. Männik, Nänsi
  14. Ots, Siim
  15. Põrk, Mairi
  16. Pärnamägi, Kairi
  17. Raimla, Heidi
  18. Rander, Riine
  19. Rannastu, Laura
  20. Reisko, Karel
  21. Süld, Sandra
  22. Tammesoo, Kätlin
  23. Teär, Astrid-Helena
  24. Vapper, Ines
  25. Viljaste, Stiine — Kuldmedal
  26. Viskus, Liisi
Klassijuhataja:   Mari  Ausmees
B klass
  1. Alas, Evelin
  2. End, Oscar
  3. Haug, Martin
  4. Hiiuväin, Raido
  5. Kalde, Ingrid
  6. Kaldmäe, Kärt
  7. Kütt, Eeva
  8. Lauri, Tenno
  9. Leis, Lauri
  10. Lepik, Liina
  11. Lonks, Sille
  12. Lõhmus, Merily
  13. Mai, Kaarel
  14. Metsamäe, Piret
  15. Mägi, Mihkel
  16. Niitsoo, Genri
  17. Oder, Triinu
  18. Paas, Liina
  19. Pitka, Agnes
  20. Pulk, Kätlin
  21. Põld, Piret
  22. Pärna, Tanel
  23. Raud, Marek
  24. Saak, Raigo
  25. Saaring, Holden
  26. Sammelsaar, Margus
  27. Sepp, Marge
  28. Teder, Ardi
  29. Tilk, Janno
  30. Tishler, Mari-Liis
  31. Tisler, Madis
  32. Toom, Signe —  Kuldmedal
  33. Täht, Õnne
  34. Veskmets, Merili
Klassijuhataja:   Sirje  Kreisman
C klass
  1. Aljas, Ott
  2. Allik, Henri
  3. Arnus, Tauri
  4. Heinmets, Maarja
  5. Hermann, Kätlin
  6. Ivanov, Valery
  7. Kolk, Kadri
  8. Kontkar, Karli
  9. Kull, Gustav
  10. Lember, Mihkel
  11. Mõru, Oliver
  12. Papp, Kaisa
  13. Pea, Äret
  14. Pruul, Sander
  15. Rand, Maarjan
  16. Rihvk, Artur
  17. Saaremäel, Liisa — Hõbemedal
  18. Saartok, Peeter
  19. Seeman, Sander
  20. Talvi, Anna — Hõbemedal
  21. Tiitma, Kristjan
  22. Varendi, Elina — Hõbemedal
  23. Viljakainen, Andres
  24. Vipp, Asko
  25. Õispuu, Brait
Klassijuhataja:  Rita  Ilves


94. lend, lõpetas 2012. a.

A klass

  1. Albert, Janne
  2. Benno, Karmen
  3. Eist, Helina — Kuldmedal
  4. Iilane, Triin
  5. Johanson, Janne
  6. Kaldmäe, Kaisa
  7. Kaljurand, Katre
  8. Kirspuu, Paul
  9. Koppel, Riho
  10. Kreem, Michell
  11. Kuris, Heleri
  12. Kuusk, Laura
  13. Käesel, Karl-Märten
  14. Leesi, Mia-Mall
  15. Maripuu, Kadi
  16. Merisalu, Maarja
  17. Männik, Mihkel
  18. Osmaljan, Deiri
  19. Osmaljan, Iiri
  20. Ots, Kaur
  21. Rahnel, Annemari
  22. Rasva, Marii
  23. Reisko, Karin
  24. Saak, Miina
  25. Sannik, Marie Anette
  26. Tartes, Mariann
  27. Valma, Liis
  28. Velve, Sander
  29. Väli, Elis

Klassijuhataja:  Ljubov Paju

 

