12. jaanuar 2021 - Mida Juku ei õpi, seda Juhan ei tea - Number 672
KOLMAPÄEVAST LAUPÄEVANI
K 13.01 | 14.00 Juhtkonna koosolek (019) 16.00 Võõrkeelte ainekomisjoni koosolek (019) |
N 14.01 | |
R 15.01 | 9.00 Sünnipäevaaktus-klassijuhatajatund 19.00 104.lennu kabaree esietendus kooliperele (aula) |
L 16.01 | 17.00 104.lennu kabaree-etendus lastevanematele (aula) |
E 18.01 |
18.-22. jaan:
13.00 Mõttespordi olümpiaadi II etapp (401, 404)
Algklasside digiviktoriin "Kooli sünnipäev"
Emakeeleolümpiaadi uurimistööde esitamise tähtaeg10.45 Klassivanemate koosolekud 13.00 Direktsiooni koosolek |
T 19.01 | 15.30 Tehnikanõukogu koosolek 16.00 Õpilasesinduse koosolek 17.00 Eelkool (aula, klassiruumid) |
K 20.01 | 15.30 Klassijuhatajate nõupidamine |
N 21.01 | 16.00 Põhikooli mälumängu I voor (138) |
R 22.01 | I poolaasta lõpp Saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor |
L 23.01 | 10.00 Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor |
TÄNU TEGIJALE!
Merle Prii – õpilaste väga hea juhendamise eest lingvistikaolümpiaadi eelvooruks. |
Hääd muutuste aastat
Kui kolm olulisemat sel aastal ees ootavat muutust välja valida, siis on need kahtlemata:
- õpetajate muutus – osa lähevad uude gümnaasiumisse, mõned vististi pensionile ja kindlasti saame oma kooli ka uusi pedagooge, värske "veri" võib tiivustada;
- kooli sisuline muutus – SÜG lõpetab ja jätkab KHKna ehk Kuressaare Hariduse Koolina; gümnasiste meile enam ei jää ja abiturientideks saavad üheksandikud; muidugi kaovad kahjuks ka Krevera, Kreisis, Kreedo ja Kabaree; küllap tuleb ka midagi asemele, mis oma "näo" uuendamisele kaasa aitab;
- koolimaja remont – kolimine Upa asenduspindadele saab kindlasti olema keeruline ja seal hakkama saamine paras väljakutse; samas saame jälgimas käia, kuidas meie maja uueks rüütatakse ja mõelda, kuidas seesmiselt selle vääriliseks kasvada.
Iga koolipäev ja iga sündmus saab olema SÜGi viimane. Samas, juba sügisest saab iga koolipäev ja iga sündmus olema Hariduse kooli esimene. Saame nii uut kui vana. Ja miski pole päris kindel. Anna Raudkatsi võistutantsimine ehk ei jää viimaseks. Miniteatripäevi ei pea ju ka keegi teine tingimata üle võtma. Kooli suur vilistlaste kokkutulek mais ei saa olema kindlasti viimane, sest SÜG elab edasi teise nime all. Kui nimi meest ei riku, miks ta peaks siis koolile liiga tegema? Peaasi, et me ise isekeskis hakkama saame. Kui nutta vaja, nutame. Kui on rõõmustamise koht, naerame. Loodetavasti kasvame taas rohkem kokku, sest raskused ühendavad.
Sisukat muutuste aastat meile kõigile. Peaasi, et terved oleme, küll kõik muu siis ka laabub.
Viljar Aro, koolijuht
Veel infolehes 672: |
Tulemused: lingvistikaolümpiaadi eelvoor; 1.d piparkoogivõistlus |