Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Töötunnid

Saada link Prindi PDF
Perenimi Eesnimi Klass Kuupäev Kirjeldus Tunde
Aadussoo Markus 5b 22.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 2
Aadussoo Markus 5b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Aadussoo Markus 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Aarnis Paula 9b 22.03.2019 Miniteatripäevad 6
Aaslaid Kristo 11c 5.02.2019 piletite müük 1
Aaslaid Kristo 11c 15.03.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 1.04.2019 minitearipäevad 2
Aaslaid Kristo 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 5
Aaslaid Kristo 11c 18.02.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 22.02.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 15.01.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 12.02.2019 piletite müük 2
Aavik Lennart 10c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Adamson Elina 10a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Alas Maris 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Alas Maris 9b 12.03.2019 õppematerjalid 2
Albert Mariliis 10b 23.03.2019 minikate piletimüük 6
Allikmaa Gendra 11c 9.03.2019 kohtunik võistlustel 2
Alt Diana 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 5
Altermann Viljar 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Antsaar Paul 10c 23.03.2019 minikate piletimüük 11
Ardel Kätlin 11b 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Arge Maris 12b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Arge Samuel 10c 23.03.2019 minikate saali turva 8,5
Ärmus Andrea 12b 17.05.2019 Õpetaja abistamine 5
Ärmus Andrea 12b 8.05.2019 vastuvõtud 3
Aun Hardi 11c 3.05.2019 Teaduslahing 3
Auu Sandra 11b 19.04.2019 Teatrifestival 3
Benno Alo 11b 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Benno Alo 11b 19.04.2019 Teatrifestival 7
Brõsov Sander 7e 4.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Brõsov Sander 7e 9.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Dubrovski Rene 10a 23.03.2019 minikate saali turva 7
Ehanurm Karmen 8b 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Ehanurm Karmen 8b 3.05.2019 1.-6. kl. ujumisvõistluste kohtunik 3
End Henri 5a 20.03.2019 töö raamatukogus 0
Haandi Marken 7b 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Häng Holger 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Häng Kristin 11a 17.04.2019 Tõlk rahvusvahelisel õppusel. 19
Hansalu Annabel 11a 9.05.2019 vastuvõtul abis 3
Hansalu Annabel 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (valvelaud). 2
Hansalu Annabel 11a 27.09.2018 Olümpialipu valmistamine 2
Hartikainen Aksel 6a 10.05.2019 Töö algklassis 3
Heinmaa Eerik 6b 17.05.2019 Kooli arhiivi vanade kaustade toimetamine auto peale 1
Hõbe Kert 6c 21.12.2018 Toolide, laudade koridori tõstmine 1
Hõbe Kert 6c 16.11.2018 Puhkeruumis seina värvimine 1
Hõbe Kert 6c 30.11.2018 Puhkeruumis seina värvimine 1
Hollo Brigite 8a 11.12.2018 Klassiruumi kaunistamine 3
Hollo Brigite 8a 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Hommik Karl Ares 6b 18.05.2019 Kooli arhiivi vanade kaustade toimetamine lõkkeplatsile 1
Hommik Karl Ares 6b 17.05.2019 Kooli arhiivi vanade kastade toimetamine auto peale 1
Jääger Eva 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (valvelaud). 4
Jaansalu Joanna 11b 19.04.2019 Teatrifestival 3
Janson Markus 6b 10.05.2019 Töö algklassides 3
Järvalt Carmen 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Järveots Riti 8a 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Järveots Riti 8a 25.11.2018 kohtunik võistlustel 3
Johanson Anna 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Juht Jutta Loviisa 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 5
Kaasik Kalev 10c 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Käen Kristofer 6L 21.12.2018 Toolide ja laudade koridori tõstmine 1
Käen Kristofer 6L 7.02.2019 Õppematerjali valmistamine 1
Kald Maria Heleen 7b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Kaldre Kärt 10a 5.11.2018 õppematerjali trükkimine 1
Kaljo Robert 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Karma Huberta 11c 9.03.2019 kohtunik võistlustel 2
Karu Liset Isabel 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Kasela Kristin 5b 15.09.2018 Ultima Thule - abiks kohtunikele. 6
Kask Eliise 9a 23.11.2018 Kadriõhtu korraldamine 5
Kaunissaar Karl-Erik 6c 16.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Kaunissaar Karl-Erik 6c 30.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Kaunissaar Karl-Erik 6c 21.12.2018 Toolide, laudade koridori tõstmine 1
