Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

SÜG-i üldtööplaan 2011/2012

Saada link Prindi PDF

KINNITATUD Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktori 1. sept. 2011. a. käskkirjaga nr. 1-3/4

AEG SÜNDMUS VASTUTAJA MAJA LAHTI
AUGUST
E – 22 Direktsiooni väljasõit Ruhvesse V.Aro
T – 23 Juhtkonna koosolek V.Aro
K – 24 Ainekomisjonide koosolekud M. Schapel
N – 25 Koolituspäev S. Ess
R – 26 Maakonna haridustöötajate koosolek
L – 27
P – 28
E – 29 Jukukooli laager D. Õun/T. Lest
MK loodusainete sektsiooni õpetajate õppereis Lapimaale (kuni 3.09) A. Teigamägi
T – 30 Jukukooli laager D. Õun/T. Lest
14.00 Õppenõukogu M. Schapel
K – 31 Suve ärasaatmine V. Aro
SEPTEMBER
N – 01 10.00 1. klasside aktus D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
11.00 1. - 12. kl klassijuhatajatunnid M. Schapel 7.30 – 22.00
12.00 Kooli rongkäik linnuse hoovi D. Õun /V. Aro
Aktus lossihoovis D. Õun/ T. Lest
R – 02 1. – 4. kl spordipäev kooli staadionil M. Mägi 7.30 – 22.00
5. – 12. kl spordipäev linna staadionil A. Metsmaa
L – 03 V. Aro 9.00 – 14.00
P – 04 Suletud
E – 05 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
1. – 4. kl lastevanemate kool R. Kelt
T – 06 Klasside pildistamine T. Lest 7.30 – 22.00
5. klasside lastevanemate kool M. Schapel
K – 07 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Juhtkonna koosolek V. Aro
N – 08 6. – 9. klassi lastevanemate kool M. Schapel 7.30 – 22.00
R – 9 7.30 – 22.00
L – 10 9.00 – 14.00
P – 11 Suletud
E – 12 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
T – 13 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
K – 14 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Metoodikanõukogu koosolek M. Schapel
10. klasside lastevanemate kool V. Aro
N – 15 7.30 – 22.00
R – 16 Jukude pidu D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
L – 17 9.00 – 14.00
P – 18 Suletud
E – 19 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
19-23 Looduse nädal (eriplaan) I. Vahter / A. Teigamägi
T – 20 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Õpilasesinduse valimine D. Õun/ T. Lest
K – 21 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Tehnikanõukogu koosolek V. Aro
Nõukoja koosolek D. Õun/ T. Lest
N – 22 MK Taimeseade konkurss A. Meisterson 7.30 – 22.00
R – 23 Teadlasteöö A. Teigamägi 7.30 – 22.00
L – 24 9.00 – 14.00
P – 25 Suletud
E – 26 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
T – 27 Jooksupäev tervisepargis E. Laanemäe 7.30 – 22.00
SA juhatuse koosolek V. Aro
4. – 6. klassi aritmeetikavõistlus L. Kuuseok
K – 28 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Euroopa keelte päeva tähistamine D. Õun
Klassijuhatajate nõupidamine M. Rand
7. – 8. klassi aritmeetikavõistlus A. Ausmees
Lasteaiapäev V. Pors / M. Mäetalu
N – 29 Euroopa keelte päeva tähistamine D. Õun 7.30 – 22.00
Gümnaasiumi mälumängu I voor T. Lest
9. – 12. klassi aritmeetikavõistlus V. Aro
R – 30 Inimeseõpetuse olümpiaadi lõppvoor 7.30 – 22.00
Mk inglise keele õpetajate koolitus
- 7.-9.kl T jalgpalliturniir A. Metsmaa
OKTOOBER
L – 01 Matemaatika lahtine võistlus 9.00 – 15.00
Mk inglise keele õpetajate koolitus
P – 02 Suletud
E – 03 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
T – 04 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
4. – 6. klassi aritmeetikavõistlus L. Kuuseok
K – 05 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Juhtkonna koosolek V. Aro
7. – 8. klassi aritmeetikavõistlus A. Ausmees
N – 06 Õpetajate päeva pidu õpilastele D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
