Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Liikumispäev 25.september 2019

Saada link Prindi PDF

 

LIIKUMISPÄEVA RINGIDE VALIKUD

Ajakava vaata siit -->

 

1.-4. klassi lapsed valivad 2 ringitundi;   5.-11. klassi lapsed valivad 3 ringitundi;

12.klassi lapsed valivad ainult aineteatejooksu.

Registreerimisel toimib põhimõte ”KES EES, SEE MEES!” kuna erinevate ringide osalejate arv on erinev.

Ringitundidesse registreerimine toimub elektrooniliselt ja see avatakse 19.sept õhtul kl 20.00

Õpilane registreeritakse isikukoodi alusel!

 

REGISTREERI END RINGITUNDI SIIN!

 


NB! KINDLASTI JÄLGI, ET VALITUD RINGITUNNID OLEKSID ERINEVATEL KELLAAEGADEL ja ET SUL JÄÄKS AEGA LIIKUDA ÜHEST KOHAST TEISE! ÕIGEAEGSELT KOHAOLEMINE VAJALIK!

 

ALGKLASSIDELE 1.-4.KLASS

1. Aineteatejooks 1.-4.kl
Kell 12.00-13.30                    SÜG aula/1.korrus                              grupi suurus 8
2. Võrkpall poisid 1.-4.kl
Kell 10.00-10.45                    Spordihoone vana pallisaal                  grupi suurus 15
3. Võrkpall tüdrukud 1.-4.kl
Kell 10.00-10.45                    Spordihoone vana pallisaal                  grupi suurus 15
4. Pinks 1-7.kl
Kell 11.00-12.30                    Noortekeskus                                    grupi suurus 12
5. Purjetamine 1.-2.kl
Kell 10.00-11.00                    Tori sadam                                        grupi suurus 12
6. Purjetamine 3.-4.kl
Kell 11.00-12.00                    Tori sadam                                        grupi suurus 12
7. Jalgpall 1.-2.kl
Kell 9.00-10.00                    SÜG staadion                                    grupi suurus 20
8. Jalgpall 3.-4.kl
Kell 10.00-11.00                    SÜG staadion                                    grupi suurus 20
9. Kergejõustik 2.-3.kl
Kell 9.00-10.00                      Spordihoone kergejõustiku saal           grupi suurus 20
10. Kergejõustik 4.-5.kl
Kell 10.00-11.00                    Spordihoone kergejõustiku saal           grupi suurus 20
11. Korvpall 1.-3.kl
Kell 10.00-11.00                    SÜG võimla                                      grupi suurus 25
12. Korvpall 4.-6.kl
Kell 09.00-10.00                    SÜG võimla                                       grupi suurus 25
13. Ujumine 3.-4.kl
Kell 10.30-12.00                    Rüütli Spa                                         grupi suurus 20
14. Orienteerumine 1.-4.kl
Kell 10.00-11.00                    SÜGi koolimaja esine plats                  grupi suurus 30
15. Saalihoki 3.-4.kl
Kell 9.00-10.00                      Spordihoone pallisaal                         grupi suurus 28
16. Discgolf 1.-4.kl
Kell 9.00-10.00                      Kesklinna staadion (vana PK)             grupi suurus 30
17. Discgolf 1.-4.kl
Kell 10.00-11.00                    Kesklinna staadion (vana PK)             grupi suurus 30
18. Gymnastika iluvõimlemine 1.-4.kl
Kell 10.00-11.00                    Päevakeskus, Tolli 9                          grupi suurus 16
19. Saare Sära Tantsustuudio 3.-6.kl
Kell 12.00-13.00                    Saare Sära tantsusaal, Meri Spa         grupi suurus 20
20. Saare Sära Tantsustuudio 3.-6.kl
Kell 13.00-14.00                    Saare Sära tantsusaal, Meri Spa         grupi suurus 20
21. Mölkki 1.-4.kl
Kell 10.00-11.00                    Kuressaare Lossi hoovis                     grupi suurus 48
22. Mölkki 1.-4.kl
Kell 11.00-12.00                    Kuressaare Lossi hoovis                     grupi suurus 48
23. FitLife Jooga 1.-5.kl
Kell 14.00-15.00                    Spordihoone aeroobikasaal                grupi suurus 40

 

PÕHIKOOLILE 5.-9.KLASS

7.A ja 7.B on 9.00-10.00 loodusainete tasemetöö 401 ja 404 ruumides ja
valivad 2 ringitundi!

