Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Miniteatripäevade tulemused

Saada link Prindi PDF

Miniteatripäevad 2019



GRAND PRIX !!!

Tallinna 32. KK KOKK — „Külmetava kunstniku portree“
Juhendaja Eva Kalbus

LAUREAADID


Saaremaa ÜG Krevera
„Viis viimast“
Juhendaja Rita Ilves


Kuressaare G Inspira
„Peegeldus perroonil“
Juhendaja Tanel Ting


Jõgeva Liblikapüüdja
„Kroonu onu“
Juhendaja Lianne Saage-Vahur


Parim meesnäitleja
Reemus Tõniste (Aleksander Tassa), Tallinna 32. KK KOKK — „Külmetava kunstniku portree“
Juh. Eva Kalbus


Parim naisnäitleja
Lotta Meet (kuldmedalisti õde), Saaremaa ÜG Krevera — „Viis viimast“ Juh. Rita Ilves

PARIM JUHENDAJA
Lianne Saage-Vahur Jõgeva Liblikapüüdja — „Kroonu onu“

Parim kujundus
Jõgeva Liblikapüüdja — „Kroonu onu“ Juh. Lianne Saage-Vahur

Parim muusikaline kujundus
Jutta Loviisa Juht, Saaremaa ÜG Krevera 2 — „Mari-Tiina-Karin“ Juh. Rita Ilves

Parim Saaremaa trupp
Saaremaa ÜG Krevera — „Viis viimast“ Juh. Rita Ilves

Parim Saaremaa näitleja
Juhan Soon, Kuressaare G Inspira — „Peegeldus perroonil“ Juh. Tanel Ting
Lotta Meet, Saaremaa ÜG Krevera — „Viis viimast“ Juh. Rita Ilves

Parim Saaremaa juhendaja — Rita Ilves, SÜG Krevera

Näitlejapreemiad:

Elo Nõmm Osatäitmised lavastustes "Viis viimast" ja "Mari - Tiina - Karin" Saaremaa ÜG Krevera, Juh. Rita Ilves

Mattias Nurga Konrad Mägi roll lavastuses „Külmetava kunstniku portree“ Tallinna 32. KK KOKK, Juh. Eva Kalbus

Oliver Valk Osatäitmine lavastuses "Kuningas Lear" Hugo Treffneri G,  Juh. Oliver Issak

Sten Siirak Kroonu onu roll lavastuses „Kroonu onu“  Jõgeva Liblikapüüdja,
Juh. Lianne Saage-Vahur



Ansamblimängu preemia Jõgeva Liblikapüüdja — „Kroonu onu“ Juh. Lianne Saage-Vahur

Huumoripreemia Inge Sillaste SÜG-i 102. lennu kabaree "Sinine esmaspäev" — ülima tõsiduse ja täpsusega sooritatud rolli eest

Žürii eripreemiad trupile:

Rakvere LN — Lavastuse audiovisuaalse kujunduse eest„Maailm, kuhu ma kuulun“
Juh. Tiina Rumm


Tallinna Lilleküla G Kruvikeeraja Humoorika teksti ja köitva lavastusliku lahenduse eest — „Õhtu suurmeestega“  Juh. Andres Jakovlev

Hugo Treffneri G — Julge lähenemise eest maailmaklassikale —  „Kuningas Lear“ Juh. Oliver Issak

Väike-Maarja G Dramaarja — Debüüdi eest Saaremaa Miniteatripäevadel„Kaetud surnud poeetidele“ Juh. Riina Põldmaa

Žürii individuaalsed eripreemiad:

Hanna-Ly Aavik (Haigla õde Katariina) Tallinna 32. KK KOKK — „Külmetava kunstniku portree“
Juh. Eva Kalbus

Rasmus Vendel Kuressaare G Inspira — „Peegeldus perroonil“ Juh. Tanel Ting

Einar Susi (Metsa Priidu) Jõgeva Liblikapüüdja — „Kroonu onu“ Juh. Lianne Saage-Vahur

Gerli Ots  —  Algupärase dramaturgia eest Kuressaare G Inspira — „Peegeldus perroonil“
Juh. Tanel Ting

———————————

Publikupreemia Saaremaa ÜG Krevera — „Viis viimast“ Juh. Rita Ilves

Õpilasžürii preemia Elisabeth Tiffany Lepik, Rakvere G TA — „Nööp“ Juh. Aili Teedla

Elurõõmupreemia Jõgeva Liblikapüüdja — „Kroonu onu“ Juh. Lianne Saage-Vahur

Juhendajate lemmik Saaremaa ÜG Krevera — „Viis viimast“ Juh. Rita Ilves

SÜG-i õpetajate lemmik Tallinna 32. KK KOKK — „Külmetava kunstniku portree“ Juh. Eva Kalbus

LEMMIKŽÜRIILIIGE
Garmen Tabor
Viimati uuendatud Esmaspäev, 25 Märts 2019 10:52  
Bänner


Bänner