Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Oktoobrikuu tööplaan

Saada link Prindi PDF

KINNITATUD Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktori 3. okt. 2011. a.käskkirjaga nr. 1-3/8

AEG KELL SÜNDMUS VASTUTAJA MAJA LAHTI
L – 01 Matemaatika lahtine võistlus 9.00 – 15.00
Mk inglise keele õpetajate koolitus
P – 02 Suletud
E – 03 9.45 1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt 7.30 – 22.00
10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest
T – 04 9.00 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
9.45 7. – 8. klassi aritmeetikavõistlus A. Ausmees
10.45 Filmi vaatamine
11.45 Filmi vaatamine
16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
K – 05 9.45 4. – 6. klassi aritmeetikavõistlus L. Kuuseok 7.30 – 22.00
13.45 5.-12. kl viktoriin
14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro
15.00 Juhtkonna koosolek V. Aro
N – 06 1960ndate stiilipäev D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
9.45 Algklasside kogunemine
10.45 Põhikooli kogunemine
11.45 Gümnaasiumi kogunemine
R – 07 Õpetajate päev, KOOLIMAJA 50 D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
L – 08 9.00 – 14.00
P – 09 Suletud
E – 10 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
9.45 1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
10-14 Lahtiste uste nädal Direktsioon
T – 11 9.00 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
9.45 7. – 8. klassi aritmeetikavõistlus A. Ausmees
16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
Mk Vene keele õppepäev 8.-12.kl
K – 12 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
14.00 Male võistlus J. Jalakas
15.00 MK Kooli TOP KGs
15.00 Metoodikanõukogu koosolek M. Schapel
9.45 4. – 6. klassi aritmeetikavõistlus L. Kuuseok
17.00 Eelkool I. Sink
N – 13 10.45 9. – 12. klassi aritmeetikavõistlus V. Aro 7.30 – 22.00
R – 14 7.30 – 22.00
L – 15 9.00 – 14.00
P – 16 Suletud
E – 17 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
9.45 1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
19.00 Hoolekogu V. Aro
T – 18 9.00 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
9.45 7. – 8. klassi aritmeetikavõistlus A. Ausmees
16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
K – 19 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
9.45 4. – 6. klassi aritmeetikavõistlus L. Kuuseok
15.00 Tehnikanõukogu koosolek V. Aro
16.00 Nõukoja koosolek D. Õun/ T. Lest
N – 20 10.45 9. – 12. klassi aritmeetikavõistlus V. Aro 7.30 – 22.00
15.30 Õppenõukogu M. Schapel
16.00 Põhikooli rekordite püstitamine D. Õun/ T. Lest
Ettelugemispäev I. Vikat
R – 21 Projektõppepäev „Tagasi kooli“ M. Schapel 7.30 – 22.00
L – 22 VAHEAEG 9.00 – 14.00
P – 23 VAHEAEG Suletud
E – 24 VAHEAEG 9.00 – 20.00
T – 25 VAHEAEG 9.00 – 20.00
K – 26 VAHEAEG 9.00 – 20.00
N – 27 VAHEAEG 9.00 – 20.00
R – 28 VAHEAEG 9.00 – 20.00
L – 29 VAHEAEG Suletud
P – 30 VAHEAEG Suletud
E – 31 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
- 5. - 6. kl rahvastepallivõistlused A. Metsmaa

 






 

KINNITATUD Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktori 3. okt. 2011. a.käskkirjaga nr. 1-3/8
OKTOOBRIKUU TÖÖPLAAN

AEG KELL SÜNDMUS VASTUTAJA MAJA LAHTI
L – 01 Matemaatika lahtine võistlus 9.00 – 15.00
Mk inglise keele õpetajate koolitus
P – 02 Suletud
E – 03 9.45 1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt 7.30 – 22.00
10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest
T – 04 9.00 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
9.45 7. – 8. klassi aritmeetikavõistlus A. Ausmees
10.45 Filmi vaatamine
11.45 Filmi vaatamine
16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
K – 05 9.45 4. – 6. klassi aritmeetikavõistlus L. Kuuseok 7.30 – 22.00
13.45 5.-12. kl viktoriin
14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro
15.00 Juhtkonna koosolek V. Aro
N – 06 1960ndate stiilipäev D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
9.45 Algklasside kogunemine
10.45 Põhikooli kogunemine
11.45 Gümnaasiumi kogunemine
R – 07 Õpetajate päev, KOOLIMAJA 50 D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
L – 08 9.00 – 14.00
P – 09 Suletud
E – 10 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
9.45 1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
10-14 Lahtiste uste nädal Direktsioon
T – 11 9.00 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
9.45 7. – 8. klassi aritmeetikavõistlus A. Ausmees
16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
Mk Vene keele õppepäev 8.-12.kl
K – 12 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
14.00 Male võistlus J. Jalakas
15.00 MK Kooli TOP KGs
15.00 Metoodikanõukogu koosolek M. Schapel
9.45 4. – 6. klassi aritmeetikavõistlus L. Kuuseok
17.00 Eelkool I. Sink
N – 13 10.45 9. – 12. klassi aritmeetikavõistlus V. Aro 7.30 – 22.00
R – 14 7.30 – 22.00
L – 15 9.00 – 14.00
P – 16 Suletud
E – 17 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
9.45 1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
19.00 Hoolekogu V. Aro
T – 18 9.00 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
9.45 7. – 8. klassi aritmeetikavõistlus A. Ausmees
16.00 Õpilasesinduse koosolek D. Õun/ T. Lest
K – 19 14.00 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
9.45 4. – 6. klassi aritmeetikavõistlus L. Kuuseok
15.00 Tehnikanõukogu koosolek V. Aro
16.00 Nõukoja koosolek D. Õun/ T. Lest
N – 20 10.45 9. – 12. klassi aritmeetikavõistlus V. Aro 7.30 – 22.00
15.30 Õppenõukogu M. Schapel
16.00 Põhikooli rekordite püstitamine D. Õun/ T. Lest
Ettelugemispäev I. Vikat
R – 21 Projektõppepäev „Tagasi kooli“ M. Schapel 7.30 – 22.00
L – 22 VAHEAEG 9.00 – 14.00
P – 23 VAHEAEG Suletud
E – 24 VAHEAEG 9.00 – 20.00
T – 25 VAHEAEG 9.00 – 20.00
K – 26 VAHEAEG 9.00 – 20.00
N – 27 VAHEAEG 9.00 – 20.00
R – 28 VAHEAEG 9.00 – 20.00
L – 29 VAHEAEG Suletud
P – 30 VAHEAEG Suletud
E – 31 10.45 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
- 5. - 6. kl rahvastepallivõistlused A. Metsmaa

 

Viimati uuendatud Neljapäev, 13 Oktoober 2011 14:15  
Bänner


Bänner