Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Selle õppeaasta saavutused

Saada link Prindi PDF

15. veebruar 2020 - muusikaolümpiaadi piirkonnavoor: põhikooli arvestuses Kevin Räim (9.b) - I koht; gümnaasiumi arvestuses Vootele Mets (11.c) - I koht

8. - 9. veebruar 2020 - Vejle, Taani Danish Open Judo 2020: Sander Brõsov (8.e) - pronksmedal

8. veebruar 2020 - ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor: 6. klasside arvestuses Illimar Kirss (6.b) - II koht, Jarno Mononen (6.b) - 8. – 9. koht; 7. klasside arvestuses Jaagup Rang (7.a) - II koht, Helena Lulla (7.a) - 6. – 8. koht; 8. klasside arvestuses Karro Vatsfeld (8.b) - 5. koht, Ats Lepamets (8.a) - 6. – 7. koht, Liisa Viljaste (8.a) - 6. – 7. koht, Kirke Viik (8.b) - 8. – 9. koht; 9. klasside arvestuses Katrin Lindmäe (9.b) - II koht, Merit Matt (9.b) - III koht, Dominik Kuusk (9.a) - 10. – 11. koht, Marie Eike Rebane (9.b) - 10. – 11. koht; gümnaasiumi arvestuses Eesti ajalugu Carl-Juhan Meri (10.c) - II koht; üldajalugu Sander Teras (11.b) - II koht; lähiajalugu Hanna Täht (12.a) - I koht.

8. veebruar 2020 - kunstiolümpiaadi piirkonnavoor: gümnaasiumi arvestuses Astrid Rei (10.b) - I koht, Annaliisa Lepik (10.a) - II koht, Hanna Vinter (10.a) - III koht, Kelly Grahv (10.c) - 8. koht.

7. veebruar 2020 - üleriigiline etlejate konkurss: Uku Pokk 12.a- Grand Prix ja publikupreemia

5. veebruar 2020 - 7. – 12. klasside matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor: 7. klasside arvestuses Helena Lulla (7.a) - II koht, Ragnar Tisler (7.a) - 5. – 6. koht, Jaagup Rang (7.b) - 5. – 6. koht; 8. klasside arvestuses Raul Joaquin Seppel (8.a) - II koht, Kirke Viik (8.b) - 6. koht, Kristina Sõster (8.a) - 7. koht; 9. klasside arvestuses Marie Eike Rebane (9.b) - I koht, Katrin Lindmäe (9.b) - 5. – 6. koht, Jürgen Liiv (9.b) - 7. – 8. koht.

1. veebruar 2020 - bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor. 6. klasside arvestuses Rando Rand (6.a) - II – III koht, Helena Õisnurm (6.b) - II – III koht, Illimar Kirss (6.b) - 4. koht, Jarno Mononen (6.b) - 5. koht, Kristiin Pulk (6.b) - 6. – 7. koht; 7. klasside arvestuses Maria Merelaid (7.a) - I koht, Reio Lõbus (7.a) - II koht, Helena Lulla (7.a) - 5. koht; 8. klasside arvestuses Raul Joaquin Seppel (8.a) - I – II koht, Liisa Viljaste (8.a) - I – II koht, Lisete Vahu (8.a) - III koht, Triinu-Liis Toom (8.a) - 4. – 5. koht; 9. klasside arvestuses Katrin Lindmäe (9.b) - I koht, Marie Eike Rebane (9.b) - II koht, Merit Matt (9.b) - III – IV koht, Artur Medri (9.b) - III – IV koht, Kirke Medri (9.b) - 5. koht, Karmen Ehanurm (9.b) - 6. koht; 10. klasside arvestuses Martin Vesberg (10.c) - I koht, Merit Matt (9.b) - II koht, Voldemar Kirss (10.c) - III koht, Karis Kivi (10.b) - 4. koht, Annabel Rebane (10.b) - 5. koht, Carl-Juhan Meri (10.c) - 6. koht, Astrid Rei (10.b) - 7. koht; 11. klasside arvestuses Torm Vatsfeld (11.c) - I koht, Vootele Mets (11.c) - II koht, Kalev Kaasik (11.c) - III – V koht, Kennar Kahju (11.c) - III – V koht, Triinu-Liis Torri (11.c) - 7. – 9. koht, Mariliis Albert (11.b) - 10. koht; 12. klasside arvestuses Marleen Vahu (12.c) - I – II koht, Liisa Õunpuu (12.a) - I – II koht, Gendra Allikmaa (12.c) - III – VI koht, Feridee Sevostjanov (12.c) - III – VI koht, Roosmarii Sarapuu (12.b) - 9. – 10. koht.

