Juhised alates 18. maist eriolukorra perioodil

1. Alates 18. maist on koolimaja avatud kell 8.45–18.00, õpilaskodu kell 9–15. Muudel kellaaegadel pääsevad töötajad õpilaskodusse oma uksekaardiga.
  2. Siseneda saab vaid peauksest. Teistest välisustest pääseb ainult välja.
  3. Õpetajad ja teised koolitöötajad registreerivad oma majas viibimise kooli kodulehel https://docs.google.com/forms/d/1V_jUh1bt3ORMP340YmHC09WplMcH9cdHc9-XUI2iZrk/formrestricted?edit_requested=true või infosekretäri juures.
  4. Koolis saab töötada abiturientidega 10-liikmelistes gruppides või teha konsultatsioone kuni 3 õpilasele. Konsultatsiooni tulevate õpilaste nimed teatab õpetaja. Abiturientide nimekirju igakordselt esitada pole vaja. Need koostab õppealajuhataja.
  5. Kaitsemaskide kasutamine on koolis viibivatele riskirühma kuuluvatele õppijatele ja õpetajatele soovituslik, mitte kohustuslik. Kool tagab maskide ja muude kaitsevahendite (kummikindad, käte desinfitseerimisvahendid) olemas olu.
  6. Kasutatud isikukaitsevahend ja paberrätikud panna selleks ette nähtud prügikastidesse, mis on vastavalt märgistatud.
  7. Söökla on avatud kell 11–14. Teenindab 12. klasside õpilasi ja kooli töötajaid.
  8. Kehtib 2 + 2 reegel.