Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

SÜG-i abituriendipreemiad

Saada link Prindi PDF

SÜGi eripreemiaid pälvinud abituriendid

Alates 1991. aastast antakse erinevates õppeainetes ja klassivälises töös välja paistnud tublidele gümnaasiumilõpetajatele välja eripreemiaid. Senised preemiate laureaadid on:

H. Frey nimeline preemia
parimale matemaatikule

2020 Gendra Allikmaa
2019 Kristiina Veskimeister
2018 Karl Viik
2016 Kaarel Ernits
2015 Magnus Kaldjärv
2014 Henri Sink
2013 Anni Pupart
2012 Jakob Prii
2011 Karli Kontkar
2010 Raimo Armus
2009 Annika Mikola
2008 Rait Ool
2007 Velle Toll
2006 Madis Mikola
2005 Kalvi Nõu
2004 Anet Ansperi
2003 Janno Põldma
2002 Jaas Jezov
2001 Tõnis Nurk
2000 Andres Randmets
1999 Kaido Saar
1998 Kahro Raie
1997 Aigar Sirel
1996 Enriko Käsper
1995 Erle Oolup
1994 Raivo Aru
1993 Gert Hütsi
1992 Kaido Laine
1991 Marek Metsmaa

P. Saagpaku nimeline preemia
parimale inglise keele tundjale

2020 Elo Rosenfeld
2019 Liisa Veliste
2018 Karl Viik
2017 Kristi Niit
2016 Pirjo Mononen
2015 Andres Rüütel
2014 Indrek Viires
2013 Ats Aim
2012 Laura Kuusk
2011 Stiine Viljaste
2010 Anne-Mai Pall
2009 Marju Lahtein
2008 Ragne Aaviste
2007 Taavi Rihvk
2006 Ronald Linna
2005 Triin Varvas
2004 Teele Lember
2003 Miko Tasa
2002 Priit Pruul
2001 Tiina Nuum
2000 Eero Ringmäe
1999 Monika Kallas
1998 Alice Noormägi
1997 Kadri Tarkin
1996 Merli Vahar
1995 Piret Nõukas
1994 Katri Sirkel
1993 Piret Lehiste
1992 Reeli Torn

F. Heinmetsa nimeline preemia
parimale füüsikule

2020 Joosep Leemet
2019 Anna-Maria Süls
2018 Karl Viik
2016 Kaarel Ernits
2015 Andi Ingalt
2014 Henri Sink
2013 Matis Rüütel
2012 Jakob Prii
2011 Peeter Saartok
2010 Raimo Armus
2009 Annika Mikola
2008 Rait Ool
2007 Velle Toll
2006 Üllar Alev
2005 Erki Metsanurk
2004 Anet Ansperi
2003 Janno Põldma
2002 Jaas Jezov
2001 Tõnis Nurk
1999 Priit Lulla

A. Uustulndi nimeline preemia
parimale emakeele- või kirjandusetundjale

2020 Liisa Õunpuu
2019 Karl Hendrik Tamkivi
2018 Karl Kustav Kuning
2017 Reet Koppel
2016 Hanna Mari Villsaar
2015 Hanna Tuus
2014 Ann Katarina Meri
2013 Kerttu-Liisa Kopliste
2012 Karmen Benno
2011 Liisa Saaremäel
2010 Maret Ansperi
2009 Marian Heinat
2008 Maris Mägi
2007 Marili Pärtel
2006 Kersti Kukk
2005 Liisi Leis
2004 Maarja Jakunin
2003 Krista Maajärv
2002 Helen Kiil
2001 Liina Saar
2000 Reet Igav
1999 Marko Kiisa
1998 Alice Noormägi
1995 Kaia Laidra
1994 Kadri Tüür

Arvutipreemia

2020 Oliver Paljak
2019 Artur Fredrik Alpstål
2018 Tõnis Antonov
2016 Indro Kottise
2013 Sven Kadak
2012 Jakob Prii
2011 Henri Allik
2010 Henri Viik
2009 Kenno Kirspuu
2007 Mikk Saaretalu
2006 Üllar Alev
2005 Anton Lember
2004 Andres Lepik
2000 Kaupo Prei
1999 Gerd Viidul
1998 Märt Pikkani
1997 Silver Kesküla
1996 Mark-Erik Mogom
1995 Andrus Palts

Spordipreemia

2020 Daniel Rüütel
2019 Jass Saarkoppel
2018 Johannes Treiel
2017 Mari Kolk
2016 Kaarel Ernits
2015 Kerdo Jakunin
2014 Kristo Õunap
2013 Rauno Liitmäe
2012 Teele Treiel
2011 Mari-Liis Tishler
2010 Linda Treiel
2009 Sander Sooäär
2008 Mario Paiste
2007 Kaarel Väer
2006 Mikk Tasa
2005 Kaarli Haandi
2004 Kadri Kallas
2003 Hannes Sepp
2002 Kristo Teder
2000 Mart Undrest
1999 Peeter Heinmaa

