Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Miniteatripäevade ajakava

Saada link Prindi PDF

Saaremaa miniteatripäevad 2018



Reede, 23. märts

13.15 — AVAMINE

13.20 – 14.20 — LÕUNA

14.20 – 15.05 — Tln 32. Kk KOKK (Eva Kalbus) — Kristin Kalam/Mehis Heinsaar "Rahus edasi elada"

15.25 – 15.55 — SÜG Kreisis (Sirje Kreisman) — ühislooming "Meie juured siin võrsuvad"

16.10 – 17.00 — Tln 32. Kk 12.d klass (Eva Kalbus) — omalooming "Klassitu"

17.15 – 17.35 — Rapla Vesiroosi G teatristuudio Ega Vist (Krista Olesk) — Anton Tšehhovi novellide ainetel "Ei ole ju mingit süüd..."

17.50 – 18.35 — Viljandi G teatristuudio II (Silvia Soro) — Inessa Saarits/Kristin Prits "Kui hakid lendavad"

18.55 – 19.40 — SÜG Krevera (Rita Ilves) — kompositsioon "Fragmentaarne finaalmäng"

19.20 – 20.10 — ÕHTUSOOK

20.40 — KABAREE

23.15 — Juhendajate ja žürii nõupidamine kooli kaminasaalis

23.30 – 00.00 — VABA LAVA


Laupäev, 24. märts

08.40 – 09.45 — HOMMIKUSÖÖK

09.45 – 10.35 — Rakvere Linnanoorte Näitetrupp (Tiina Rumm) — A. H.Tammsaare/Tiina Rumm "Indrek ja Ramilda"

10.55 – 11.20 — Tln Lilleküla G Kruvikeeraja (Andres Jakovlev) — ühislooming "Joobes mees Tallinnas"

11.35 – 12.20 — Jüri kooliteater Vaba Valik (Ingrid Mikk) — Jim Ashilevi ainetel "Kelle vitsad peksavad?"

12.35 – 13.35 — Viljandi G teatristuudio III (Silvia Soro) — Siim Nurklik "Kas ma olen nüüd elus?"

13.20 – 14.20 — LÕUNA

14.15 – 15.00 — Rakvere G Teatriansambel (Aili Teedla) — ühislooming Paul Reiseri "Kahekesi" ainetel "Üllatuspidu"

15.15 – 16.05 — Türi ÜG Concordia (Klaudia Tiitsmaa) — Klaudia Tiitsmaa "Paumid v Hazelnutsid"

16.20 – 17.00 — Rakvere RG Karla(Tiina Kippel/Jaanus Lekk) — Pendelton Kingi ainetel "Kokaiin"

17.15 – 17.55 — Rapla Riinimanda Teater (Valter Uusberg) — monoetendus Andrus Kivirähki "Aabitsa kukk" põhjal "Meie oleme vaesed mehed"

18.15 – 18.55 — Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja (Lianne Saage-Vahur) — Betti Alver/Karl Sakrits "Kõmpa"

18.45 – 19.45 — ÕHTUSÖÖK

20.45 — Juhendajate ja žurii noupidamine Pöide Pruulikojas (Kuressaare Tolli 25a)

20.30 — KONTSERT: Leana&Hartwin

22.15 — PIDUÕHTU noortebandiga Magic Panda


Pühapäev, 25. märts

09.00 – 10.00 — HOMMIKUSÖÖK

10.00 – 10.20 — Vändra G (Andres Oja) — Andres Oja "Ta kandis sandaale"

10.35 – 10.50 — Kuressaare G 12.a klass (Lelet Aavik/Kateriine Püüa) — Kateriine Püüa "Täna ei juhtu midagi"

11.10 – 11.45 — Haapsalu Muusikakooli teatriklass (Marion Undusk) — Arto Paasilinna/Kristian Smeds "Jänese aasta"

12.00 – 12.30 — Suure-Jaani Kool (Andres Oja) — W.Shakespeare/Andres Oja "Sai surm neil osaks mõlemal"

12.30 – 13.30 — LÕUNA

14.15 — LÕPETAMINE


Osalejad __Ajakava __ Žürii __ Toetajad __ Tulemused __ Fotod __ Teatrimehike __ Korraldajad

Teised miniteatripäevad

Viimati uuendatud Laupäev, 10 Märts 2018 09:48  
Bänner


Bänner