Jukunädal ja ristsed

Jukude nädal ja ristsed

Selleks, et ka meist, värsketest gümnasistidest, saaksid igati auväärsed ja lugupeetud Saaremaa Ühisgümnaasiumi õpilased, mängisime eelmisel nädalal lolli. Seda selle sõna kõige paremas tähenduses. Eriti lihtne oli neil, kellel ei tulnud mängidagi. Kooli vallutasid Barbied ja piraadid.

Meie armsad juhanid hoolitsesid suure pühendumusega selle eest, et me sügisjooksuks ikka vormi saaks ning et kassitoidu hõng ning mekk me ninast ega huulilt ei kaoks.

Reede õhtul aulas toimunud ristimine kulmineerus vande andmise ning ühe korraliku kompoti söömisega, mille koostisosad kõik hea meelega enda teada jätavad. Kogu õhtu ning ka sellele eelnev nädal oli väga meeleolukas ja oskuslikult organiseeritud. Kogu jukude-juhanite trall andis kinnitust sellele, et kahe lennu näol on kokkusattunud punt väga lahedaid, humoorikaid ning eriilmelisi noori.

Usun, et oleme tänu oma juhanite imelisele tööle gümnaasiumiaastateks korralikult ettevalmistatud. Juhanid on meil tõesti vägevad ning suurte hoolivate südametega eeskujud. Neid austame me alati.

Triinu Räim, 10.A