KG vs SÜG liikumisminutite karikavõistlus

Me kõik mäletame eelmise aasta mõõduvõttu! Lahing jätkub - kumb kool suudab eriolukorra jooksul kokku koguda rohkem aktiivselt õues veedetud minuteid?

Ole aktiivne 22.03 - 18.04.2021 (praegu kehtestatud eriolukorra lõpuni) liikudes jalgsi, jalgrattaga, rulluisutades, jalgpalli mängides, aiatöid tehes või kuidas iganes, mis viib sind ekraani tagant õue ning aitab pooltühja karikat täita.

Distants ja aeg peavad olema salvestatud (näiteks äpiga Strava) ja kontrollimiseks avalikult nähtav. Oma minutite arvestamiseks täida pärast liikumist allolev vorm. Ühe karika täitmiseks tuleb liikuda 2021 minutit. Omavahel võistlevad eraldi arvestuses nii mõlema kooli õpilased kui ka õpetajad ja personal.

Kellel ekraani taga veedetud ajast kõrini ja karikas pooltühi? Liikumisminuteid kogudes aitad nii endal kui oma koolil karikaid täita!

Minutite arvestamise vorm on SIIN

Facebooki ürituse link on SIIN