Jukunädal

Jukunädal

Minu jukunädal möödus imeliselt. Sai süüa paljusid erinevaid toite, käia riides nagu tõeline barbi ja läbida raskeid katsumusi.

Esimesel päeval teibiti mind jalgadest kokku kalli klassiõe Kristiga, kellega pidin terve koolipäeva koos olema. Kuigi peale esimest tundi sai Kristi oma jala teibist lahti ning tänu sellele saime eraldi vetsus käia, aga kui vahetunnis liikusime, pidi Kristi oma jala läbi teibi augu panema ning me n-ö, olime kõndinud terve see aeg koos.
Vahetunnis antud ülesanded ei olnud väga hullud, kui need ei kaasanud toitu. Kaks kõige rõvedamat ülesannet olid ämbrist sinepi, tomatimahla, mädarõika, ketšupi ja majoneesi joogi imemine ning kassitoidu söömine. Kuna oli võistlus, pidid olema meil ka tiimid ning võistlus kulges järgnevalt: ükshaaval pidi iga inimene minema ämbri juurde ja jooma segumahla mingil määral, mille koostisosad ennist välja tõin. See kogemus oli jube rõve, aga võidu nimel ma imesin seda kõrrega ikka korralikult, lausa nii korralikult, et pärast ei tahtnud süüa ka enam saada. Kassitoiduga oli juba natuke raskem, sest selles olid suured veiseliha kuubikud sees, mis ei tahtnud väga hästi kurgust alla minna, kuid minu õnneks oli mu kõht nii tühi, et võtsin lausa kolm ampsu. Pärast oli väga paha olla, aga see oli seda väärt, sest mu kõht polnud enam tühi.
Ristimine kulges väga lõbusalt, mängisime mänge ja maitsesime juhanite pidurooga, mille koostis jääb alatiseks saladuseks.
Ma jäin oma jukunädalaga väga rahule mul pole kunagi nii lõbusat koolinädalat olnud.
Ermo Nõmm, 10.A