31. jaanuar 2020 - gümnaasiumi saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor: ärgmised (kokku osales 5 õpilast): Hanna Täht (12.a) - I koht, Aleksandra Männik (12.a) - III koht, Siiri Kerno (10.c) - 4. koht.

31.jaanuar 2020 - üleriigiline konkurss Hansenist Tammsaareni: Uku Pokk 12.a- II koht, Martin Vesberg 10.c- III koht, Kirke Medri 9.b- eripreemia

30. jaanuar 2020 - matemaatikavõistluse Nuputa piirkonnavoor. 5.-6. klasside arvestuses I koht Luise Ling (5.b), Siim Vatsfeld (5.b), Illimar Kirss (6.b) ja Jarno Mononen (6.b), 7. koht Karola Kuldsaar (5.b), Carlos Püüding (5.b), Laur Erik Laine (6.b) ja Kaur Vesberg (6.b);
7. klasside arvestuses III koht Eerik Heinmaa (7.b) ja Jaagup Rang (7.b), 7. koht Helena Lulla (7.a), Robin Maranik (7.a), Georg Paomees (7.a).

29. jaanuar 2020 - Saare MK koolinoorte minivõrkpalli meistrivõistlustel 4.-6. kl, arvestust peeti ka Eesti KSL SKYPARK miniliigas saavutas 5. koha SÜG-i poiste võistkond koosseisus: Sten Erik Mägi, Laur Erik Laine, Tomek Vasemägi, Eron Laak, Kaur Vesberg (kõik 6.b), Reio Markkus Lepp (3.a).

29.jaanuar 2020 - Saare MK koolinoorte minivõrkpalli meistrivõistlustel 4.-6.klassile , arvestust peeti ka Eesti KSL SKYPARK miniliigas saavutas I koha SÜG-i I  tüdrukute võistkond koosseisus:Saskia Natalie Kukua Roberts, Maris Rüütel, Ulla Maripuu, Helena Tamleht, Liset Isabel Karu ( kõik 6.b). Samal võistlusel saavutas III koha SÜG -i II võistkond koosseisus: Kristiin Pulk (6.b), Johanna Altmets (4.b), Karmenete Usin (4.a), Renata Rajas (4.a).

28. jaanuar 2020 - maakondlik etlejate konkurss: Markus Kaunissaar 5.a- grand prix, Kirke Medri 9.b-grand prix, Uku Pokk  12.a- grand prix, Getlin Jõgi 10.c- laureaat, Vootele Mets 11c- laureaat, Cathrin Benita Poopuu 10c- eripreemia

25. jaanuar 2020 - 10.–12. klasside inglise keele olümpiaadi eelvoor. 10. klasside arvestuses Raul Koppel (10.a) - I koht, Triinu Vipre (10.c) - II koht, Eva Sömmer (10.c) - 3.-4. koht, Romet Vahter (10.c) - 5. koht, Ekke Jaak Valge (10.c) - 6. koht, Liina Hoogand (10.c) - 9. koht, Sanna-Reesi Hoogand (10.a) - 10.-11. koht, Romet Teras (10.c) - 10.-11. koht;
11. klasside arvestuses Anni Kuuseok (11.c) - II koht, Mariliis Albert (11.b) - 9.-10. koht;
12. klasside arvestuses Kristo Aaslaid (12.c) - III koht, Liisa Õunpuu (12.a) - 5. koht, Helen Tsernobrovkin (12.c) - 9. koht.

