Muusikaringid

3.-4. kl. mudilaskoor JO-LE-MI - juhendaja Riina Laanes
Ring töötab 1990. aastast. Õpitakse 2, 3 häälseid laule ja kaanoneid. Esinetakse kooliüritustel: isadepäeval, jõulupeol, emadepäeval. Eesmärgiks on pääsemine suurele laulupeole.

1.-2. kl. mudilaskoor Krõll - juhendaja Riina Laanes
Teist aastat tegutsev koor. Põhiliselt lauldakse ühehäälseid laule ja kaanoneid. Esinetakse kooliüritustel ja algklasside jõulukontserdil.

Rütmikaringid 2. klassides - juhendaja Riina Laanes
Arendatakse laste rütmitunnetust laulumängude, laulude, kõnni ja marssimise abil. Esinetakse kooli ja klassi üritustel.

Tütarlaste ansambel - juhendaja Riina Laanes
Õpitakse 2-3-häälseid laule ja laule solistiga. Esinetakse kooli üritustel ja kooli esindatakse ka maakondlikel konkurssidel.

Noortekoor KREEDO - juhendaja Mari Ausmees , abidirigent Riina Laanes.
Tegutseb aastast 1982. Liikmete arv on kõikunud olenevalt aastast 25 -55 liikmeni. Kooril on aastas kaks täispikka kontserti: jõulukontsert koos luuleteater Kreveraga kapiitlisaalis ja kevadkontsert,kus saadetakse teele  abituurium ning kus osalevad kõik koolis tegutsevad koorid.
Kreedo on osalenud kõigil koolinoorte- ja üldlaulupidudel ning kõigil võistulaulmistel saavutanud I kategooria. Samuti on osa võetud kõigist 9-st üleriigilisest noortekooride konkursist ja enamasti on saavutatud

Tütarlaste koor KRESSENDO - juhendaja Mari Ausmees , abidirigent Riina Laanes
Töötab 1979. aastast. Sinna kuuluvad 5.-9.kl. tütarlapsed. Koor on osalenud kõigil koolinoorte- ja üldlaulupidudel ning võistulaulmistel saavutati algusaastail  II, 2002 aastast alates aga  I kategooria. Esinetakse põhiliselt kooliüritustel ja Kreedoga koos jõulu- ja kevadkontsertidel.

Poistekoor KRATID - juhendajad Mari Ausmees ja Riina Laanes.
Poistekoor loodi 2006/ 2007 õppeaastal ja sinna kuuluvad poisid 1.- 6 klassini. Laulupeoeelsetel kategooriatesse laulmisel on Krattidele omistatud  I kategooria ja loomulikult oleme käinud kõikidel laulupidudel! Tähtsamateks ülesastumisteks on traditsioonilised esinemised 24. veebruaril Vabadussõja ausamba juures ning Emadepäeva kontserdil Kultuurikeskuses koos Saaremaa Poistekooriga ning Saaremaa Meeskooriga SÜM-iga.

Noormeeste ansambel VARSAKABI - juhendaja Mari Ausmees
Ansambel tähistas 2012 aasta kevadel  oma 25. sünnipäeva. (vt Varsakabja kodulehekülge: www.syg.edu.ee/varsakabi/index.htm ) Ansambel on nende aastate jooksul olnud 4 kuni 7 liikmeline. Noormehed on osa võtnud pea kõigist maakonna kui ka üleriigilistest konkurssidest ja enamasti on
saavutanud auhinnalisi kohti. Tippsaavutuseks võib pidada A. Mattiisenile pühendatud vokaalansamblite konkursi Grand Prix´i Jõgeval 1998a. Esinemisi on aastas 20 ringis.

Viimati uuendatud Esmaspäev, 11 Jaanuar 2016 09:29