KOOLI SÜNNIPÄEVA PUHUL KINGITI
Annika Luhaääre pilt „Saaremaa juured“

järgmistele õpetajatele:

Anu Ausmees, Mari Ausmees, Rita Ilves, Merike Kuldsaar, Linda Kuuseok, Riina Laanes, Arne Loorpuu, Madli Mikli, Liis Ojasaar, Merje Oopkaup, Ljubov Paju, Indrek Peil, Mia Rand, Marju Roberts, Marek Schapel, Irena Sink, Anne Teigamägi, Liina Truu, Inge Vahter, Diana Õun;

kooli töötajatele:

Kalmer Ait, Marliin Haamer, Aado Haandi, Stella Hommik, Maive Kaev, Ülle Müür, Andreas Noor, Taimi Sepp, Urve Tiits, Maarika Välja;

õpilastele:

pildi autorile Annika Luhaäär (12.c), Miina Sink (2.a) — silmapaistev taidleja, Lee Tamm (2.b) — silmapaistev taidleja, Elisabeth Villsaar (3.a) — silmapaistev taidleja, Lenna Haandi (3.b) — silmapaistev väike SÜGlane, Kenneth Puiestee (7.a) — tubli õpilasteadur, Kirke Medri (8.b) — silmapaistev taidleja ja õpilasesinduse alustala, Merit Matt (8.b) — tubli õpilasteadur, Martin Vesberg (9.a) — põhikooli jõulupeo eestvedaja, Voldemar Kirss (9.b) — tubli õpilasteadur, Cathrin Benita Poopuu (9.b) — silmapaistev taidleja, Sander Teras (10.b) — tulihingeline SÜGlane ja õpilasesinduse alustala, Torm Vatsfeld (10.c) — tubli õpilasteadur ja õpilasesinduse alustala, Vootele Mets (10.c) — tubli õpilasteadur ja õpilasesinduse alustala, Lotta Meet (10.c) — silmapaistev taidleja, Andres Sui (10.c) — väljapaistev maletaja, Kalev Kaasik (10.c) — tubli õpilasteadur, Uku Pokk (11.a) — silmapaistev taidleja, Aleksandra Männik (11.a) — 102. lennu kabaree eestvedaja, Grete Milpak (11.c) — 102. lennu kabaree eestvedaja,  Marleen Vahu (11.c) — tubli õpilasteadur, Gendra Allikmaa (11.c) — silmapaistev sportlane, Stella Stepanov (11.c) —102. lennu kabaree eestvedaja, Anu Kull (11.c) —102. lennu kabaree eestvedaja, Agathe Kriska (12.a) — õpilasesinduse alustala, Katrin Kurvits (12.b) — silmapaistev taidleja, Diana Alt (12.c) — silmapaistev taidleja ja õpilasesinduse alustala, Ly-Sandra Tohter (12.c) — gümnaasiumi jõulupeo eestvedaja ja õpilasesinduse alustala, Karl Hendrik Tamkivi (12.c) — tubli õpilasteadur, Henri Paomees (12.c) — silmapaistev taidleja, Elo Nõmm (12.c) — SÜGi südametunnistus, Jutta Loviisa Juht (12.c) — särav tantsujuht ja õpilasesinduse alustala, Karl Alder Kuivjõgi (12.c) —  õpilasesinduse alustala.

KOOLI SÜNNIPÄEVA PUHUL KINGITI PILT „Saaremaa juured“ (autor Annika Luhaäär, 12.C)

järgmistele õpetajatele:
Anu Ausmees, Mari Ausmees, Rita Ilves, Merike Kuldsaar, Linda Kuuseok, Riina Laanes, Arne Loorpuu, Madli Mikli, Liis Ojasaar, Merje Oopkaup, Ljubov Paju, Indrek Peil, Mia Rand, Marju Roberts, Marek Schapel, Irena Sink, Anne Teigamägi, Liina Truu, Inge Vahter, Diana Õun;
kooli töötajatele:
õpilastele: