Garderoobikappidest

Selle õppeaastaga lõpeb Saaremaa Ühisgümnaasiumi garderoobikappide kasutus. Kool kolib kevadel üheks aastaks asenduspinnale, kuhu need kapid ei mahu. Ja kui ülejärgmisel õppeaastal taas oma koolimajja tagasi tuleme, siis ei saa ka seal praeguseid kappe enam kasutada. Need lihtsalt ei mahu ega sobitu kokku maja uue arhitektuurse kontseptsiooniga. Alates õppeaastast 2022 – 2023 saab iga laps tasuta oma väikese hoiukapi. Need kapid asuvad koolimaja koridorides. Üleriideid hakatakse hoidma üldgarderoobis.

Kapiomanikel on võimalus omavahel kokku leppida, kas keegi neist soovib kogu kappi endale või leitakse üheskoos kapile ostja. Et oleks võimalik selliseid kokkuleppeid teha, saadab kool omanikele vastava info. Kui kapiomanikud otsustavad ise toimetada (ise ostja leida või endale jätta), on vaja sellest 30. novembriks teatada e-posti aadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . On vaja vaid seda infot, et toimetate ise, ei muud.

Ülejäänud kappidele otsib kool ostjaid. Kui palju müüa õnnestub, on raske prognoosida. Võimalik, et osa tuleb müüa vanametalliks. Kogu müügist saadud tulu summeeritakse ja jagatakse proportsionaalselt kapiomanike vahel. Et raha saaks üle kanda, selleks on vaja saata pangakonto number (IBAN) ja konto omaniku nimi e-posti aadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . See samuti 30. novembriks Väljamaksed hakkavad toimuma siis, kui kõik kapid on müüdud ehk orienteeruvalt juunikuus.