9. – 12. klassi aritmeetikavõistlus V. Aro
R – 07 Õpetajate päev, KOOLIMAJA 50 D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
L – 08 9.00 – 14.00
P – 09 Suletud
E – 10 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
10-14 Lahtiste uste nädal Direktsioon
T – 11 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
4. – 6. klassi aritmeetikavõistlus L. Kuuseok
Mk Vene keele õppepäev 8.-12.kl
K – 12 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Metoodikanõukogu koosolek M. Schapel
7. – 8. klassi aritmeetikavõistlus A. Ausmees
Eelkool I. Sink
N – 13 MK Kooli TOP KGs 7.30 – 22.00
9. – 12. klassi aritmeetikavõistlus V. Aro
R – 14 7.30 – 22.00
L – 15 9.00 – 14.00
P – 16 Suletud
E – 17 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
Hoolekogu V. Aro
T – 18 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
4. – 6. klassi aritmeetikavõistlus L. Kuuseok
K – 19 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Nõukoja koosolek D. Õun/ T. Lest
Tehnikanõukogu koosolek V. Aro
7. – 8. klassi aritmeetikavõistlus A. Ausmees
N – 20 Õppenõukogu M. Schapel 7.30 – 22.00
Põhikooli rekordite püstitamine D. Õun/ T. Lest
9. – 12. klassi aritmeetikavõistlus V. Aro
Ettelugemispäev I. Vikat
R – 21 Projektõppepäev „Tagasi kooli“ M. Schapel 7.30 – 22.00
L – 22 VAHEAEG 9.00 – 14.00
P – 23 VAHEAEG Suletud
E – 24 VAHEAEG 9.00 – 20.00
T – 25 VAHEAEG 9.00 – 20.00
K – 26 VAHEAEG 9.00 – 20.00
N – 27 VAHEAEG 9.00 – 20.00
R – 28 VAHEAEG 9.00 – 20.00
L – 29 VAHEAEG Suletud
P – 30 VAHEAEG Suletud
E – 31 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
- 5. - 6. kl rahvastepallivõistlused A. Metsmaa
NOVEMBER
T – 01 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
K – 02 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Juhtkonna koosolek V. Aro
N – 03 Aktiivilaager D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
R – 04 Aktiivilaager D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
L – 05 Keemia lahtine võistlus 9.00 – 14.00
P – 06 Suletud
E – 07 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Algab informaatika lahtine võistlus
T – 08 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
K – 09 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Metoodikanõukogu koosolek M. Schapel
Võõrkeelte ainekomisjoni koosolek D. Õun
N – 10 Gümnaasiumi mälumängu II voor T. Lest 7.30 – 22.00
R – 11 7.30 – 22.00
L – 12 9.00 – 14.00
P – 13 Suletud
E – 14 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Hoolekogu V. Aro
T – 15 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
MK kunstivikker
K – 16 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Tehnikanõukogu koosolek I. Peil
Nõukoja koosolek D. Õun/ T. Lest
Kadri-Mardi võrkpalliturniir PK A. Metsmaa
Eelkool I.Sink
N – 17 Suur jäljendusvaadend D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
R – 18 Ül. B. Alveri „Tähetund“ Jõgeval 7.30 – 22.00
L – 19 Ül. B. Alveri „Tähetund“ Jõgeval 9.00 – 14.00
MK noortekonverents Tuleviku kompass
Keskkoolide meistrivõistlused väitluses
P – 20 Keskkoolide meistrivõistlused väitluses Suletud
E – 21 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 22 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
K – 23 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Klassijuhatajate nõupidamine M. Rand
Kadri-Mardi võrkpalliturniir 10. – 12. kl A. Metsmaa
N – 24 7.30 – 22.00
R – 25 Saaremaa Miniteaduspäevad I. Peil 7.30 – 23.00
21. kabaree viimane etendus 12. Kl.juh.
