Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Veebruari tööplaan

Saada link Prindi PDF

KINNITATUD Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktori 31. jaan. 2012. a. käskkirjaga nr. 1-3/14

AEG KELL SÜNDMUS VASTUTAJA MAJA LAHTI
K – 01 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
15.00 Metoodikanõukogu koosolek V. Aro
MK etlemiskonkurss PK
N – 02 16.00 Põhikooli mälumängu II voor D. Õun 7.30 – 22.00
MK etlemiskonkurss G
R – 03 19.00 Kabaree linnarahvale 11.kl juh-d 7.30 – 22.00
L – 04 20.00 Kabaree vilistlastele D. Õun/ T. Lest 9.00 – 14.00 ja 18.00 – 01.00
Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
P – 05 Suletud
E – 06 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 07 16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 08 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
15.50 Võõrkeelte ainekomisjoni koosolek D. Õun
N – 09 16.00 Õpetajate mälumäng D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
MK Ansamblite konkurss
R – 10 Ül Etlejate konkurss 7.30 – 22.00
L – 11 Lingvistikaolümpiaadi eelvoor 9.00 – 14.00
Keskkoolide meistrivõistlused väitluses
P – 12 Keskkoolide meistrivõistlused väitluses Suletud
E – 13 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
19.00 Hoolekogu V. Aro
MK kõnekonkurss
T – 14 16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 15 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
15.00 Tehnikanõukogu koosolek V. Aro
16.00 Nõukoja koosolek D. Õun/ T. Lest
17.00 Eelkool I. Sink
N – 16 MK Vene keele taidluspäev 6.-12.kl 7.30 – 22.00
Nuputa maakonnavoor L. Kuuseok
R – 17 7.30 – 22.00
L – 18 10.00 Jukukool M. Pärtel 9.00 – 15.00
Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor
Vene keele olümpiaadi piirkonnavoor
Muusikaõpetuse olümpiaadi lõppvoor
Informaatikaolümpiaadi lõppvoor
Mk inglise keele olümpiaad 5.-6.kl
P – 19 Informaatikaolümpiaadi lõppvoor Suletud
E – 20 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 21 16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 22 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
15.30 Klassijuhatajate nõupidamine M. Rand
N – 23 12.00 Algklasside vabariigi aastapäeva aktus M. Rand
13.00 Põhikooli vabariigi aastapäeva aktus M. Rand
14.00 Gümnaasiumi vabariigi aastapäeva aktus M. Rand
R – 24 ISESEISVUSPÄEV Suletud
L – 25 Ajaloo-olümpiaadi lõppvoor 9.00 – 14.00
P – 26 Suletud
E – 27 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 28 16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 29 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
- Suusapäev A. Metsmaa
Viimati uuendatud Kolmapäev, 01 Veebruar 2012 20:00  
Bänner


Bänner