Keel Liis 12a 17.05.2019 Miniteatripäevad 2019 5
Keso Mihkel 9a 9.05.2019 vastuvõtul abis 3
Kessel Simona 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Kinna Mihkel 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Kirs Emma 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Kirs Gertrud 5b 8.05.2019 töö raamatukogus 1,5
Kirs Iris 11c 8.05.2019 vastuvõtul abis 1
Kirs Iris 11c 1.04.2019 minitearipäevad 3,5
Kirss Illimar 5b 25.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 2
Kivi Martin 8b 17.09.2018 Tunnikontrolli paber 1
Kivi Oskar 11c 3.05.2019 Teaduslahing 3
Kondel Georg 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare Linnajooksul 3
Kondel Georg 9b 12.03.2019 õppematerjalid 2
Koov Melani 11b 19.04.2019 Teatrifestival 5
Koppel Raul 9b 12.03.2019 õppematerjalid 1
Koppel Raul 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Köster Ragnar 11b 19.04.2019 Teatrifestival 10
Kriska Agathe 12a 9.05.2019 vastuvõtul abis 2
Kübarsepp Artur 10b 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Kübarsepp Karl 10b 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Kuivjõgi Karl-Alder 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Kuivjõgi Karl-Alder 12c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Kull Anu 11c 28.03.2019 miniteatripäevad 20
Kuning Artur 7b 9.03.2019 kohtunik võistlustel 2
Kurvits Katrin 12b 17.05.2019 Klassivanem 10
Kütt Taavet 9a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Laanemets Erik 11b 23.03.2019 minikate piletimüük 5
Laanemets Erik 11b 19.04.2019 Teatrifestival 6
Laine Iris Lidia 8a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Laine Laur Erik 5b 25.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 2
Laine Laur Erik 5b 21.12.2018 Pinkide tõstmine klassis. 1
Laipaik Sarah-Lisee 11c 1.04.2019 minitearipäevad 4
Laipaik Sarah-Lisee 11c 8.05.2019 vastuvõtul abis 3
Lanna Anabel 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 1
Lanna Anabel 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Lätt Mia 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Leemet Erik 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Leemet Erik 8c 14.03.2019 Ettelugemispäeva ettevalmistamine ja läbiviimine  2.c klassis 3
Leemet Joosep 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 6
Leiman Lisanna-Lee 11a 27.09.2018 Olümpialipu valmistamine 2
Leivat Ingeli 10a 26.09.2018 õppematerjalide paljundamine 1
Leivat Ingeli 10a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Lember Karl 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Lember Kenneth 10c 26.09.2018 õppematerjalide paljundamine 1
Lember Kenneth 10c 23.03.2019 minikate saali turva 12,5
Lember Kenneth 10c 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Lempu Kevin 6a 10.05.2019 Töö algklassis 2
Lepamets Ats 7a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Lepik Karolina 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Lilleoja Käthliin 11b 19.04.2019 Teatrifestival 18
Lindmäe Katrin 8b 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Lindmäe Katrin 8b 25.11.2018 kohtunik võistlustel 3
Lindmäe Katrin 8b 27.01.2019 kohtunik võistlustel 3
Lindmäe Katrin 8b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Ling Emma 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Lõbus Kristina 9a 23.11.2018 Kadriõhtu korraldamine 5
Lõbus Reio 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 1
Loodus Kärt 9a 7.05.2019 töö raamatukogus 1,5
Lõuk Mihkel 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Lulla Helena 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Lulla Helena 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Luptov Markus 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Mägi Ingel Helena 7b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Mägi Ingel Helena 7b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Mägi Joonas 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 6
Mägi Joonas 11c 3.05.2019 Teaduslahing 3
Mägi Sten Erik 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Mai Marleen 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Männik Mihkel 7e 4.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Männik Mihkel 7e 9.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Maripuu Katri 11a 8.05.2019 vastuvõtul abis 3
Maripuu Katri 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (valvelaud). 4
Maripuu Orm 9b 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Maripuu Ulla 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Maripuu Ulla 5b 15.09.2018 Ultima Thule - abiks kohtunikele. 6
