Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Liikumisnädal 2019

Saada link Prindi PDF

Rahvusvaheline liikumisnädal 2019

Selgitame välja kõige tublima ja aktiivsema klassi.

ESMASPÄEVAL, 23. septembril
kooli staadionil pärast tunde klassidevaheline pendelteatejooksu ja kergejõustiku MV.
Klasside õpilaste nimeline registreerimine saata 20.09.2019. e-mailile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . Arvestus toimub vanuseklassides 5.-6.kl., 7.-9.kl., 10.-12.kl.  

15.00     5.-9.kl  5T + 5P pendelteatejooks
15.15     5.-9.kl. pallivise (P,T)
15.45    5.-9.kl. 600m jooks (P,T)
16.15      10.-12.kl  5T + 5P pendeltejooks
16.30    10.-12.kl. 100m (P, T)
16.45    10.-12.kl. 600m jooks (P,T)

TEISIPÄEVAL, 24.septemberil
14.00 SÜG-I XX sügisjooks (Tervisepark), 1.-12.kl. Juhendit vaata siit -->

KOLMAPÄEV, 25.septembril   ÜLEKOOLILINE LIIKUMISPÄEV 1.-12.kl

Tundidevaba päev, kus õpilased osalevad avatud liikumis- ja sportimisringides üle Kuressaare.
Ringitundide nimekiri ja ajakava on leitav kooli kodulehel 17.septembrist, et registreerimise avanemisel
oleks esimene valik juba tehtud.
1.-4. klassi lapsed valivad 2 ringitundi;   5.-12. klassi lapsed valivad 3 ringitundi.
Registreerimisel toimib põhimõte ”KES EES, SEE MEES!” kuna erinevate ringide osalejate arv on erinev.  Ringide infot vaata siit -->

Ajakava vaata siit -->

Ringitundidesse registreerimine toimub elektrooniliselt ja see avatakse 19.septembri õhtul kl 20.00
Õpilane registreeritakse isikukoodi alusel! Sellekohane link tuleb üles kooli kodulehele!

Ühe ringitunnina on avatud ka ainevaheline teatejooks, kuhu klass peab välja panema oma esinduse.
Kes osaleb teatejooksul, teeb ülejäänud ringide valikust ühe valiku vähem.
Näide: Algklassi õpilase valikud: aineteatejooks, ringitund1
Põhikooli õpilane: aineteatejooks, ringitund1, ringitund2
Gümnaasiumi õpilane, aineteatejooks, ringitund1, ringitund2

Aineteatejooksu võistkondade suurused, kus iga õpilane lahendab ühe ülesande:
1.- 4.klass – 8 liiget (muusika, kehaline, eesti keel, matemaatika, loodusõpetus, kunst,
male ja väikeklassi ülesanne) Algus kell 12.00 1.korrusel
5.- 6.klass – 12 liiget (muusika, kunst, matemaatika, arvuti, eesti keel, kirjandus, ajalugu, kehaline,
bioloogia, inglise keel, saksa keel ja väikeklassi ülesanne) Algus kell 10.30 1.korrusel
7.- 9.klass – 15 liiget (muusika, kunst, matemaatika, arvuti, eesti keel, kirjandus, ajalugu, kehaline,
füüsika, bioloogia, geograafia, keemia,inglise keel, saksa keel ja väikeklassi ülesanne)
Algus kell 10.30 1.korrusel
10.- 12.klass – 15 liiget (muusika, kunst, matemaatika, arvuti, eesti keel, kirjandus, ajalugu, kehaline,
füüsika, bioloogia, geograafia, keemia,inglise keel, vene keel ja väikeklassi ülesanne)
Algus kell 9.00 1.korrusel
Kui klassis on vähem õpilasi, võib mõni õpilane kahte ainet vastata. Iga vale vastus toob klassile juurde 30 trahvisekundit – seega väga oluline on küsimustele vastamine!

NELJAPÄEVAL, 26.septembril

Võistkonnas 5 liiget

14.00      5.-6.kl. T rahvastepalliturniir SÜG-I võimlas
14.00      5.-6.kl P Mini-areenal jalgpalliturniir
15.00      7.-9.kl P jalgpalliturniir  kahel väljakul kooli kunstmurustaadoinil
15.00      7.-9.kl T saalihoki turniir kooli võimlas (vahetusjalatsites) !
16.30    10.-12.kl. T saalihoki turniir kooli võimlas (vahetusjalatsites) !
16.30     10.-12.kl P jalgpalliturniir kooli väljakutel

Viimati uuendatud Teisipäev, 17 September 2019 15:26  
Bänner


Bänner