L – 26 Saaremaa Miniteaduspäevad I. Peil 9.00 – 22.00
Füüsika lahtine võistlus
P – 27 Suletud
E – 28 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 29 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
K – 30 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Nõukoja koosolek D. Õun / T. Lest
DETSEMBER
N – 01 Gümnaasiumi mälumängu III voor T. Lest 7.30 – 22.00
R – 02 7.30 – 22.00
L – 03 9.00 – 14.00
P – 04 Suletud
E – 05 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Matemaatika kooliolümpiaad G P. Kuuseok
T – 06 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Sisekergejõustikuvõistlused V. Treiel
Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
MK Koidulauliku konkurss
K – 07 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Juhtkonna koosolek V. Aro
MK solistide konkurss KG-s
N – 08 Matemaatika kooliolümpiaad PK P. Kuuseok 7.30 – 22.00
R – 09 7.30 – 22.00
L – 10 Geograafiaolümpiaadi eelvoor 9.00 – 14.00
P – 11 Matemaatika talvine lahtine võistlus Suletud
E – 12 Mälestuspäev D. Õun / T. Lest 7.30 – 22.00
Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest
Ül. Koidulauliku konkurss Pärnus
T – 13 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Nostalgiaõhtu R. Ilves
K – 14 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Võõrkeelte ainekomisjoni koosolek D. Õun
Metoodikanõukogu koosolek M. Schapel
N – 15 Gümnaasiumi mälumängu IV voor T. Lest 7.30 – 22.00
Ujumise meistrivõistlused L. Haandi
R – 16 Algklasside jõulukontsert V. Pors / M. Mäetalu 7.30 – 22.00
L – 17 Aula kaunistamine jõuludeks 12.kl.juh-d 10.00 – 20.00
Informaatikaolümpiaadi eelvoor
P – 18 Suletud
E – 19 Jõulukontsert linnarahvale M. Ausmees/ R. Ilves 7.30 – 22.00
T – 20 Algklasside jõuluhommik I. Sink 7.30 – 22.00
PK Jõulupidu D. Õun/ T. Lest
K – 21 G Jõulupidu D. Õun/ T. Lest 7.30 – 03 00
Õppenõukogu M. Schapel
N – 22 Kogunemised M . Schapel 9.00 – 13 00
Direktori vastuvõtt kooli töötajatele Aro/ Õun/ Lest
Kabaree-etendus 11.kl juh-d
R – 23 VAHEAEG Suletud
L – 24 VAHEAEG Suletud
P – 25 VAHEAEG Suletud
E – 26 VAHEAEG Suletud
T – 27 VAHEAEG Suletud
K – 28 VAHEAEG Suletud
N – 29 VAHEAEG Suletud
R – 30 VAHEAEG Suletud
L – 31 VAHEAEG Suletud
- Muusikalise omaloomingukonkurss M. Ausmees/ R. Laanes
- Ettevõtluspäev 12. klassidele M. Kuldsaar
JAANUAR
P – 01 VAHEAEG Suletud
E – 02 VAHEAEG 9.00 – 20.00
T – 03 VAHEAEG 9.00 – 20.00
K – 04 VAHEAEG 9.00 – 20.00
N – 05 VAHEAEG 9.00 – 20.00
R – 06 Õpetajate uurimistööde konverents 9.00 – 20.00
L – 07 VAHEAEG Suletud
P – 08 VAHEAEG Suletud
E – 09 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 10 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 11 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Juhtkonna koosolek V. Aro
N – 12 P. Kerese 95. sünniaastapäevale pühendatud malealane võistkondlik viktoriin J. Jalakas 7.30 – 22.00
R – 13 7.30 – 22.00
L – 14 Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 9.00 – 14.00
P – 15 Suletud
E – 16 Sünnipäevaaktus D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest
Kabaree kooliperele 11.kl juh-d
T – 17 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 18 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Metoodikanõukogu koosolek M. Schapel
Eelkool I. Sink
Võõrkeelte ainekomisjoni koosolek D. Õun
N – 19 Põhikooli mälumängu I voor D. Õun 7.30 – 22.00
MK huvijuhtide õppereis
R – 20 Kabaree linnarahvale 11.kl juh-d 7.30 – 22.00
MK huvijuhtide õppereis
Ül. B. Alveri „Tuulelapsed“ Jõgeval
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor
L – 21 Ül. B. Alveri „Tuulelapsed“ Jõgeval 9.00 – 20.00
Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
P – 22 Suletud
E – 23 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 24 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Sisekergejõustikuvõistlused M. Mägi
K – 25 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Tehnikanõukogu koosolek I. Peil