25. jaanuar 2020 - keemiaolümpiaadi piirkonnavoor. 8. klasside arvestuses Remi Vilsaar (8.b) - II koht, Jan Erich Sarapuu (8.b) - III-IV koht, Karel Klütsnik (8.b) - 5. koht;
9. klasside arvestuses Merit Matt (9.b) - II koht, Marie Eike Rebane (9.b) - III-IV koht, Artur Medri (9.b) - 6. koht, Katrin Lindmäe (9.b) - 7 koht, Karmen Ehanurm (9.b) - 8. koht, Jürgen Liiv (9.b) - 9. koht, Kariina Kasjanenko (9.b) - 10. koht;
10. klasside arvestuses Voldemar Kirss (10.c) - I koht, Mihkel Tõnisots (10.c) - II koht, Otto Tuuling (10.c) - III koht, Aet-Kadi Kald (10.c) - 5. koht, Carl-Juhan Meri (10.c) - 6. koht, Kert Tartes (10.c) - 7. koht, Ats Rosenfeld (10.c) - 9. koht, Martin Vesberg (10.c) - 10. koht;
11. klasside arvestuses Kennar Kahju (11.c) - I koht, Vootele Mets (11.c) - II koht, Kadri-Liis Kolk (11.c) - III koht, Torm Vatsfeld (11.c) - 4.-5. koht, Triinu-Liis Torri (11.c) - 4.-5. koht, Kalev Kaasik (11.c) - 6. koht;
12. klasside arvestuses Feridee Sevostjanov (12.c) - I-II koht, Marleen Vahu (12.c) - I-II koht, Karl Lember (12.c) - 3. koht.

24. jaanuar 2020 - emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor. 7. klasside arvestuses Eerik Heinmaa (7.b) - III koht, Jaagup Rang (7.b) - 4. koht;
8. klasside arvestuses Kirke Viik (8.b) - 4. koht, Arabella Soolind (8.a) - 5. koht, Romi Liise Roomets (8.a) - 6. koht, Kristina Sõster (8.a) - 10. koht;
9. klasside arvestuses Merit Matt (9.b) - III koht;
10. klasside arvestuses Tiina Tilts (10.c) - I koht, Voldemar Kirss (10.c) - II koht, Annabel Rebane (10.b) - III koht, Ats Rosenfeld (10.c) - 4. koht, Annaliisa Lepik (10.a) - 5.-6. koht, Raul Tahk (10.a) - 5.-6. koht, Martin Vesberg (10.c) - 7. koht;
11. klasside arvestuses Torm Vatsfeld (11.c) - I koht, Vootele Mets (11.c) - II koht, Margit Valge (11.b) - III koht, Anni Kuuseok (11.c) - 5. koht, Sander Teras (11.b) - 9.-11. koht, Triinu-Liis Torri (11.c) - 9.-11. koht, Kadri-Liis Kolk (11.c) - 9.-11. koht;
12. klasside arvestuses Liisa Õunpuu (12.a) - II koht, Roosmarii Sarapuu (12.b) - III koht, Hanna Täht (12.a) - 10.-11. koht, Kätlin Ardel (12.b) - 10.-11. koht.

