Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Märtsikuu tööplaan

Saada link Prindi PDF

KINNITATUD Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktori 28. veeb. 2012. a. käskkirjaga nr. 1-3/16

AEG KELL SÜNDMUS VASTUTAJA MAJA LAHTI
N – 01 16.00 Põhikooli mälumängu III voor D. Õun 7.30 – 22.00
R – 02 Ül Kõnekonkurss Kuldsuu 7.30 – 22.00
Inglise keele olümpiaadi lõppvoor
Saksa keele olümpiaadi lõppvoor
L – 03 10.00 Jukukool M. Schapel 9.00 – 14.00
Inglise keele olümpiaadi lõppvoor
Saksa keele olümpiaadi lõppvoor
Majandusolümpiaadi piirkonnavoor
Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor G
P – 04 Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor G Suletud
E – 05 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
13.00 Õigekirja konkurss M. Rand
T – 06 13.00 Etendus algklassidele T. Lest 7.30 – 22.00
16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
17.00 Eelkool I. Sink
K – 07 ÕPETAJATE STREIK 7.30 – 22.00
N – 08 ÕPETAJATE STREIK 7.30 – 22.00
R – 09 18.00 SÜG Alternatiiv 2012 7.30 – 23.00
L – 10 Füüsikaolümpiaadi lõppvoor 9.00 – 14.00
P – 11 Füüsikaolümpiaadi lõppvoor Suletud
Astronoomia lahtine võistlus
E – 12 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Vene keele olümpiaadi lõppvoor
T – 13 16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Vene keele olümpiaadi lõppvoor
Emakeeleolümpiaadi lõppvoor
K – 14 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
15.00 Tehnikanõukogu koosolek I. Peil
16.00 Nõukoja koosolek D. Õun/ T. Lest
14.00 Õigekirja konkursi autasustamine M. Rand
Emakeeleolümpiaadi lõppvoor
N – 15 15.30 Õppenõukogu M. Schapel 7.30 – 22.00
R – 16 Matemaatikavõistlus Känguru P. Kuuseok 7.30 – 22.00
20.15 MK Abiturientide ball
Ül. Segakooride konkurss
Usundiõpetuse olümpiaadi lõppvoor
L – 17 12.30 VAHEAEG Saaremaa Miniteatripäevad R. Ilves 9.00 – 24.00
Ül. Segakooride konkurss
Usundiõpetuse olümpiaadi lõppvoor
P – 18 VAHEAEG Saaremaa Miniteatripäevad R. Ilves 00.00 - 24.00
E – 19 VAHEAEG Saaremaa Miniteatripäevad R. Ilves 00.00 – 20.00
T – 20 VAHEAEG Sisekoolituspäev 9.00 – 20.00
K – 21 VAHEAEG Sisekoolituspäev 9.00 – 20.00
Ajaloo-olümpiaadi lõppvoor
N – 22 VAHEAEG 9.00 – 20.00
R – 23 VAHEAEG 9.00 – 20.00
L – 24 VAHEAEG Suletud
P – 25 VAHEAEG Suletud
E – 26 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 27 16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 28 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
N – 29 16.00 Konkurss SÜG-i MOOD D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
R – 30 MK näitemängupäev Orissaares 7.30 – 22.00
Keemiaolümpiaadi lõppvoor
L – 31 Keemiaolümpiaadi lõppvoor 9.00 – 14.00
Mk inglise keele olümpiaad 8.-9.kl ja 10.-11.kl
Majandusolümpiaadi lõppvoor



Viimati uuendatud Teisipäev, 28 Veebruar 2012 15:45  
Bänner


Bänner