Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

101.–103. lend

Saada link Prindi PDF

101. lend, lõpetas 2019. a

A klass

  1. Maria Lisette Kallas
  2. Liis Keel
  3. Katarina Keerd
  4. Kerman Keerd
  5. Agathe Kriska
  6. Diana Magus
  7. Karel Noormägi
  8. Marleen Nõu
  9. Aile Saar
  10. Kerdo Salujärv
  11. Annemai Sepp
  12. Helina Sepp
  13. Markus Toomsalu
  14. Liisa Veliste
  15. Liispet Viira
  16. Mihkel Villsaar

Klassijuhataja: Merje Oopkaup


B klass

  1. Maris Arge
  2. Karel Kikas
  3. Karmel Kikas
  4. Katrin Kurvits — hõbemedaliga
  5. Aleks Lõbu
  6. Triinu Loho
  7. Ly Michelson
  8. Kaisa Raaper
  9. Sander Suurna
  10. Andrea Ärmus

Klassijuhataja: Merje Opkaup

C klass

  1. Mihkel Ait
  2. Artur Fredrik Alpstål
  3. Diana Alt
  4. Viljar Altermann
  5. Triinu Jakson
  6. Jutta Loviisa Juht — kuldmedaliga
  7. Karl-Alder Kuivjõgi
  8. Ida Johanna Loel
  9. Mihkel Lõuk
  10. Annika Luhaäär
  11. Garel Muul
  12. Lisette Nau
  13. Markkus Nuut
  14. Elo Nõmm
  15. Taavi Nõmm
  16. Henri Paomees
  17. Mihkel Rasu
  18. Kärt Roost
  19. Jass Saarkoppel
  20. Petrik Saks
  21. Emma Siigur
  22. Anna-Maria Süld
  23. Karl Hendrik Tamkivi — kuldmedaliga
  24. Ly-Sandra Tohter
  25. Siim Trei
  26. Jürgen Truu
  27. Sander Truu
  28. Karl-Gustav Uustulnd
  29. Kristiina Veskimeister
  30. Sander Õispuu

Klassijuhataja: Diana Õun

 

102. lend, lõpetas 2020. a

A klass

  1. Annabel Hansalu
  2. Kristin Häng
  3. Eva Jääger
  4. Lisanna-Lee Leiman
  5. Katri Maripuu
  6. Aleksandra Männik
  7. Hannabel Noor
  8. Uku Pokk
  9. Marcus-Meinhard Rauniste
  10. Elo Rosenfeld
  11. Elluli Saat
  12. Kadri Tamleht
  13. Hanna Täht — hõbemedaliga
  14. Liisa Õunpuu — kuldmedaliga

Klassijuhataja: Liis Ojasaar


B klass

  1. Robin Alba
  2. Kätlin Ardel
  3. Sandra Auu
  4. Alo Benno
  5. Gabriela Grahv
  6. Joanna Jaansalu
  7. Mattias-Andreas Kaerma
  8. Melani Koov
  9. Triinu-Mari Kõllamaa
  10. Ragnar Köster
  11. Erik Laanemets
  12. Käthliin Lilleoja
  13. Carmen-Electra Pirn
  14. Lota Sagor
  15. Alex Salong
  16. Roosmarii Sarapuu — kuldmedaliga
  17. Mark-Marcus Soodla
  18. Maribel Treiman
  19. Viivika Vassar

Klassijuhataja: Merike Kuldsaar

C klass

  1. Kristo Aaslaid
  2. Gendra Allikmaa — kuldmedaliga
  3. Hardi Aun
  4. Huberta Karma — kuldmedaliga
  5. Iris Kirs — hõbemedaliga
  6. Markus Kivi — kuldmedaliga
  7. Oskar Kivi
  8. Anu Kull
  9. Kätriin Käsper — kuldmedaliga
  10. Sarah-Lisee Laipaik
  11. Joosep Leemet
  12. Karl Lember
  13. Grete Milpak
  14. Joonas Mägi
  15. Triinu Opikov
  16. Oliver Paljak — hõbemedaliga
  17. Oto Pruul
  18. Eliis Raaper
  19. Uku-Pärtel Rand
  20. Kristiina Raud
  21. Daniel Rüütel
  22. Martin Sepp — hõbemedaliga
  23. Feridee Sevostjanov — kuldmedaliga
  24. Inge Sillaste
  25. Stella Stepanov
  26. Lisandra Tamm
  27. Kristjan Treirat
  28. Helen Tšernobrovkin
  29. Marleen Vahu — kuldmedaliga
  30. Sten-Markus Vaska
  31. Jane Õunaid

Klassijuhataja: Anu Ausmees

 

103. lend, lõpetas 2021. a

 


Viimati uuendatud Neljapäev, 25 Juuni 2020 14:18  
Bänner


Bänner