Matt Gregor 6b 17.05.2019 3
Matt Gregor 6b 17.05.2019 0
Matt Merit 8b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Matt Merit 8b 27.01.2019 kohtunik võistlustel 3
Matt Merit 8b 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Medri Artur 8b 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Medri Kirke 8b 3.05.2019 1.-6. kl. ujumisvõistluste kohtunik 3
Medri Kirke 8b 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Merelaid Ele-Riin 7e 19.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Merelaid Ele-Riin 7e 4.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Merelaid Ele-Riin 7e 9.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Merelaid Maria 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Merelaid Maria 6a 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Merelaid Maria 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Meri Carl-Juhan 9a 17.05.2019 Näituse ülespanek 1
Meri Carl-Juhan 9a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Mets Vootele 10c 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Mets Vootele 10c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Michelson Ly 12b 17.05.2019 Õpetaja abistamine, paber 10
Milpak Grete 11c 3.05.2019 Teaduslahing 3
Milpak Grete 11c 11.04.2019 kuskil oli midagi 15
Mononen Jarno 5b 1.10.2018 Lõigatud paberid 10
Muru Vesse 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Muul Garel 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Muul Karmel 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Muul Mia Maria 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Nelis Karolin 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Nelis Karolin 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Niit Hendrik 10a 10.12.2018 Trükkimine 4
Nõmm Elo 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 5
Nõmm Ermo 8b 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Nõmm Ermo 8b 9.03.2019 kohtunik võistlustel 2
Nõmm Ermo 8b 3.12.2018 päkapiku jooks 3
Nõmm Taavi 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Noor Hannabel 11a 31.01.2019 Kabaree piletid 1
Nõu Marleen 12a 17.05.2019 SÜG Alternatiiv 10
Nuut Karmo 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Nuut Markkus 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Õisnurm Helena 5b 26.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 3
Õispuu Lisette 7b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Õispuu Sander 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Õispuu Teele 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 5
Ool Patrik 8a 25.09.2018 Tunnikontrolli paberite lõikumine 4
Ots Getriin 9a 19.09.2018 algklasside abistamine 2
Õun Susanna 7a 25.11.2018 kohtunik võistlustel 3
Õun Susanna 7a 27.01.2019 kohtunik võistlustel 3
Õunpuu Liisa 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019. 20
Pääsukene Mart 5a 20.03.2019 töö raamatukogus 0
Päeske Horre 10a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Pajussaar Gregor 5b 22.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 2
Palijenko Laur 8a 25.09.2018 Klassi sildi valmistamine 3
Paljak Oliver 11c 8.05.2019 Veebipõhise tunniplaani liidese tellitud täiendused 20
Paomees Georg 6a 23.03.2019 Abiline Miniteatripäevade korraldamises 2
Paomees Georg 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Paomees Henri 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Pärn Miko 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Perkmann Loreley 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Pilden Karl 9b 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Pirn Carmen Electra 11b 11.02.2019 Õpetaja abistamine 10
Pokk Uku 11a 17.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (väike isa). 15
Põld Triinu Eliise 10c 23.03.2019 minikate saali turva 9
Põld Triinu Eliise 10c 21.03.2019 kohtunik võistlustel 2
Poopuu Cathrin Benita 9b 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Poopuu Kristin 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Pors Hanna-Liisa 7e 4.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Pors Hanna-Liisa 7e 9.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Pors Hanna-Liisa 7e 18.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Porss Berit 10c 23.03.2019 minikate saali turva 9
Prii Joonas 10c 23.03.2019 minikate saali turva 7
Priske Johanna 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Prostang Matis 10a 8.05.2019 vastuvõtud 5
Prostang Matis 10a 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Prostang Matis 10a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Prostang Matis 10a 14.11.2018 Tuleviku Kompassi lisa 1