24.-25.jaanuar 2020 - üleriigiline B. Alveri konkurss Tuulelapsed: näitering Kreputlased-laureaat; Kirke Medri 9.b- näitlejapreemia; Kennet Puiestee 8.a- näitlejapreemia

18.-19. jaanuar 2020 - Tallinnas Eesti MV mitmevõistluses 1. koht U14 arvestuses Ron Sebastian Puiestee (6.b)

18. jaanuar 2020 - füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor. 8. klasside arvestuses Kirke Viik (8.b) - I koht, Remi Vilsaar (8.b) - 4. koht, Jan Erich Sarapuu (8.b) - 5. koht;
9. klasside arvestuses Marie Eike Rebane (9.b) - 4. koht, Katrin Lindmäe (9.b) - 5. koht, Karmen Ehanurm (9.b) - 6.–7. koht;
10. klasside arvestuses Voldemar Kirss (10.c) - I koht, Annika Suurna (10.c) - II koht, Ekke Jaak Valge (10.c) - III koht, Mihkel Tõnisots (10.c) - 4.-5. koht, Siim Saat (10.c) - 4.-5. koht, Otto Tuuling (10.c) - 6.-7. koht, Eva Sõmmer (10.c) - 6.-7. koht;
11. klasside arvestuses Triinu-Liis Torri (11.c) - I koht, Kennar Kahju (11.c) - II koht, Torm Vatsfeld (11.c) - 3.-4. koht, Kalev Kaasik (11.c) - 5. koht;
12. klasside arvestuses Joosep Leemet (12.c) - I koht, Markus Kivi (12.c) - 3.-4. koht, Karl Lember (12.c) - 6.-7. koht, Helen Tšernobrovkin (12.c) - 6.-7. koht

15. jaanuar 2020 - Saare MK koolinoorte võrkpalli meistrivõistlustel 10.-12 kl 3T+3P  saavutas II koha SÜG-i I võistkond koosseisus: Hardi Aun (12.c), Oskar Kivi (12.c), Joosep Leemet (12.c), Robin Alba (12.b), Kaisa Tänav (11.c), Karoli Mägi (11.b), Liisa Õunpuu (12.a), Anete Antsaar (10.a).4. koha saavutas samal võistlusel SÜG -i II võistkond koosseisus: Andre Koppel (11.b), Andres Sui (11.c), Paul Antsaar (11.c), Luise Vevers (11.c), Kätriin Käsper (12.c), Carmen Electra Pirn (12.b), Gendra Allikmaa (12.c), Huberta Karma (12.c).

8. jaanuar 2020 - füüsikavõistlus Kajakas 11. klasside arvestuses Torm Vatsfeld (11.c) - III koht

12. detsembril 2019 - Kohilas 1.-3. kl Dumle rahvastepalli piirkonnavoor 2. koht Luisa-Marii Kuusk, Säde Lee Jürisson, Kaisa Kindlam, Karolin Teras, Karoliis Käsper (kõik 3.a), Lee Tamm (3.b), Eti Tüür, Annabel Ansel (mõlemad 3.d) ja 1. koht Uku Vesberg, Reio Markkus Lepp, Sten Robin Noor, Marten Aus, Jacob Putnik, Andreas Kirst, Rasmus Kask (kõik 3.a), Sander Kask (3.d)

3.-12. detsember 2019 - Dohas, Kataris 16. rahvusvaheline loodusteaduste olümpiaad: Merit Matt (9.b) - pronksmedal

12. detsember 2019 - üleriigiline Koidulauliku konkurss: Uku Pokk 12.a- I koht

4. detsember 2019 - maakondlik Koidulauliku konkurss: Uku Pokk 12.a-Grand Prix, Cathrin Benita Poopuu 10.c- laureaat, Liisi Kilgas 10.b-laureaat

27. november 2019 - Eesti koolinoorte XVII mälumängumeistrivõistluse Saaremaa eelvoor Orissaares. Gümnaasiumite arvestuses 10.C klass koosseisus Voldemar Kirss, Martin Vesberg, Carl-Juhan Meri ja Otto Tuuling - I koht. 11.C klass koosseisus Vootele Mets, Kunnar Kahju, Kalev Kaasik, Torm Vatsfeld ja Triinu-Liis Torri - II koht.