Nõukoja koosolek D. Õun/ T. Lest
N – 26 7.30 – 22.00
R – 27 16. Noorte solistide konkurss D.Õun/T.Lest 7.30 – 24.00
Ül. Tammsaare konkurss Albus
Saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor
Muusikaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor
L – 28 16. Noorte solistide konkurss D.Õun/T.Lest 00.00 – 24.00
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
P – 29 00.00 - 13.00
E – 30 Klassivanemate koosolekud D.Õun/T.Lest 7.30 – 22.00
T– 31 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
VEEBRUAR
K – 01 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Juhtkonna koosolek V. Aro
MK etlemiskonkurss PK
N – 02 Põhikooli mälumängu II voor D. Õun 7.30 – 22.00
MK etlemiskonkurss G
R – 03 7.30 – 23.00
L – 04 Kabaree vilistlastele D. Õun/ T. Lest 9.00 – 18.00
Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
P – 05 Suletud
E – 06 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 07 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 08 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Võõrkeelte ainekomisjoni koosolek D. Õun
Metoodikanõukogu koosolek M. Schapel
N – 09 Õpetajate mälumäng D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
MK Ansamblite konkurss
R – 10 Ül Etlejate konkurss 7.30 – 22.00
L – 11 Lingvistikaolümpiaadi eelvoor 9.00 – 14.00
Keskkoolide meistrivõistlused väitluses
P – 12 Keskkoolide meistrivõistlused väitluses Suletud
E – 13 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Hoolekogu V. Aro
T – 14 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 15 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Tehnikanõukogu koosolek I. Peil
Nõukoja koosolek D. Õun/ T. Lest
Eelkool I. Sink
MK kõnekonkurss
N – 16 MK Vene keele taidluspäev 6.-12.kl 7.30 – 22.00
Nuputa maakonnavoor L. Kuuseok
R – 17 7.30 – 22.00
L – 18 Jukukool M. Schapel 9.00 – 15.00
Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor
Vene keele olümpiaadi piirkonnavoor
Muusikaõpetuse olümpiaadi lõppvoor
Informaatikaolümpiaadi lõppvoor
Mk inglise keele olümpiaad 5.-6.kl
P – 19 Informaatikaolümpiaadi lõppvoor Suletud
E – 20 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 21 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 22 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Klassijuhatajate nõupidamine M. Rand
N – 23 Vabariigi aastapäeva tähistamine M. Rand Suletud
R – 24 ISESEISVUSPÄEV 9.00 – 20.00
L – 25 Ajaloo-olümpiaadi lõppvoor 9.00 – 14.00
P – 26 Suletud
E – 27 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 28 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 29 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Juhtkonna koosolek V. Aro
- 5.-9. kl võistkondlikud võistlused males J. Jalakas
- Suusapäev A. Metsmaa
MÄRTS
N – 01 Põhikooli mälumängu III voor D. Õun 7.30 – 22.00
R – 02 Ül Kõnekonkurss Kuldsuu 7.30 – 22.00
Inglise keele olümpiaadi lõppvoor
Saksa keele olümpiaadi lõppvoor
L – 03 Jukukool M. Schapel 9.00 – 14.00
Inglise keele olümpiaadi lõppvoor
Saksa keele olümpiaadi lõppvoor
Majandusolümpiaadi piirkonnavoor
Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor G
P – 04 Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor G Suletud
E – 05 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 06 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 07 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Eelkool I. Sink
Metoodikanõukogu koosolek M. Schapel
Võõrkeelte ainekomisjoni koosolek D. Õun
Õigekirja konkurss M. Rand
N – 08 7.30 – 22.00
R – 09 Tähtede mäng D. Õun 7.30 – 22.00
L – 10 Füüsikaolümpiaadi lõppvoor 9.00 – 14.00
P – 11 Füüsikaolümpiaadi lõppvoor Suletud
Astronoomia lahtine võistlus
E – 12 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Vene keele olümpiaadi lõppvoor
T – 13 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Vene keele olümpiaadi lõppvoor
Emakeeleolümpiaadi lõppvoor
