Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

2020/2021 õppeaasta saavutused

Saada link Prindi PDF

14. november 2020 - inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor: 8. klassi arvestuses Helena Nõmm (8.a) II-III koht, Kevin Lempu (8.a) 7.-9. koht.
9. klasside arvestuses Rickie Magnus Jojo Roberts (9.a) I-II koht, Raul Joaquin Seppel (9.a) III-IV koht, Lisete Loviise Saagpakk (9.a) 8. koht.

4. november 2020 - maakonna meistrivõistlused rahvastepallis I koht 4.-5. kl arvestuses: Säde Lee Jürisson (4.a), Luisa-Marii Kuusk (4.a), Kaisa Kindlam (4.a), Reio Markkus Lepp (4.a), Uku Vesberg (4.a), Sten Robin Noor (4.a), Marten Aus (4.a), Annabel Ansel (4.d), Johanna Altmets (5.b), Mirell Õiemets (5.b), Hugo Sarapuu (5.b), Steven Mägi (5.b), Tristan Koppel (5.b), Marin Ool (5.d), Birgit Raamat (5.d), Ruudi Kull (5.d)

16. oktoober 2020 - õpioskuste võistluse maakonnavooru I koht: Tuule Kalamees (6.a), Lisette Milpak (6.a), Luise Ling (6.b), Britta Truu (6.b), Siim Vatsfeld (6.b).

3. oktoober 2020 - maakondlik inglise keele olümpiaad: 6. klassi arvestuses Britta Truu (6.b) 5.-6. koht, Elenor East (6.a) 9. koht.
7. klasside arvestuses Laur Erik Laine (7.b) I-II koht, Saskia Natalie Kukua Roberts (7.b) III koht, Illimar Kirss (7.b) 5. koht ja Jarno Mononen (7.b) 6. koht.

3. oktoober 2020 - vabariiklik väikeste kodutütarde matkavõistlus: III koht koosseisus Tuule Kalamees (6.A), Helerin Viktoria Tüür (5.B), Mariliis Saar (3.D), Säde Kalamees (3.B)

1. oktoober 2020 - maakonna D.Vaarandi konkurss: Britta Truu (6.b) - parim loodushäälte edastaja, Lisette Milpak (6.a) - parima diktsiooni preemia, Triinu Räim (10.a) - säravaim esitus, Lotta Meet (12.c) - parim laulusõnade tõlgendaja, Martin Vesberg (11.c) - parim teksti tunnetus, Liisi Kilgas (11.b) - saaremaiseim esitus

29. september 2020 - maakonna koolinoorte teatekrossi  võistlused 1-9. kl.Kärlal. II koht Triinu- Liis Toom 9a, Aleksandra Ruttu 5b, Luise Ling 6b, Liset Isabel Karu 7b, Gelin Desiree Soeson 7a, Lisette Steinberg 5a, Marta Aus 3b, Reio Markus Lepp 4a, Hugo Sarapuu 4b, Georg Reek 3a, Karl Erik Kaljuste 7a, Rico Robert Alliksoon 9b, Daniel Piht 6a, Kennet Puiestee 9a

29 september 2020 - maakonna koolinoorte teatekrossi  võistlused 10.-12. kl.Kärlal. I koht Margarita Vaha 10c, Lisett Alt 10b, Luise Vevers 11c, Emma Treirat 12c, Eva Sagor 12a, Raul Tahk 11a,Ermo Nõmm 10a, Roland Kreek 10c, Romet Vahter 10.c, Andero Kivi 10b

26.september 2020maakondlik väikeste kodutütarde matkavõistlus: II koht koosseisus Tuule Kalamees (6.A), Helerin Viktoria Tüür (5.B), Mariliis Saar (3.D), Säde Kalamees (3.B)

19.-20.september 2020TV10 Olümpiastarti finaalvõistlus: poiste üheksavõistluses Ron Sebastian Puiestee (7.b) - 5. koht

11.september 2020 - väikeste koduloouurijate konkurss: 5.-6. klassi arvestuses Elizabeth Kelder (6.b) võidutöö, Järvamaa muuseumi eripreemia; Karola Kuldsaar (6.b) võidutöö, Järvamaa muuseumi eripreemia; Elsa Marie Kirs (6.b) võidutöö, Eesti Lugemisühingu eripreemia; Luise Ling (6.b) võidutöö

5. september 2020 - Üleriigiline kunstiolümpiaad: Astrid Rei (11.b) 10. koht

 

2019/2020 õppeaasta saavutused

2018/2019 õppeaasta saavutused

2017/2018 õppeaasta saavutused

2016/2017 õppeaasta saavutused

2015/2016 õppeaasta saavutused

2014/2015 õppeaasta saavutused

Viimati uuendatud Teisipäev, 17 November 2020 19:40  
Bänner


Bänner