Pšenitšnaja Roos Marie Karmel 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Pšenitšnaja Roos Marie Karmel 9b 17.05.2019 Õpetaja abistamine 1
Puiestee Kennet 7a 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Pulk Krisse 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Pulk Kristiin 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Pulk Kristiin 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Putnik Jacqueline 7b 31.03.2019 kohtunik võistlustel 3
Raaper Eliis 11c 16.05.2019 õpetaja Kreismanni abistamine 10
Raaper Kaisa 12b 8.05.2019 vastuvõtul abis 2
Raaper Romet 5b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Raaper Romet 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Räim Gervila 9a 1.05.2019 Kontrolltööde paberite ettevalmistamine 1,5
Rambi Lore 9c 26.03.2019 abiline võistlustel 3
Rand Romet-Markkos 7e 4.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Rand Romet-Markkos 7e 19.03.2019 Õpetaja abistamine 2
Rand Romet-Markkos 7e 9.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Rand Uku Pärtel 11c 5.04.2019 miniteatripäevad 15
Rand Uku Pärtel 11c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Rang Jaagup 6b 17.05.2019 paberi lõikamine 1
Rang Jaagup 6b 17.05.2019 klassivanem 1
Rang Jaagup 6b 10.05.2019 Töö algklassides 3
Rasu Mihkel 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Raun Annabel 8b 25.11.2018 kohtunik võistlustel 3
Raun Annabel 8b 27.01.2019 kohtunik võistlustel 3
Raun Annabel 8b 3.05.2019 1.-6. kl. ujumisvõistluste kohtunik 3
Rauniste Marcus Meinhard 11a 1.04.2019 Poster Competition. 1
Rebane Marie Eike 8b 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Rebane Marie Eike 8b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Rebane Marie Eike 8b 26.03.2019 abiline võistlustel 3
Rei Astrid 9a 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Reial Rebecca 8b 22.03.2019 Teatripäevad 15
Roberts Saskia Natalie Kukua 5b 21.12.2018 305 ja 304 klassis koristamine ja korrastamine 2
Roberts Saskia Natalie Kukua 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Roomets Romi Liise 7a 27.01.2019 kohtunik võistlustel 3
Rosenfeld Elo 11a 17.04.2019 Tõlk rahvusvahelisel õppusel. 19
Rosenfeld Elo 11a 13.11.2018 õpetaja abistamine 1,5
Rosenfeld Elo 11a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Rosenfeld Elo 11a 1.04.2019 Poster Competition (nov.) 1
Rosenfeld Elo 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (valvelaud). 4
Rosenfeld Elo 11a 28.01.2019 kabaree piletid 1
Rosenfeld Elo 11a 1.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (info). 5
Rüütel Daniel 11c 1.04.2019 minitearipäevad 2
Rüütel Daniel 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 5
Rüütel Maris 5b 21.12.2018 305 ja 304 klassis koristamine ja korrastamine 2
Rüütel Maris 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Saarkoppel Jass 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 15
Saat Elluli 11a 1.04.2019 Stendide ülespanek (okt.) 2
Saat Elluli 11a 1.04.2019 Sõrmuste info kogumine. 1
Sagor Lota 11b 19.04.2019 Teatrifestival 4
Saks Petrik 12c 2.01.2019 Mööbli tõstmine 2
Salong Märten 10c 23.03.2019 minikate piletimüük 11
Sarapuu Roosmarii 11b 19.04.2019 Teatrifestival 8
Sepp Helina 12a 17.04.2019 Tõlk rahvusvahelisel õppusel. 16
Seppel Raul Joaquin 7a 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 5
Sevostjanov Feridee 11c 3.05.2019 Teaduslahing 3
Siigur Emma 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 5
Silenok Iivika 8b 22.03.2019 Teatripäevad 15
Sillaste Inge 11c 31.01.2019 Kabaree piletid 1
Sillaste Inge 11c 6.05.2019 õpetaja abistamine kab 309 7
Sillaste Inge 11c 28.01.2019 kabaree piletid 2
Soe Karola 10c 14.05.2019 Õpetaja abistamine 2
Soe Kristel 10c 14.05.2019 Õpetaja abistamine 2
Soeson Gelin-Desire 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Soodla Mark Marcus 11b 19.04.2019 Teatrifestival 10
Soodla Mark Marcus 11b 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Steinberg Lauri 7a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Stepanov Stella 11c 3.05.2019 Teaduslahing 3
Stepanov Stella 11c 11.04.2019 kuskil oli midagi 10
Süld Anna-Maria 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 5
Täht Hanna 11a 9.05.2019 vastuvõtul abis 2
Tamkivi Karl Hendrik 12c 11.09.2018 trükkimine 2
Tamleht Helena 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Tamleht Helena 5b 15.09.2018 Ultima Thule - abiks kohtunikele. 6
Tamleht Kadri 11a 1.04.2019 Stendide ülespanek (okt.) 2
