Ettelugemine

Sellel aastal ei saanud me korralikult emakeelepäeva üheskoos tähistada, sest nii nooremad kui vanemad õpilased olid jäänud distantsõppele. Otsustasime gümnaasiumi õpilastega võtta ette ühe raamatu ettelugemise, mida seekord saate kuulata hoopis kodus. Distantsõppe jooksul loetakse iga nädal raamatust ette kaks peatükki. Kuigi suunatud on see algklassilastele, siis kuulama on oodatud kõik jutuhuvilised ja eriti tore, kui teete seda veel koos perega. Võite vaadata jutu lugemist ekraanilt, aga kui silmad on juba väsinud, siis võib ka lihtsalt kuulata. Lõppu oleme lisanud mõne toreda muusika- või tantsusalvestuse, mille oma kooli arhiivimaterjalidest leidnud oleme.

NB! Raamatu ettelugemine on kättesaadav vaid koolisiseselt ja ei ole avalikuks kasutamiseks! Vajalik on Youtube'i sisselogimine kooli e-mailiga.

I osa (nädal 11) - kuula ja vaata SIIT

Loeb Cathrin Benita Poopuu (11.c)

Muusika ans Varsakabi "Kommilaul", juhendaja Mari Ausmees. Salvestatud 2020.a aprillis.

II osa (nädal 12) - kuula ja vaata SIIT

Loeb Kevin Räim (10.ab)

Tantsuvideo - Just Dance 4, What Makes You Beautiful, SÜGi Suur Jäljendusvaadend 2020.a

III osa (nädal 13) - kuula ja vaata SIIT