Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

SÜG-Press 654

Saada link Prindi PDF


11. juuni 2020 - Mida Juku ei õpi, seda Juhan ei tea - Number 654


TÄNU TEGIJAILE!

Maive Kaev; 1. klassid ja Katrin Rosin, Ruta Kelt, Merle Lepik ning Merje Lindmäe; Diana Õun, Arti Allmägi; 8. klassid ja Inga Pariis, Marina Priske ning Indrek Peil; Andreas Noor – meeleoluka 9. klassi lõpukella e-aktuse eest.

 

ÕNNITLEME!

Kirke Medri (9.B) – põhikooli aasta õpilane 2020
Uku Pokk (12.A) – gümnaasiumi aasta õpilane 2020
Jaanika Kask – aasta õpetaja 2020

 

Päikene paistab ja loodus lokkab ....

Nüüd juba tõesti tahaks puhata, tahaks lihtsalt olla, tahaks just sel suvel ükski hommik tõusta üheskoos päikesega ja saata ta öö eel magama mere taha, tahaks sihitult uidata, tahaks selili niidetud rohul nautida pilvepoiste häppeninge, tahaks tantsida soojas vihmas, tahaks olla iseendaga üksi ja samas külakiigel koos sõpradega, tahaks nautida looduse taassünni kiirust ja nuusutada iga puhkevat õit, tahaks keset päeva muretult suikuda unne, tahaks lihtsalt sooja merre – üleni, tahaks unistada ..., tahaks nautida vaikust, tahaks võimalust mitte mõelda loogiliselt ja mitte olla arukas, tahaks tulla iseendast välja ja ootaks ka teistelt sama, tahaks olla teistmoodi, tahaks elamusi ja üllatusi ja ainulaadsust, tahaks kõike ja palju ja kõigile ja et maailm oleks suvel hoopis teine maailm.

Suvi on ka eelkõige õpetaja ja kasvataja. Just sel ajal toimuvad meis kõige suuremad muutused. Küllap korrastub ka kooliaasta jooksul kogutu ja küllap on võimalik mõne uue omandatud oskusega oma sõpru sügisel üllatada. Üks on kindel – inimene on looduslaps ja loodus kasvab just suvel.

Armsad õpilased - sooja ja kosutavat suvevaheaega!
Aga - jälgige ja täitke ka koroonaaja nõudeid!

Viljar Aro, koolijuht

 

Edasi loe infolehte nr 654 siit:

TOPid, Klassidevahelise võistluse tulemused, 3.A aknaid pildistamas, Kingu maja piknikul, Õppetöö parimad
Viimati uuendatud Neljapäev, 11 Juuni 2020 15:47  
Bänner


Bänner