 

1. Aineteatejooks 5.-6.kl
Kell 10.30-12.00                    SÜG aula/1.korrus                               grupi suurus 12
2. Aineteatejooks 7.-9.kl
Kell 10.30-12.00                    SÜG aula/1.korrus                              grupi suurus 15
3. Võrkpall poisid 5.-9.kl
Kell 10.45-11.30                    Spordihoone vana pallisaal                  grupi suurus 15
4. Võrkpall tüdrukud 5.-9.kl
Kell 10.45-11.30                    Spordihoone vana pallisaal                  grupi suurus 15
5. Pinks 1-7.kl
Kell 11.00-12.30                    Noortekeskus                                     grupi suurus 12
6. Pinks 8.-11.kl
Kell 12.30-14.00                    Noortekeskus                                     grupi suurus 12
7. Karate 8.-11.kl
Kell 9.00-10.30                      Spordihoone maadlussaal                   grupi suurus 14
8. Enesekaitse 8.-11.kl
Kell 10.30-12.00                    Spordihoone maadlussaal                   grupi suurus 14
9. Purjetamine 5.-6.kl
Kell 09.00-10.00                    Tori sadam                                        grupi suurus 12
10. Jalgpall 5.-6.kl
Kell 11.00-12.00                    SÜG staadion                                    grupi suurus 20
11. Kergejõustik 4.-5.kl
Kell 10.00-11.00                    Spordihoone kergejõustiku saal          grupi suurus 20
12. Kergejõustik 6.-7.kl
Kell 11.00-12.00                    Spordihoone kergejõustiku saal          grupi suurus 20
13. Spordikomitee 9.-11.kl
Kell 11.00-12.00                    Meri Spa Spordikomitee saal              grupi suurus 12
14. Spordikomitee 9.-11.kl
Kell 12.00-13.00                    Meri Spa Spordikomitee saal              grupi suurus 12
15. Jõusaali ringtreening 8.-9.kl
Kell 9.30-10.30                      Spordihoone jõusaal                          grupi suurus 24
16. Korvpall 4.-6.kl
Kell 09.00-10.00                    SÜG võimla grupi suurus 25
17. Korvpall 5.-9.kl
Kell 12.00-13.00                    SÜG võimla grupi suurus 20
18. Ujumine 5.-6.kl
Kell 09.00-10.30                    Rüütli Spa                                        grupi suurus 20
19. Ujumine 7.-9.kl
Kell 13.30-15.00                    Rüütli Spa                                        grupi suurus 21
20. Golf 5.-9.kl
Kell 12.00-14.00                    Saare Golf golfiväljak                        grupi suurus 15
21. Orienteerumine 5.-9.kl
Kell 12.00-13.00                    SÜGi koolimaja esine plats                grupi suurus 30
22. Tennis 5.-9.kl
Kell 12.30-14.00                    Kuressaare Tennisekeskus                 grupi suurus 18
Vajalik oma tennisereketi olemasolu! Kaasa heleda tallaga jalanõud.
23. Saalihoki 5.-6.kl
Kell 12.00-13.00                    Spordihoone pallisaal                         grupi suurus 28
24. Saalihoki 7.-9.kl
Kell 10.00-11.00                    Spordihoone pallisaal                         grupi suurus 28
25. Discgolf 5.-11.kl
Kell 11.30-12.30                    Kudjape discgolfi rada                        grupi suurus 30
26. Discgolf 5.-11.kl
Kell 12.30-13.30                    Kudjape discgolfi rada                        grupi suurus 30
27. Laskmine 7.-11.kl 
Kell 12.00-13.00                    Lasketiir                                           grupi suurus 6
