Garderoobikappidest

Lõpetajad müüvad kasutatud kappe. Kui asja vastu huvi, kirjutage aado.haandi(ät)syg.edu.ee ning saate info kappide ja nende müüjate kohta. Hinnas lepivad müüja ja ostja omavhel  kokku, see koolisse ei puutu, aga kui tehing tehtud, palun omanikuvahetusest teatada samale aadressile aado.haandi(ät)syg.edu.ee. Info on vajalik kappide registris muudatuste tegemiseks. Kindlasti tuleb arvestada asjaoluga, et nimekiri on pidevas muutumises: osa kappe müüakse ära, aga neid ka lisandub. Ka on võimalik tellida uusi kappe hinnaga 95 eurot. Kõigepealt palun esitada haldusjuhile tellimus (taas samale aadressile) ning tasuda pärast tellimuse esitamist pangaülekandega Saaremaa vallavalitsuse arveldusarvele EE362200221068434358 Ülekande selgitusse  märkida õpilase nimi ja see, et on makstud garderoobikapi eest.

Viimati uuendatud Esmaspäev, 29 Aprill 2019 09:15