Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Septembrikuu tööplaan

Saada link Prindi PDF

 

AEG SÜNDMUS VASTUTAJA MAJA LAHTI
N – 01 10.00 1. klasside aktus D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
11.00 1. - 12. kl klassijuhatajatunnid M. Schapel 7.30 – 22.00
12.00 Kooli rongkäik linnuse hoovi D. Õun /V. Aro
Aktus lossihoovis D. Õun/ T. Lest
R – 02 1. – 4. kl spordipäev kooli staadionil M. Mägi 7.30 – 22.00
5. – 12. kl spordipäev linna staadionil A. Metsmaa
L – 03 V. Aro 9.00 – 14.00
P – 04 Suletud
E – 05 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
1. – 4. kl lastevanemate kool R. Kelt
T – 06 Klasside pildistamine T. Lest 7.30 – 22.00
5. klasside lastevanemate kool M. Schapel
K – 07 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Juhtkonna koosolek V. Aro
N – 08 6. – 9. klassi lastevanemate kool M. Schapel 7.30 – 22.00
R – 9 7.30 – 22.00
L – 10 9.00 – 14.00
P – 11 Suletud
E – 12 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
T – 13 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
K – 14 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Metoodikanõukogu koosolek M. Schapel
10. klasside lastevanemate kool V. Aro
N – 15 7.30 – 22.00
R – 16 Jukude pidu D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
L – 17 9.00 – 14.00
P – 18 Suletud
E – 19 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
19-23 Looduse nädal (eriplaan) I. Vahter / A. Teigamägi
T – 20 SA juhatuse koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Õpilasesinduse valimine D. Õun/ T. Lest
K – 21 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Tehnikanõukogu koosolek V. Aro
Nõukoja koosolek D. Õun/ T. Lest
N – 22 MK Taimeseade konkurss A. Meisterson 7.30 – 22.00
R – 23 Teadlasteöö A. Teigamägi 7.30 – 22.00
L – 24 9.00 – 14.00
P – 25 Suletud
E – 26 Klassivanemate koosolekud D. Õun/ T. Lest 7.30 – 22.00
1. - 4. kl vahetunnikoolitus R. Kelt
T – 27 Jooksupäev tervisepargis E. Laanemäe 7.30 – 22.00
SA juhatuse koosolek V. Aro
4. – 6. klassi aritmeetikavõistlus L. Kuuseok
K – 28 Direktsiooni koosolek V. Aro 7.30 – 22.00
Euroopa keelte päeva tähistamine D. Õun
Klassijuhatajate nõupidamine M. Rand
7. – 8. klassi aritmeetikavõistlus A. Ausmees
Lasteaiapäev V. Pors / M. Mäetalu
N – 29 Euroopa keelte päeva tähistamine D. Õun 7.30 – 22.00
Gümnaasiumi mälumängu I voor T. Lest
9. – 12. klassi aritmeetikavõistlus V. Aro
R – 30 Inimeseõpetuse olümpiaadi lõppvoor 7.30 – 22.00
Mk inglise keele õpetajate koolitus
- 7.-9.kl T jalgpalliturniir A. Metsmaa
Viimati uuendatud Esmaspäev, 12 September 2011 19:16  
Bänner


Bänner