Vajalik et silmanägemine on korras!
28. Laskmine 7.-11.kl
Kell 13.00-14.00                    Lasketiir                                           grupi suurus 6
Vajalik et silmanägemine on korras!
29. Gymnastika iluvõimlemine 5.-9.kl
Kell 11.00-12.00                    Päevakeskus, Tolli 9                          grupi suurus 16
30. Petank 5.-9.kl
Kell 10.00-11.00                    Kuressaare Kuursaali ees                   grupi suurus 12
31. Noolevise 7.-9.kl
Kell 12.30-14.00                    Pritsumaja 2.korrus                          grupi suurus 20
32. MoSo Stuudio Strech Flow 5.-11.kl
Kell 9.00-9.45                        MoSo Stuudio, Ravila 1a(Valsimaja)   grupi suurus 15
33. MoSo Stuudio Strech Flow 5.-11.kl
Kell 9.50-10.35                      MoSo Stuudio, Ravila 1a(Valsimaja)   grupi suurus 15
34. MoSo Stuudio Jumping 5.-11.kl
Kell 11.00-11.40                    MoSo Stuudio, Ravila 1a(Valsimaja)   grupi suurus 15
Kaasa vahetusjalatsid ja vesi!
35. MoSo Stuudio Jumping 5.-11.kl
Kell 12.00-12.40                    MoSo Stuudio, Ravila 1a(Valsimaja)   grupi suurus 15
Kaasa vahetusjalatsid ja vesi!
36. MoSo Stuudio SUP-jooga 7.-11.kl
Kell 09.00-10.15                    MoSo Stuudio, Ravila 1a(Valsimaja)   grupi suurus 7
Kaasa vahetusriided, saab märjaks!
37. MoSo Stuudio SUP-jooga 7.-11.kl
Kell 10.15-11.30                    MoSo Stuudio, Ravila 1a(Valsimaja)   grupi suurus 7
Kaasa vahetusriided, saab märjaks!
38. Mölkki 5.-9.kl
Kell 12.00-13.00                    Kuressaare Lossi hoovis                    grupi suurus 48
39. Saare Sära Tantsustuudio 3.-6.kl
Kell 12.00-13.00                    Saare Sära tantsusaal, Meri Spa        grupi suurus 20
40. Saare Sära Tantsustuudio 3.-6.kl
Kell 13.00-14.00                    Saare Sära tantsusaal, Meri Spa        grupi suurus 20
41. FitLife Jooga 1.-5.kl
Kell 14.00-15.00                    Spordihoone aeroobikasaal               grupi suurus 40
42. FitLife Autumn Dance 5.-9.kl
Kell 9.00-10.00                      Spordihoone aeroobikasaal               grupi suurus 40
43. FitLife Autumn Dance 5.-11.kl
Kell 10.00-11.00                    Spordihoone aeroobikasaal               grupi suurus 40
44. FitLife BodyJam 8.-11.kl
Kell 11.00-12.00                    Spordihoone aeroobikasaal               grupi suurus 40
45. FitLife BodyAttack 5.-11.kl
Kell 13.00-14.00                    Spordihoone aeroobikasaal               grupi suurus 40
46. FitLife jooga 6.-11.kl
Kell 12.00-13.00                    Spordihoone aeroobikasaal               grupi suurus 40
47. Squasiklubi 5.-9.kl
Kell 9.00-10.00                      Rüütli Spa saal                               grupi suurus 10
48. Squasiklubi 5.-9.kl
Kell 10.00-11.00                    Rüütli Spa saal                               grupi suurus 10
49. Squasiklubi 5.-11.kl
Kell 11.00-12.00                    Rüütli Spa saal                               grupi suurus 10
50. Squasiklubi 5.-11.kl
Kell 12.00-13.00                    Rüütli Spa saal                               grupi suurus 10
51. Squasiklubi 5.-11.kl
Kell 13.00-14.00                    Rüütli Spa saal                               grupi suurus 10