26. november 2019 - üleriigiline esseekonkurss "Metsa roll minu elus": Martin Vesberg 10.c- I koht

22.-23. november 2019 - üleriigiline B. Alveri konkurss Tähetund: Krevera- ansamblimängu preemia, Getlin Jõgi (10.c) - näitlejapreemia, Kirke Medri (9.b) - parim naisnäitleja; Kreisis-terviklikkuse eripreemia, Liisi Kilgas (10.b) - Ave Alavainu muusikapreemia

14. november 2019 - maakondlik Dumle rahvastepallivõistlus 1.-3. klassidele: Luisa-Marii Kuusk (3.a), Säde Lee Jürisson (3.a), Kaisa Kindlam (3.a), Karolin Teras (3.a), Karoliis Käsper (3.a), Lee Tamm (3.b), Eti Tüür (3.d), Annabel Ansel(3.d) - II koht;

Uku Vesberg (3.a), Reio Markkus Lepp (3.d), Sten Robin Noor (3.a), Marten Aus (3.a), Jacob Putnik (3.a), Andreas Kirst (3.a), Sander Kask (3.d), Oskar Kirs (3.a)- II koht.

6.november 2019 - Koolivikker: Mälumäng Britta Truu 5.b, Illimar Kirss 6.b , Jaagup Rang 7.b, Triinu-Liis Toom 8.a ja Jürgen Liiv 9.b - I koht, 7.-9. klasside Vikker: Marie Eike Rebane 9.b ja Katrin Lindmäe 9.b II koht, 5.-6. klasside kunst: Jarno Mononen 6.b, Saskia Natalie Kukua Roberts 6.b - üldkokkuvõttes I koht

30.oktoober 2019 - maakondlik väitluse START-turniir: Ats Rosenfeld (10.c), Martin Vesberg (10.c), Cathrin Benita Poopuu (10.c)- võistkondlik I koht; Pilleliis Leemet (10.c) , Kelly Grahv (10.c), Carl-Juhan Meri (10.c)- võistkondlik II koht;  Pilleliis Leemet ja Martin Vesberg- parimad spiikrid

17. oktoober 2019 - maakondlik õpioskuste olümpiaad - 1. koht; 26. oktoober - vabariiklik õpioskuste olümpiaad - 5. koht: Illimar Kirss (6.b), Laur Erik Laine (6.b), Jarno Mononen (6.b), Mart Pääsukene (6.a), Rando Rand (6.a)

5. oktoober 2019 - vabariiklik väikeste kodutütarde ja noorkotkaste matkavõistlus - 9. koht: Tuule Kalamees (5.A), Olivia Laidma (6.A), Marta Reial (6.A), Karoliina Tamm (6.A)

1. oktoober 2019 - Maakondlik D.Vaarandi luulekonkurss: Britta Truu (5,) parim mereteemalise luule esitaja, Martin Vesberg (10.c) parim laulusõnade tõlgendaja, Cathrin Benita Poopuu (10.c) parim näitlejameisterlik esitus, Uku Pokk (12.a) parim mereteemalise luule esitaja

21. september 2019 - maakondlik väikeste kodutütarde matkavõistlus - 1. koht: Lisette Steinberg (4.A), Tuule Kalamees (5.A), Olivia Laidma (6.A), Marta Reial (6.A)

6. september 2019 - üle-eestiline väikeste kodu-uurijate tänupäev - eriauhind omanäolise uurimistöö eest, koos Lümanda ja Aste PK töödega eriauhind "Kõige naljakam kant Eestis": Eleanora Rahnik, Rando Rand, Karoliina Tamm (6.A)


2018/2019 õppeaasta saavutused

2017/2018 õppeaasta saavutused

2016/2017 õppeaasta saavutused

2015/2016 õppeaasta saavutused

2014/2015 õppeaasta saavutused

Viimati uuendatud Esmaspäev, 17 Veebruar 2020 17:06  
Bänner


Bänner