K – 14 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Tehnikanõukogu koosolek I. Peil
Nõukoja koosolek D. Õun/ T. Lest
Õigekirja konkursi autasustamine M. Rand
Emakeeleolümpiaadi lõppvoor
N – 15 Õppenõukogu M. Schapel 7.30 – 22.00
R – 16 Matemaatikavõistlus Känguru P. Kuuseok 7.30 – 22.00
MK Abiturientide ball
Ül. Segakooride konkurss
Usundiõpetuse olümpiaadi lõppvoor
L – 17 VAHEAEG Saaremaa Miniteatripäevad R. Ilves 9.00 – 24.00
Ül. Segakooride konkurss
Usundiõpetuse olümpiaadi lõppvoor
P – 18 VAHEAEG Saaremaa Miniteatripäevad R. Ilves 00.00 - 24.00
E – 19 VAHEAEG Saaremaa Miniteatripäevad R. Ilves 00.00 – 20.00
T – 20 VAHEAEG Sisekoolituspäev 9.00 – 20.00
K – 21 VAHEAEG Sisekoolituspäev 9.00 – 20.00
Ajaloo-olümpiaadi lõppvoor
N – 22 VAHEAEG 9.00 – 20.00
R – 23 VAHEAEG 9.00 – 20.00
L – 24 VAHEAEG Suletud
P – 25 VAHEAEG Suletud
E – 26 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 27 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 28 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
N – 29 Konkurss SÜG-i MOOD D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
R – 30 MK näitemängupäev Orissaares 7.30 – 22.00
Keemiaolümpiaadi lõppvoor
L – 31 Keemiaolümpiaadi lõppvoor 9.00 – 14.00
Mk inglise keele olümpiaad 8.-9.kl ja 10.-11.kl
Majandusolümpiaadi lõppvoor
- 1.-4. kl võistkondlikud võistlused males J. Jalakas
APRILL
P – 01 Suletud
P – 01 Suletud
E – 02 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 03 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 04 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Juhtkonna koosolek V. Aro
Laululinnu valimine R. Laanes
N – 05 Põhikooli mälumängu IV voor D. Õun 7.30 – 22.00
R – 06 SUUR REEDE Suletud
L – 07 Keskkoolide meistrivõistlused väitluses 9.00 – 14.00
P – 08 Keskkoolide meistrivõistlused väitluses Suletud
E – 09 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 10 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
MK eesti keele tasemetöö 11. klassile M. Schapel
Mk vendade Liivide konkurss
K – 11 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Metoodikanõukogu koosolek M. Schapel
Võõrkeelte ainekomisjoni koosolek D. Õun
N – 12 Lauamängude turniir D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Laululinnu piirkonnavoor
R – 13 Ül. G Teatrifestival 7.30 – 22.00
L – 14 Ül G Teatrifestival 9.00 – 14.00
MK liikumisrühmade festival
Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor
P – 15 Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor Suletud
E – 16 Algab jalgpalliturniir 7.30 – 22.00
Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest
Hoolekogu V. Aro
T – 17 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 18 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Tehnikanõukogu koosolek I. Peil
Nõukoja koosolek D. Õun/ T. Lest
N – 19 MK Algklasside näitemängupäev 7.30 – 22.00
R – 20 7.30 – 22.00
L – 21 MK Kooli Mood 9.00 – 14.00
Lingvistikaolümpiaadi lõppvoor
Ül vendade Liivide konkurss Alatskivil
P – 22 Lingvistikaolümpiaadi lõppvoor Suletud
E – 23 Kevadnädal D. Õun / T. Lest 7.30 – 22.00
Õpilaste kunsti- ja käsitöö näitus Ü. Mägi / V. Lõbus
T – 24 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
K – 25 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Klassijuhatajate nõupidamine M. Rand
N – 26 Direktsiooni vastuvõtt parimatele õpilastele ja nende vanematele D. Õun/ T. Lest 7.30 – 23.00
Kooli kevadkontsert D. Õun/ T. Lest
MK eesti keele tasemetöö 8. klassile M. Schapel
R – 27 Viimase kella päev 12. klassidele M. Schapel 7.30 – 22.00
Ül PK teatrifestival
L – 28 Ül PK teatrifestival 9.00 – 14.00
P – 29 Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor Suletud
E – 30 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
Riigieksam: EESTI KEEL
M. Schapel
- Virtuaalne omaloominguliste võimlemiskavade konkurss T. Haavik
- 10.-12. kl 4-võistlus E. Laanemäe/ T. Haavik
- 1.-4. kl ind võistlused males J. Jalakas
MAI
