Garderoobikappidest

Lõpetajad müüvad kasutatud kappe. Kui asja vastu huvi, kirjutage  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ning saate info kappide ja nende müüjate kohta. Hinnas lepivad müüja ja ostja omavhel  kokku, see koolisse ei puutu, aga kui tehing tehtud, palun omanikuvahetusest teatada samale aadressile. Info on vajalik kappide registris muudatuste tegemiseks. Kindlasti tuleb arvestada asjaoluga, et nimekiri on pidevas muutumises: osa kappe müüakse ära, aga neid ka lisandub.

Kapi soetate vaid üheks ehk järgmiseks õppeaastaks. Ülejärgmisel õppeaastal 2021–2022 on koolimaja remondis ja kool töötab asenduspindadel, kuhu olemas olevad kapid ei mahu. Õppeaastast 2022–2023 ollakse tagasi oma majas, kuhu remondi käigus ehitatakse üldgarderoob ja koridoridesse väikesed individuaalkapid. Need on kõigile lastele tasuta.

Uusi kappe enam tellida ei saa. Mida teha seniste kappidega, sellele tuleb lahendus leida hiljemalt järgmiseks kevadeks.