Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Miniteatripäevade ajakava

Saada link Prindi PDF

Saaremaa miniteatripäevad 2019



Reede, 22. märts

12.00 – Registreerimine
13.15 – Avamine
13.20 – Lõuna
14.20 – Tallinna ÜG (Roland Laos ja Siim Tõniste) — ühislooming „Mälu“
15.05 – Rapla G Ega Vist (Krista Olesk) — omalooming rahvaluule põhjal „Vanapagana lood e. Kuidas maameest aidata“
15.40 – Saaremaa ÜG Kreisis (Sirje Kreisman) — V.Uusberg, M. Kivastiku järgi „Vaim“
16.30 – Kuressaare G Inspira (Tanel Ting) — trupp ja Gerly Otsa „Vaksal“ ainetel „Peegeldus perroonil“
17.15 – Tallinna Et (Juta Teral ja Merleen Läänemägi) — I. von Zadow „Katt ja Fredda“
18.20 – Saaremaa ÜG Krevera (Rita Ilves) — kompositsioon „Viis viimast“
18.45 – Õhtusöök
20.15 – Kabaree
22.30 – Juhendajate ja žürii nõupidamine kooli kaminasaalis
23.00 – Vaba lava


Laupäev, 23. märts

09.00 – Hommikusöök
10.00 – Rakvere LN (Tiina Rumm) — R. Reinaus „Maailm, kuhu ma kuulun“
11.10 – Hugo Treffneri G (Oliver Issak) — W. Shakespeare ja trupp „Kuningas Lear“
12.15 – Tallinna Lilleküla G Kruvikeeraja (Andres Jakovlev) — J. Tuuliku ainetel „Õhtu suurmeestega“  
13.00 – Tallinna 32. KK KOKK (Eva Kalbus) — M. Kivastik „Külmetava kunstniku portree“ — I vaatus
13.30 – Lõuna
14.40 – Rakvere G TA (Aili Teedla) — ühislooming (kogumiku „Õpetajat otsimas“ ja A. Reinla novelli „Nööp“ ainetel) „Nööp“
15.40 – Viljandi G teatristuudio I (Silvia Soro) — trupi ühistöö „Mäng on läbi“
16.40 – Saaremaa ÜG Krevera 2 (Rita Ilves) — A. Kitzbergi ja A.H. Tammsaare põhjal „Mari-Tiina-Karin“
17.20 – Rapla G Riinimanda (Valter Uusberg) — E.Vetemaa „Jälle Püha Susanna e. armastuse kool“ ainetel V. Uusberg „Kadunud Poeg“
18.20 – Jüri G Vaba Valik (Ingrid Mikk) — K. Hindrikuse „Sõna vägi on suurem kui sõjavägi“ ainetel „KINGitus“
19.20 – Jõgeva Liblikapüüdja (Lianne Saage-Vahur) — J. Kunder „Kroonu onu“
20.00 – Õhtusöök
21.15 – Juhendajate ja žürii nõupidamine Keskaja Elamuskeskuses
21.00 – Kontsert: Leana, Carlos & Kerman
22.15 – Lustipidu ansambliga The Flangle Carlos


Pühapäev, 24. märts

09.00 – Hommikusöök
10.00 – Viljandi G teatristuudio II (Silvia Soro) — P. Pezin/I. Koff „Armunud vanamehed“
11.05 – Väike-Maarja G Dramaarja (Riina Põldmaa) – R. Põldmaa „Kaetud surnud poeetidele“
12.10 – Türi G Concordia (Marita-Karmen Tamme, Marleen Anderson) — M. Anderson „Surmatants“
12.45 – Lõuna
14.30 – Lõpetamine


Osalejad __Ajakava __ Žürii __ Toetajad __ Tulemused __ Fotod __ Teatrimehike __ Korraldajad

Teised miniteatripäevad

Viimati uuendatud Esmaspäev, 11 Märts 2019 19:11  
Bänner


Bänner