SÜG vs KG liikumiskilomeetrite mõõduvõtt

Lahing jätkub - kumb kool suudab nädala jooksul kokku koguda rohkem kilomeetreid?

Mõlemad koolid on liitunud Liikuma Kutsuva Kooli programmiga ja nüüd on aeg anda stardipauk aktiivsematele koolipäevadele!

Kogu kilomeetreid 4.-10. mail liikudes jalgsi, jalgrattaga, rulaga, rulluisutades või -suusatades. Distants peab olema salvestatud ja kontrollimiseks avalikult nähtav.

Omavahel võistlevad eraldi kategoorias ka kahe kooli õpetajad ja töötajad!

Facebooki ürituse lehel avalikustame igal hommikupoolikul eelmise päeva tulemused. Oma kilomeetrite arvestamiseks täida pärast liikumist allolev vorm

Vorm oma andmete sisestamiseks on siin. Vajalik on läbi Gmaili sisse logimine. Kui see pole võimalik, siis saada oma andmed huvijuhi e-mailile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kas saame üheskoos maakerale tiiru peale?

Viimati uuendatud Esmaspäev, 04 Mai 2020 11:28