Žürii 2020

Võistutantsimine 2020 žürii (täiendamisel)

Ülle Toming

Ülle Toming omab tantsu alal 32-aastast pedagoogistaaži klassikalise balleti ja karaktertantsu alal (Tallinna Ülikool), on õpetanud 10 aastat ka Tallinna Balletikoolis, olnud 20 aastat varieteeartist (laulnud, tantsinud), osalenud erinevates filmides (nt Georgika, 1998) ja projektides (nt Cabaret, 2003), kirjutanud raamatuid ja uurimusi (nt "Eesti saja-aastasest varieteetantsust ja muustki...", 2014).

Richard Beljohin

Richard Beljohin õpib Tallinna Ülikoolis koreograafiat.
Richard endast (KorFest19 "Saiki"): "Olen tegelenud mitmete stiilidega aastate jooksul, praeguseks olen suutnud nad kategoriseerida Eesti tantsuks, kaasaegseks tantsuks ja klassikaks. Hetkel huvitab mind rohkem lavastuse performatiivne ja etenduslik osa, kuidas ühendada tants ja tehnika sõnalise ja visuaalse teatriga. Kuidas teha neist kõigest üks mõnus kompott?". Richard on lõpetanud Ilma Adamsoni Tantsukooli I lennus (2018).

Image result for janne nurmik

Janne Nurmik

Janne Nurmik on 2019. aastast Saaremaa Ühisgümnaasiumis klassijuhataja, pikapäevarühma ja eelkooli õpetaja. Ta on olnud kohalikes ajalehtedes tööl nii reporteri kui toimetajana ning Raadio Kadis uudistetoimetaja ja diktorina, alates 2014. aastast seotud ka poliitikaga. Rahvatantsuga on Janne sinapeal alates algklassidest, tantsinud Annika Iini ja Helgi Alliku käe all. Viimati Kersti Truverki juhendatavas SÜGi pererühmas "Öigupoolest".

Avaleht * Juhend * Ajakava * Žürii *

Viimati uuendatud Esmaspäev, 13 Jaanuar 2020 10:29