Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Miniteatripäevade ajakava

Saada link Prindi PDF

Saaremaa Miniteatripäevad 2020

 

Reede, 20.märts

12.00- Registreerimine

13.15- Avamine

13.20- Lõuna

14.15- Rapla Riinimanda Teater (Valter Uusberg) – A. Kivirähk/V. Uusberg „Eile veel”

15.15- SÜG Krevera 2 (Rita Ilves) – kompositsioon „Mu elu läks metsa...”

15.50- Rapla G „Ega Vist” (Krista Olesk) – T. Tilk „Nii ajaratas ringi käib”

17.00- Tallinna 32. Kk KOKK (Eva Kalbus) – N. Erdman „Enesetapja

18.05- Jüri G Vaba Valik (Ingrid Mikk) – ühislooming „Liblikalend”

18.45- SÜG Krevera (Rita Ilves) – kompositsioon Sambasammud” - (samba - III välde)

19.00- Õhtusöök

20.30- Kabaree

22.30- Juhendajate ja žürii nõupidamine kooli kaminasaalis

23.00- Vaba lava

 

Laupäev, 21.märts

09.00- Hommikusöök

09.45- Rakvere LN (Tiina Rumm) – E. M. Roots/T. Rumm „Kristiina tuba”

10.55- Hugo Treffneri G (Johanna Issak) – ühislooming „Seebivesi”

11.30- Viljandi G teatristuudio (Silvia Soro) – M. Pihla „Uhkus ja eelarve”

12.35- Tallinna Lilleküla G Kruvikeeraja (Andres Jakovlev) – kollaaž „Aatomik ehk moodne Prometheus”

13.40- Kuressaare G (Marit Tarkin) – R. Vendel „Kommünikee”

13.50- Lõuna

14.50- Rakvere RG Väike-Karla (Jaune Kimmel) – S. Mrožek/J. Kimmel „Serenaad”

15.45- SÜG Kreisis (Sirje Kreisman) – T. Williams „Elamiskõlbmatuks tunnistatud”

16.25- Tallinna Teeninduskool SEKAM (Annely Kallo) – A. R. Kallo „Saatuslik öö”

17.15- Rakvere G Teatriansambel (Aili Teedla) – ühislooming „Korstnapühkija”

18.20- Jõgeva Liblikapüüdja (Lianne Saage-Vahur) – A. Puškin „Mustlased”

19.00- Õhtusöök

20.00- Kontsert ansamblilt Viljandi Vox

20.30- Juhendajate ja žürii nõupidamine Kuressaare Teatri kohvikus

21.30- Piduõhtu ansambliga R2NK

 

Pühapäev, 22.märts

09.00- Hommikusöök

09.45- SEE Teater (Annabel Alemaa) – A. Christie järgi „Surmaga ära vahetatud”

10.30- Tõrva noorteteater Hingevärvid (Romet Piller) – ühislooming „Kontakt”

11.35- KG Inspira Teatristuudio (Tanel Ting) – ühislooming „Sina ja Mina”

12.20- Maardu G „Royal Theatre” (Eseniya Antropova) – A. AlavainuImelik põlvkond”

12.45- Lõuna

14.15- Lõpetamine

 

 


Osalejad __Ajakava __ Žürii __ Toetajad __ Tulemused __ Fotod __ Teatrimehike __ Korraldajad

Teised miniteatripäevad

Viimati uuendatud Teisipäev, 10 Märts 2020 12:19  
Bänner


Bänner