Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Töötunnid

Saada link Prindi PDF
Perekonnanimi Eesnimi Klass Kuupäev Kirjeldus Tunde
Aadussoo Markus 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Aaslaid Kristo 11c 15.01.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 5.02.2019 piletite müük 1
Aaslaid Kristo 11c 18.02.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 22.02.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 12.02.2019 piletite müük 2
Aaslaid Kristo 11c 15.03.2019 piletite müük 2
Aavik Lennart 10c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Adamson Elina 10a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Alas Maris 9b 12.03.2019 õppematerjalid 2
Ardel Kätlin 11b 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Arge Maris 12b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
End Henri 5a 20.03.2019 töö raamatukogus 0
Häng Holger 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Hansalu Annabel 11a 27.09.2018 Olümpialipu valmistamine 2
Hõbe Kert 6c 21.12.2018 Toolide, laudade koridori tõstmine 1
Hõbe Kert 6c 30.11.2018 Puhkeruumis seina värvimine 1
Hõbe Kert 6c 16.11.2018 Puhkeruumis seina värvimine 1
Järvalt Carmen 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Johanson Anna 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Käen Kristofer 6L 21.12.2018 Toolide ja laudade koridori tõstmine 1
Käen Kristofer 6L 7.02.2019 Õppematerjali valmistamine 1
Kald Maria Heleen 7b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Kaldre Kärt 10a 5.11.2018 õppematerjali trükkimine 1
Kaljo Robert 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Karu Liset Isabel 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Kaunissaar Karl-Erik 6c 21.12.2018 Toolide, laudade koridori tõstmine 1
Kaunissaar Karl-Erik 6c 30.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Kaunissaar Karl-Erik 6c 16.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Kessel Simona 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Kinna Mihkel 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Kivi Martin 8b 17.09.2018 Tunnikontrolli paber 1
Kondel Georg 9b 12.03.2019 õppematerjalid 2
Koppel Raul 9b 12.03.2019 õppematerjalid 1
Kübarsepp Artur 10b 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Kübarsepp Karl 10b 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Kuivjõgi Karl-Alder 12c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Laine Iris Lidia 8a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Lanna Anabel 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 1
Lanna Anabel 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Lätt Mia 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Leemet Erik 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Leiman Lisanna-Lee 11a 27.09.2018 Olümpialipu valmistamine 2
Leivat Ingeli 10a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Leivat Ingeli 10a 26.09.2018 õppematerjalide paljundamine 1
Lember Kenneth 10c 26.09.2018 õppematerjalide paljundamine 1
Lepik Karolina 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Lindmäe Katrin 8b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Ling Emma 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Lõbus Reio 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 1
Lulla Helena 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Lulla Helena 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Luptov Markus 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Mägi Ingel Helena 7b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Mägi Sten Erik 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Maripuu Ulla 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Matt Merit 8b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Merelaid Maria 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Merelaid Maria 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Mets Vootele 10c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Muru Vesse 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Muul Karmel 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Muul Mia Maria 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Nelis Karolin 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Nelis Karolin 6a 7.02.2019 Jäljendusvaadendi esinemise ettevalmistus 1
Niit Hendrik 10a 10.12.2018 Trükkimine 4
Nõmm Ermo 8b 3.12.2018 päkapiku jooks 3
Nõmm Ermo 8b 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Noor Hannabel 11a 31.01.2019 Kabaree piletid 1
Nuut Karmo 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Ool Patrik 8a 25.09.2018 Tunnikontrolli paberite lõikumine 4
Ots Getriin 9a 19.09.2018 algklasside abistamine 2
Pääsukene Mart 5a 20.03.2019 töö raamatukogus 0
Palijenko Laur 8a 25.09.2018 Klassi sildi valmistamine 3
Paomees Georg 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Perkmann Loreley 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Pirn Carmen Electra 11b 11.02.2019 Õpetaja abistamine 10
Poopuu Kristin 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Prostang Matis 10a 14.11.2018 Tuleviku Kompass 5
Prostang Matis 10a 14.11.2018 Tuleviku Kompassi lisa 1
Pulk Kristiin 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Pulk Kristiin 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Raaper Romet 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Rand Uku Pärtel 11c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Rebane Marie Eike 8b 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Roberts Saskia Natalie Kukua 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Rosenfeld Elo 11a 13.11.2018 õpetaja abistamine 1,5
Rosenfeld Elo 11a 28.01.2019 kabaree piletid 1
Rosenfeld Elo 11a 27.09.2018 Poster Competition 2
Rosenfeld Elo 11a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Rosenfeld Elo 11a 27.11.2018 Poster Competition 2
Rüütel Maris 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Saks Petrik 12c 2.01.2019 Mööbli tõstmine 2
Sillaste Inge 11c 31.01.2019 Kabaree piletid 1
Sillaste Inge 11c 28.01.2019 kabaree piletid 2
Soeson Gelin-Desire 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 2
Tamkivi Karl Hendrik 12c 11.09.2018 trükkimine 2
Tamleht Helena 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Tartes Kert 9a 27.09.2018 kohtunikuna abis olümpiamängudel 1
Tasane Janika 8a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Teras Marie 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Tiidus Maria 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Tiidus Maria 5b 7.02.2019 Klassi ürituseks valmistumine 1
Tikman Sten-Erik 6c 16.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Tikman Sten-Erik 6c 30.11.2018 Puhkeruumis seinte värvimine 1
Tikman Sten-Erik 6c 21.12.2018 Toolide ja laudade koridori tõstmine 1
Tohter Ly-Sandra 12c 14.11.2018 Tuleviku Kompass 3
Truu Jürgen 12c 3.01.2019 Mööbli tassimine, klassi korrastamine 2
Truu Jürgen 12c 24.11.2018 Õppematerjali tõlkimine ja trükkimine 2
Truu Jürgen 12c 28.09.2018 Õppematerjali trükkimine 1
Tsernobrovkin Helen 11c 11.01.2019 piletid 2
Tsernobrovkin Helen 11c 17.01.2019 nootide sorteerimine 10.klassis 4
Tsernobrovkin Helen 11c 11.03.2019 õpikute korrastamine 3
Tsernobrovkin Helen 11c 17.01.2019 piletid 2
Vahenurm Rasmus Tristan 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Vaher Katarina 6b 7.02.2019 Jäljendusvaadend 1
Vaher Oliver 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Vahu Marleen 11c 11.01.2019 piletid 2
Vahu Marleen 11c 18.09.2018 Raha kogumine 2
Vahu Marleen 11c 17.01.2019 piletid 2
Vahu Marleen 11c 31.01.2019 Kabaree piletid 2
Välja Mareli 6a 19.09.2018 Olümpiamängude lipu ja sildi valmistamine 1
Vallaste William 10b 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Vesberg Kaur 5b 21.12.2018 klassi laudade-pinkide tõstmine 1
Vilbas Margot 8c 4.12.2018 Jõulukaunistused 3
Võhma Katre-Liis 10a 16.09.2018 kohtunik võistlustel 3,5
Vokk Kaarel 10a 22.03.2019 Mööbli tõstmine 1
Viimati uuendatud Esmaspäev, 25 Märts 2019 10:13  
Bänner


Bänner