T – 01 KEVADPÜHA Suletud
K – 02 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Juhtkonna koosolek M. Schapel
N – 03 Ül. lastekooride konkurss 7.30 – 22.00
R – 04 Ül. lastekooride konkurss 7.30 – 22.00
Riigieksam: ÜHISKONNAÕPETUS M. Schapel
Algklasside maakondlik teaduspäev R. Kelt/ M. Mäetalu
L – 05 9.00 – 14.00
P – 06 Suletud
E – 07 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
T – 08 Riigieksam: INGLISE KEEL kirjalik M. Schapel 7.30 – 22.00
Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
K – 09 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Võõrkeelte ainekomisjoni koosolek D. Õun
Metoodikanõukogu koosolek M. Schapel
Kooride kevadkontsert M Ausmees / R. Laanes
Riigieksam: INGLISE KEEL suuline M. Schapel
N – 10 Riigieksam: INGLISE KEEL suuline M. Schapel 7.30 – 22.00
1. – 2. kl kevadkontsert A. Kallaste
R – 11 Ül. Algklasside teatrifestival 7.30 – 22.00
Riigieksam: INGLISE KEEL suuline M. Schapel
3.- 4. kl kevadkontsert K. Truverk
Geograafiaolümpiaadi lõppvoor
L – 12 MK Saaremaa Laululinnu valimine 9.00 – 14.00
Geograafiaolümpiaadi lõppvoor
P – 13 Geograafiaolümpiaadi lõppvoor Suletud
E – 14 7.30 – 22.00
T – 15 Viimane tunniplaanijärgne päev 11. kl 7.30 – 22.00
Tasemetöö eesti keeles 6. klassile M. Schapel
K – 16 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Tehnikanõukogu koosolek V. Aro
Algab eksamiperiood 11. kl M. Schapel
Riigieksam: SAKSA KEEL kirjalik M. Schapel
Tasemetöö eesti keeles 3. klassile M. Schapel
N – 17 Riigieksam: SAKSA KEEL suuline M. Schapel 7.30 – 22.00
Tasemetöö matemaatikas 6. klassile M. Schapel
R – 18 Viimane tunniplaanijärgne päev 7., 8. ja 10. kl 7.30 – 22.00
Viimase kella päev 9. klassidele M. Schapel
Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor PK
L – 19 Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor PK 9.00 – 14.00
P – 20 Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor PK Suletud
E – 21 Algab eksamiperiood 7., 8. ja 10. kl M. Schapel 7.30 – 22.00
Riigieksam: MATEMAATIKA M. Schapel
T – 22 Tasemetöö matemaatikas 3. klassile M. Schapel 7.30 – 22.00
Viimane tunniplaanijärgne päev 4., 5. ja 6. kl
K – 23 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Algab eksamiperiood 4., 5. ja 6. kl M. Schapel
Tasemetöö valitavas aines 6. klassile M. Schapel
N – 24 7.30 – 22.00
R – 25 Viimane tunniplaanijärgne päev 3. kl 7.30 – 22.00
Riigieksam: BIOLOOGIA M. Schapel
L – 26 9.00 – 14.00
P – 27 Suletud
E – 28 Algab eksamiperiood 3. kl M. Schapel 7.30 – 22.00
T – 29 Riigieksam: AJALUGU M. Schapel 7.30 – 22.00
K – 30 Direktsiooni koosolek V. Aro
Praktika M. Schapel
N – 31 Praktika M. Schapel 7.30 – 22.00
- 5. - 9. kl 4-võistlus A. Metsmaa / I. Tamm
JUUNI
R – 01 Praktika M. Schapel 7.30 – 22.00
L – 02 9.00 – 14.00
P – 03 Suletud
E – 04 Praktika M. Schapel 7.30 – 22.00
Õppenõukogu (ülemineku klassid + praktika) M. Schapel
Riigieksam: GEOGRAFIA M. Schapel
Põhikooli lõpueksam: EESTI KEEL M. Schapel
T – 05 Lõpetavad 1. – 8. ja 10. – 11. kl M. Schapel 7.30 – 22.00
4. kl aktus V. Aro
K – 06 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Juhtkonna koosolek V. Aro
N – 07 7.30 – 22.00
R – 08 Riigieksam: KEEMIA M. Schapel 7.30 – 22.00
Põhikooli lõpueksam: MATEMAATIKA M. Schapel
L – 09 9.00 – 14.00
P – 10 Suletud
E – 11 7.30 – 22.00
T – 12 Riigieksam: FÜÜSIKA M. Schapel 7.30 – 22.00
K – 13 Põhikooli lõpueksam: VALIKEKSAM M. Schapel 7.30 – 22.00
N – 14 Põhikooli lõpueksam: INGLISE KEEL s M. Schapel 7.30 – 22.00
R – 15 Preemiareis T. Lest/ A. Teigamägi 7.30 – 22.00
L – 16 Preemiareis T. Lest/ A. Teigamägi 9.00 – 14.00
P – 17 Suletud
E – 18 7.30 – 22.00
T – 19 Õppenõukogu (lõpuklassid + pikendatud õpe) M. Schapel 7.30 – 22.00
K – 20 9. kl lõpuaktus M. Schapel 7.30 – 22.00
N – 21 12. kl lõpuaktus M. Schapel 7.30 – 22.00
R – 22 Töötajate üldkoosolek/õppenõukogu M. Schapel 7.30 – 18.00
Viimati uuendatud Esmaspäev, 09 Aprill 2012 13:25  
Bänner


Bänner