“Arensburger Wochenblatti”
preemia parimale saksa keele tundjale


2015 Õnnela Luhila
2014 Alar Leemet
2013 Kerli Mägi
2012 Teele Treiel
2011 Sandra Süld
2010 Liisa Kolk
2009 Ann Talistu
2008 Kerli Saar
2007 Kaie Laaneväli
2006 Teele Raun
2005 Merilin Truuväärt
2005 Kristi Eller
2003 Triin Peekman
2002 Kädy Pupart
2001 Tambet Tamm
2000 Ivor Rand
1999 Kadi Heero
1998 Erki Müür
1997 Gemo Pihel
1996 Gerli Polding
1995 Triin Lõbus
1994 Karin Korv
Keskkonnapreemia
parimale loodusainete tundjale


2020 Marleen Vahu
2019 Karl Hendrik Tamkivi
2018 Emilia Rozenkron
2017 Mari Kolk
2016 Katrina Kaasik
2015 Magnus Kaldjärv
2014 Gerda Nelis
2013 Mihkel Raud
2012 Jaana Albert
2011 Signe Toom
2010 Annika Soom
2009 Kristiina Tüür
2008 Hillar Liiv
2007 Margit Ool
2006 Eva Toom
2005 Liisi Leis
2004 Krista Takkis
2003 Merit Sepp
2002 Kristel Turja
2001 Ingrid Liiv
2000 Anu Lepik
1999 Helena Faust
1996 Mari Lepik
1995 Kadri Sirg

Peter Heinicheni saksa keele preemia

2020 Hanna Täht
2019 Aile Saar
2018 Ene-Liis Orb
2017 Helina Leppik
2016 Lauri Leemet
2015 Henrika Trave

Osvald Timmase nimeline preemia
parimale kunstnikule

2020 Roosmarii Sarapuu
2019 Annika Luhaäär
2018 Ene-Liis Orb
2017 Merili Mägi
2016 Victoria Käesel
2015 Anni Viskus
2013 Grete Kesküla
2012 Jaana Albert
2011 Teele Koel
2010 Maret Ansperi
2009 Mari Saartok
2008 Tuuli Trei
2007 Reet Priske

Kultuuripreemia

2020 Uku Pokk
2019 Jutta Loviisa Juht
2018 Carlos Liiv
2017 Reet Koppel
2016 Maria Pihlak
2015 Tiina Nõmm
2014 Kärt Männa
2013 Sandra Kahu
2012 Elina Eist
2011 Liisa Saaremäel
2010 Britta Virves
2009 Reet Sillavee
2008 Priidu Aardam
2007 Hendrik Kuusk
2006 Erle Uus
2005 Tauno Salumaa
2003 Krista Maajärv
2002 Priit Pruul
2000 Taavi Petersell
1999 Margus Räim
1998 Ott Aardam
1997 Liis Kupits
1996 Koit Kelder
1995 Vaido Luks
1994 Tiina Häng

Saarte Investeeringu preemia
riigieksamil saadud 100 punkti eest

2020 Liisa Õunpuu

2010 Maret Ansperi, Dagmar Reinumägi

2009 Kristiina Tüür, Krisela Uussaar,
Laura Uustulnd

2008 Liina Kolk, Kerli Saar,
Maren Toomsalu

 

Nils Holgerssoni nimeline preemia
parimale rootsi keele tundjale

2000 Annika Kupits

Lions klubi preemia

2020 Stella Stepanov
2019 Elo Nõmm
2018 Bret-Maria Rikko
2017 Helena Ellermaa
2016 Eva Haavel
2015 Hannes Päll
2014 Liis Lepik
2013 Rauno Liitmäe
2012 Mart Laus
2007 Mikk Saaretalu
2003 Anne-Liis Maripuu
2002 Annela Vaga, Margus Ligi, Rasmus Pärn

Mööblisalongi MÜNT
parima lõpetaja preemia

2007 Krista Tiit

HARRY KINGISSEPA Fondi stipendium

1999 Evelin Heinam, Keidi Hoogand, Kaire Nellis

2000 Kerli Sammel, Kairi Õun, Eero Ringmäe

2001 Tõnis Nurk, Tambet Tamm, Marko Saar

2002 Merle Kivilo, Mare Suurna, Egon Rand

2003 Merili Nael, Anžeelika Kullama, Merili Kallas

2004 Mari-Liis Ait, Liina Paulus, Mario Pajuste

2005 Greete Kask, Aire Arge, Liisa Mägi

2006 Roosi Tilk, Dagni Viskus, Egert Pärna

2007 Aaro Pihel, Kätlin Vesiaid, Mart Rannastu

2008 Liina Kolk, Kristi Leepere, Kaisa Saarkoppel

 

2009 Mari Munk, Annika Kask, Laura Uustulnd

2010 Liisa Kolk, Tanel Ting

2011 Marge Sepp, Kristjan Lukk

2012 Gerlin Kruuser, Katariina Sõmmer

2013 Marys Toomse, Sandra Sarapuu

2014 Kärt Männa, Kristin Kurvits

2015 Kai Ellik, Eva Maria Veitmaa

2017 Eliis Paas, Triin Rebbas

2018 Karin Rannaäär, Karen Saksakulm

2019 Anna-Maria Süld, Katrin Kurvits

 

Viimati uuendatud Neljapäev, 02 Juuli 2020 13:06  
Bänner


Bänner