B klass
  1. Aksalu, Karolin
  2. Albert, Jaana
  3. Aruhein, Silja
  4. Hansalu, Ardo
  5. Kabel, Indrek
  6. Kaljo, Thorwald-Eirik
  7. Kruuser, Gerlin
  8. Lindmäe, Maria
  9. Luik, Kaisa
  10. Madal, Ly
  11. Metsmaa, Grestiine
  12. Ollema, Tiina
  13. Palomets, Riinu
  14. Peeters, Mari
  15. Pere, Kerly
  16. Pokk, Grete
  17. Post, Lauri
  18. Prants, Tõnis
  19. Sepp, Triinu
  20. Siiner, Gerrit
  21. Sonets, Sandra
  22. Soots, Toomas
  23. Tamm, Henri
  24. Tart, Keidy
  25. Timm, Riho
  26. Toplaan, Susanna
  27. Villsaar, Karl Oskar
  28. Väli, Marlen
  29. Õisnurm, Maria
Klassijuhataja:  Arne Loorpuu
C klass
  1. Aaviste, Getriin
  2. Armus, Sander
  3. Berens, Rasmus
  4. Harjus, Janeli — Kuldmedal
  5. Kaljurand, Ken
  6. Kallas, Margit
  7. Kallaste, Karoliine
  8. Koppel, Kaarel
  9. Koppel, Kentti
  10. Laus, Mart
  11. Lember, Manglus
  12. Lember, Sander
  13. Lonn, Liisa
  14. Matt, Stenver
  15. Mäe, Eva-Maria
  16. Niitvägi, Kadi
  17. Prii, Jakob
  18. Saar, Kaspar
  19. Sarapuu, Sandra — Hõbemedal
  20. Sõmmer, Katariina — Hõbemedal
  21. Tarkin, Marten
  22. Timm, Rimo — Hõbemedal
  23. Treiel, Teele
  24. Truu, Liisa
  25. Truumees, Birgit — Hõbemedal
  26. Vatsfeld, Laur
  27. Vatsfeldt, Eva-Kristina
  28. Vinter, Sverre
  29. Äkke, Aare-Arnold
Klassijuhataja:  Merike Kuldsaar

 

95. lend, lõpetas 2013. a.

A klass

  1. Aim, Ats
  2. Brant, Rainis
  3. Grass, Hans-Peter
  4. Hommik, Katrin
  5. Hüüdma, Sigrid
  6. Jõgi, Joonas
  7. Kahu, Sandra
  8. Kallaste, Priit
  9. Karu, Katariina
  10. Kesküla, Grete
  11. Kopliste, Kerttu-Liisa
  12. Lahtein, Martin
  13. Land, Siim
  14. Laula, Merlin
  15. Luik, Hanna-Liisa
  16. Mägi, Martti
  17. Pupart, Hegne
  18. Rauna, Helerin
  19. Saar, Kerttu
  20. Sema, Krete
  21. Tiit, Sander
  22. Tüür, Marianne

Klassijuhatajad Marju Roberts ja Reet Lulla

B klass

  1. Alas, Erki
  2. Allik, Regiina
  3. Altrof, Mikk-Andres
  4. Kesküla, Marili
  5. Kretova, Kristina
  6. Kuusk, Kertu
  7. Kõbin, Mihkel
  8. Kõiv, Eliise — Kuldmedal
  9. Kärg, Jarvo
  10. Lang, Katrina
  11. Lember, Kadri
  12. Lember, Lauri
  13. Lepik, Triin
  14. Magus, Loore
  15. Metsrand, Indra
  16. Niit, Stella
  17. Nuum, Garoly
  18. Pruul, Piret
  19. Raev, Kevin
  20. Rahumeel, Annamaria — Kuldmedal
  21. Rang, Mikk
  22. Raud, Mihkel
  23. Roost, Karl-August
  24. Salong, Mikk
  25. Sepp, Leeni — Hõbemedal
  26. Sepp, Senta
  27. Talk, Karina
  28. Tambur, Triin
  29. Teder, Kreete
  30. Tiitson, Marko
  31. Toomse, Marys
  32. Trave, Maria
  33. Tõnsau, Jalmar
  34. Täht, Bäbby
  35. Vapper, Greete
  36. Vikat, Gea

Klassijuhataja Merje Oopkaup

 

C klass

  1. Ainsalu, Karmen
  2. Arge, Pillerin
  3. Grahv, Gete
  4. Hallaste, Joosep
  5. Hoogand, Eliise
  6. Kadak, Sven
  7. Kasemaa, Krister Aleks
  8. Kiik, Kalle
  9. Kula, Indrek
  10. Kurgpõld, Hannes
  11. Liitmäe, Rauno
  12. Ling, Jarmo
  13. Loorpuu, Artur
  14. Luhila, Pärlin — Kuldmedal
  15. Mägi, Kerli
  16. Nõgu, Tauri
  17. Pajussaar, Carmen
  18. Pea, Karmel
  19. Pupart, Anni — Hõbemedal
  20. Pupart, Joel
  21. Rannala, Eloora
  22. Raudsepp,  Kadri — Hõbemedal
  23. Rettau, Marliis
  24. Rüütel, Matis
  25. Seo, Tiina
  26. Siiner, Kert
  27. Tšernobrovkin, Sander
  28. Vaher, Eva-Maria
  29. Vevers, Oskar
  30. Õige, Triin

Klassijuhataja Diana Õun

 

Viimati uuendatud Reede, 12 Juuni 2015 18:23  
Bänner


Bänner