Soovitused vaheajal reisimiseks

Head lapsevanemad!

Sügisvaheaeg on peagi käes. Siiani oleme kenasti hakkama saanud tavapärase õppetööga koolis. Sellise olukorra jätkumiseks palume vaheaja plaane tehes järgida Terviseameti nõuet ja välisreisid lükata edasi tulevikku ning veeta koolivaheaeg Eestis - haigestumise määr kasvab nii Eestis, Euroopas kui kogu maailmas. Selleks, et tõkestada viiruse piiriülest levikut tasub välisreisidest praegu loobuda ning leida puhkamisvõimalusi Eestis. Ka Eestis liikudes palume arvestada piirkondade haigestumisnäitajatega.

Reisida tuleks ainult vältimatu vajaduse korral. 14 päevaks tuleb jääda eneseisolatsiooni kõigil Eestisse saabuvatel isikutel, kes alustasid reisiteekonda riikidest või läbisid riike, mille kohta andmed puuduvad või koroonaviirusesse nakatanute suhtarv on suurem kui 16. Nimekirjas olevate riikidega saab tutvuda siin. Välisreisi tõttu eneseisolatsiooni jäänutele kool hübriidõpet ei paku.

Direktsioon

Viimati uuendatud Neljapäev, 08 Oktoober 2020 16:55