Tamleht Kadri 11a 17.04.2019 Miniteatripäevad 2019 (infolaud) 7
Tamm Lisandra 11c 1.04.2019 minitearipäevad 3,5
Tänav Kaisa 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Tänav Marleen 7e 9.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Tänav Marleen 7e 4.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Tartes Kert 9a 27.09.2018 kohtunikuna abis olümpiamängudel 1
Tasane Janika 8a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Tasane Janika 8a 11.12.2018 Klassiruumi kaunistamine 3
Teär Karl Henry 11c 3.05.2019 Teaduslahing 3
Teras Marie 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Tiidus Maria 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Tiidus Maria 5b 15.09.2018 Ultima Thule - abiks kohtunikele. 6
Tiidus Maria 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Tiik Hanna-Liisa 7e 4.03.2019 Õpetaja abistamine 1
Tiik Hanna-Liisa 7e 9.04.2019 Õpetaja abistamine 1
Tiitson Kaisa 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Tikman Sten-Erik 6c 16.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Tikman Sten-Erik 6c 30.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Tikman Sten-Erik 6c 21.12.2018 Toolide ja laudade koridori tõstmine 1
Tohter Ly-Sandra 12c 22.03.2019 Miniteatripäevad 5
Tohter Ly-Sandra 12c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Tõll Liisa 9b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Toom Triinu-Liis 7a 1.05.2019 Talgud Sõrve linnujaamas 0
Toom Triinu-Liis 7a 25.11.2018 kohtunik võistlustel 3
Toompuu Magnus 10b 23.03.2019 minikate saali turva 8
Torri Triinu-Liis 10c 23.03.2019 minikate piletimüük 4
Torri Triinu-Liis 10c 23.03.2019 minikate saali turva 8
Trei Siim 12c 26.03.2019 abiline võistlustel 3
Treirat Emma 10c 22.03.2019 minikate saali meeskond 7
Treirat Kristjan 11c 22.03.2019 minikate saali meeskond 8
Truu Jürgen 12c 3.01.2019 Mööbli tassimine, klassi korrastamine 2
Truu Jürgen 12c 24.11.2018 Õppematerjali tõlkimine ja trükkimine 2
Truu Jürgen 12c 26.02.2019 Õppematerjali trükkimine 2
Truu Jürgen 12c 26.02.2019 Õppematerjali trükkimine 2
Truu Jürgen 12c 28.09.2018 Õppematerjali trükkimine 1
Tsernobrovkin Helen 11c 11.01.2019 piletid 2
Tsernobrovkin Helen 11c 17.01.2019 piletid 2
Tsernobrovkin Helen 11c 17.01.2019 nootide sorteerimine 10.klassis 4
Tsernobrovkin Helen 11c 11.03.2019 õpikute korrastamine 3
Tursk Laura 12a 17.04.2019 Tõlk rahvusvahelisel õppusel. 16
Vaga Karl-Sander 8a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Vahenurm Rasmus Tristan 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Vahenurm Rasmus Tristan 6b 10.05.2019 Töö algklassides 1
Vahenurm Rasmus Tristan 6b 17.05.2019 paberi lõikamine 1
Vaher Katarina 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Vaher Oliver 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Vaher Oliver 8c 14.03.2019 Ettelugemispäeva ettevalmistamine ja läbiviimine  2.c klassis 3
Vahter Marten 6b 17.05.2019 Kooli arhiivi vanade kaustade toimetamine auto peale 1
Vahu Marleen 11c 17.01.2019 piletid 2
Vahu Marleen 11c 31.01.2019 Kabaree piletid 2
Vahu Marleen 11c 18.09.2018 Raha kogumine 2
Vahu Marleen 11c 11.01.2019 piletid 2
Välja Mareli 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 1
Vallaste William 10b 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Vallaste William 10b 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Vallik Hanna Loore 5b 26.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 3
Vasemägi Tomek 5b 22.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 4
Vatsfeld Torm 10c 23.03.2019 minikate saali turva 7
Vesberg Kaur 5b 22.04.2019 3.korruse koristaja aitamine 4
Vesberg Kaur 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Veskimeister Kristiina 12c 19.03.2019 Miniteatripäevad 20
Viik Kirke 7b 31.03.2019 kohtunik võistlustel 3
Viira Liispet 12a 9.05.2019 vastuvõtul abis 2
Vilbas Margot 8c 14.03.2019 Ettelugemispäeva ettevalmistamine ja läbiviimine  2.c klassis 3
Vilbas Margot 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Viljus Neleriin 8a 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Viljus Neleriin 8a 25.11.2018 kohtunik võistlustel 3
Villsaar Mihkel 12a 17.05.2019 Miniteatripäevad 2019 15
Vipre Triinu 9a 7.05.2019 töö raamatukogus 3
Võhma Katre-Liis 10a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Vokk Kaarel 10a 4.05.2019 Töö kohtunikuna 4
Vokk Kaarel 10a 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Zabellevitš Carmen 7b 31.03.2019 kohtunik võistlustel 3
Zabellevitš Carmen 7b 4.05.2019 abiline Kuressaare linnajooksul 3
Viimati uuendatud Esmaspäev, 20 Mai 2019 09:47  
Bänner


Bänner