 

GÜMNAASIUMILE 10.-12.KLASS

12.klassid osalevad ainteateatejooksul (teevad ainult selle valiku) ning seejärel:
11.00 12B klass väljasõit Kihelkonna maalinnale
12.00 12AC klass väljasõit Sõrve (suurpõgenemise 75.aastapäev)

 

1. Aineteatejooks 10.-12.kl
Kell 09.00-10.30                    SÜG aula/1.korrus                            grupi suurus 15
2. Võrkpall poisid 10.-11.kl
Kell 11.30-12.15                    Spordihoone vana pallisaal                grupi suurus 15
3. Võrkpall tüdrukud 10.-11.kl
Kell 11.30-12.15                    Spordihoone vana pallisaal                grupi suurus 15
4. Pinks 8.-11.kl
Kell 12.30-14.00                    Noortekeskus                                     grupi suurus 12
5. Karate 8.-11.kl
Kell 9.00-10.30                      Spordihoone maadlussaal                  grupi suurus 14
6. Enesekaitse 8.-11.kl
Kell 10.30-12.00                    Spordihoone maadlussaal                  grupi suurus 14
7. Spordikomitee 9.-11.kl
Kell 11.00-12.00                    Meri Spa Spordikomitee saal              grupi suurus 12
8. Spordikomitee 9.-11.kl
Kell 12.00-13.00                    Meri Spa Spordikomitee saal              grupi suurus 12
9. Jõusaali ringtreening 10.-11.kl
Kell 10.30-11.30                    Spordihoone jõusaal                           grupi suurus 24
10. Korvpall 10.-11.kl
Kell 11.00-12.00                    SÜG võimla                                        grupi suurus 20
11. Ujumine 10.-11.kl
Kell 12.00-13.30                    Rüütli Spa                                          grupi suurus 21
12. Golf 10.-11.kl
Kell 10.00-12.00                    Saare Golf golfiväljak                         grupi suurus 15
13. Orienteerumine 10.-11.kl
Kell 11.00-12.00                    SÜGi koolimaja esine plats                grupi suurus 30
14. Tennis 10.-11.kl
Kell 11.00-12.30                    Kuressaare Tennisekeskus                 grupi suurus 18
Vajalik oma tennisereketi olemasolu! Kaasa heleda tallaga jalanõud.
15. Saalihoki 10.-11.kl
Kell 11.00-12.00                    Spordihoone pallisaal                         grupi suurus 28
16. Discgolf 5.-11.kl
Kell 11.30-12.30                    Kudjape discgolfi rada                      grupi suurus 30
17. Discgolf 5.-11.kl
Kell 12.30-13.30                    Kudjape discgolfi rada                      grupi suurus 30
18. Laskmine 7.-11.kl
Kell 12.00-13.00                    Lasketiir                                             grupi suurus 6
Vajalik et silmanägemine on korras!
19. Laskmine 7.-11.kl
Kell 13.00-14.00                    Lasketiir                                             grupi suurus 6
Vajalik et silmanägemine on korras!
20. Petank 10.-11.kl
Kell 11.00-12.00                    Kuressaare Kuursaali ees                   grupi suurus 12
21. Noolevise 10.-11.kl
Kell 11.00-12.30                    Pritsumaja 2.korrus                            grupi suurus 20
22. MoSo Stuudio Strech Flow 5.-11.kl
Kell 9.00-9.45                        MoSo Stuudio, Ravila 1a(Valsimaja) grupi suurus 15
23. MoSo Stuudio Strech Flow 5.-11.kl
Kell 9.50-10.35                      MoSo Stuudio, Ravila 1a(Valsimaja) grupi suurus 15
24. MoSo Stuudio Jumping 5.-11.kl
Kell 11.00-11.40                    MoSo Stuudio, Ravila 1a(Valsimaja) grupi suurus 15
Kaasa vahetusjalatsid ja vesi!
25. MoSo Stuudio Jumping 5.-11.kl
Kell 12.00-12.40                    MoSo Stuudio, Ravila 1a(Valsimaja) grupi suurus 15
Kaasa vahetusjalatsid ja vesi!
26. MoSo Stuudio SUP-jooga 7.-11.kl
Kell 09.00-10.15                    MoSo Stuudio, Ravila 1a(Valsimaja) grupi suurus 7
Kaasa vahetusriided, saab märjaks!
27. MoSo Stuudio SUP-jooga 7.-11.kl
Kell 10.15-11.30                    MoSo Stuudio, Ravila 1a(Valsimaja) grupi suurus 7
Kaasa vahetusriided, saab märjaks!
28. FitLife Autumn Dance 5.-11.kl
Kell 10.00-11.00                    Spordihoone aeroobikasaal                grupi suurus 40
29. FitLife BodyJam 8.-11.kl
Kell 11.00-12.00                    Spordihoone aeroobikasaal                grupi suurus 40
30. FitLife BodyAttack 5.-11.kl
Kell 13.00-14.00                    Spordihoone aeroobikasaal                grupi suurus 40
31. FitLife jooga 6.-11.kl
Kell 12.00-13.00                    Spordihoone aeroobikasaal                grupi suurus 40
32. Squasiklubi 5.-11.kl
Kell 11.00-12.00                    Rüütli Spa saal                                   grupi suurus 10
33. Squasiklubi 5.-11.kl
Kell 12.00-13.00                    Rüütli Spa saal                                   grupi suurus 10
34. Squasiklubi 5.-11.kl
Kell 13.00-14.00                    Rüütli Spa saal                                   grupi suurus 10
Viimati uuendatud Neljapäev, 19 September 2019 21:31  
Bänner


Bänner