Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

SÜG-Press 686

Saada link Prindi PDF



4. mai 2021 - Mida Juku ei õpi, seda Juhan ei tea - Number 686


KOLMAPÄEVAST LAUPÄEVANI

26.04–16.05 6.–9.kl bioloogiaviktoriin Siniroheline Maa (veebis)
3.–7.mai 7.–8.kl võistlus Loogiline loodusteadus II (veebis)
3.–14.mai Mälumängu "Meie kool" III voor
K 05.05 10.00 4.–6.kl matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor (aula, 138)
14.00 Juhtkonna koosolek
N 06.05 15.30 Põhikooli mälumängu IV voor (veebis)
R 07.05 10.00 Inglise keele riigieksami kirjalik osa (aula)
9.00 Geograafiaolümpiaadi lõppvoor (Moodle)
L 08.05
E 10.05 9.00 Inglise keele riigieksami suuline osa (137)
T 11.05 15.30 Tehnikanõukogu koosolek
e-Känguru – Kadett (7.-8. kl)
K 12.05 e-Känguru – Benjamin (5.-6. kl)
N 13.05 9.00 Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor (veebis, 401)
e-Känguru – Juunior (9.-10. kl), Student (11.-12. kl), vilistlane
R 14.05 Kingu maja Kevadgala
e-Känguru – Pre ekolier (1.-2. kl), Kolier (3.-4. klass)
Saaremaa Miniteatripäevad (aula)
L 15.05 Astronoomia lahtine võistlus (veebis)
Saaremaa Miniteatripäevad

 

TÄNU TEGIJAILE!

Rita Ilves – õpilaste eduka juhendamise eest vendade Liivide konkursil.
Inge Vahter, Randel Kreitsberg, Martin Silts – õpilaste suurepärase juhendamise eest uurimistööde konkurssideks.
Riina Laanes – Aleksandri eduka juhendamise eest EMLS XII üle-eestilisel poiste-solistide võistulaulmisel.

 

ÕNNITLEME!

Martin Vesberg (11.c) – üleriigilise Liivi konkursi eripreemia kui ka Eesti Meestelaulu Seltsi XII üle-eestiline poiste-solistide võistulaulmise I koha puhul 17.–20. aastaste noormeeste arvestuses.
Andris Tambur (10.ab) – EMLS XII üle-eestiline poiste-solistide võistulaulmise I koha puhul kuni 16. aastaste noormeeste arvestuses.
Kevin Räim (10.ab) – EMLS XII üle-eestiline poiste-solistide võistulaulmise II koha puhul 17.20. aastaste noormeeste arvestuses.
Aleksander Medri (2.b) – EMLS XII üle-eestiline poiste-solistide võistulaulmise III koha puhul 7.9. aastaste poiste arvestuses.
Britta Truu (6.b) – 2021. aasta õpilaste teadustööde riikliku konkursi III preemia põhikooli astmes tööga "Lemmikloomad Saaremaa Ühisgümnaasiumi 1.9. klassi õpilaste kodudes aastatel 1996 ja 2021", Tartu Ülikooli eripreemia ning Maaeluministeeriumi eriauhind.
Kalev Kaasik (12.c) – 2021. aasta õpilaste teadustööde riikliku konkursi Keskkonnaameti eriauhind.
Torm Vatsfeld (12.c) – 2021. aasta õpilaste teadustööde riikliku konkursi Eesti Geograafia Seltsi eriauhind.

 


Haug - aasta kala 2021. RMK

Infolehes 686 veel:

Konkursitulemused: vabariiklikud uurimistööd, vennad Liivid; Intervjuud emadega 1.B-s; 3.d putukahotellid ning 1.b kalad; Usust ja õnnest
Viimati uuendatud Neljapäev, 06 Mai 2021 12:06  
Bänner


Bänner