Saaremaa Ühisgümnaasium 1865-2021

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

SÜG-Press nr 299

Saada link Prindi PDF
SÜG-Press

 


16. märts 2011 - Mida Juku ei õpi, seda Juhan ei tea  - Number 299KOLMAPÄEVAST PÜHAPÄEVANI


K 16.03    
14.00    Direktsiooni koosolek
15.00     Tehnikanõukogu koosolek
16.00     Nõukoja koosolek

16.00     Põhikooli III veerandi hinded on väljas

N 17.03    
15.30    Õppenõukogu
17.00     6.a klassiõhtu
Tööõpetuse konkursi maakonnavoor

R 18.03    
10.00    Matemaatikavõistlus Känguru
11.00     Algklasside veerandilõpu aktus
19.00     Tähtede Mäng

VAHEAEG 19.03–27.03

L 19.03     Saaremaa Miniteatripäevad
P 20.03     Saaremaa Miniteatripäevad
E 21.03     Saaremaa Miniteatripäevad
T 22.03     Sisekoolituspäev
K 23.03     Sisekoolituspäev
Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi lõppvoor

E 28.03
10.45     Klassivanemate koosolekud

T 29.03    
09.00     SA juhatuse koosolek
09.30     Keskastme kogunemine

K 30.03    
14.00     Direktsiooni koosolek

N 31.03    
16.00     Konkurss SÜG-i MOOD

R 01.04   
19.00    Mk Abiturientide Ball

L 02.04     Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor G

DIREKTSIOON TÄNAB

Irena Sink, Marina Mäetalu, Kersti Truverk ja Viire Pors – õpilaste väga hea ettevalmistuse eest vabariiklikuks rahvastepallivõistluseks

Rita Ilves – õpilase väga hea ettevalmistuse eest vabariiklikuks kõnekonkursiks

Eesti keele ainekomisjon – ülekoolilise õigekirjaolümpiaadi läbiviimise eest

Aina Seppel ja Reet Igav – õpilaste väga hea ettevalmistuse eest vabariiklikuks emakeeleolümpiaadiks


SISEKONTROLL

Õppetöö 10. klassides
Koolivormi kandmine


PEDAGOOGILISED KÕNELUSED

K 16.03 Merike Kuldsaar: Ärinaised
N 17.03 Direktsiooni info
R 18. 03 Kohtumine kolleegiga
E 28.03 Viljar Aro: Elukool
T 29.03 Anne Teigamägi: Projektirahad

MIDA MEIE HINDAME?

Nädalavahetusel tihaste laulu kuuldes, räätsadega lumevallidel turnides ja esimest grilli tehes sai üsna tõsiselt mõttesse jääda. Kui meil on probleeme suure lume, libeda tee, pritsivate loikude ja muu taolisega, siis Jaapanis... Maavärin, tsunami, võimalik tuumakatastroof, vulkaanipurse – meil pole õrna aimugi ühestki neist. Me isegi ei kujuta ette, et tsunami pühib maailmakaardilt Kuressaare linna või et maakonna rahvastikust jääb järele pool või veelgi vähem. Ehk mõtleme üle ja ehk võiksime elada palju õnnelikumalt siin ja praegu, kui adume, et suur osa meie õnnest peitub meie maas?!

Meie riigilipud lehvivad emakeelepäeva auks. On lugeda, et Läti Henriku poolt kirja pandud esimene eestikeelne lause oli „Laula, laula, pappi” saarlaste suust, kes ühe saksa preestri surnuks piinasid. Täna ennustatavat, et kui meie elu nii jätkub nagu täna, saab viimaseks eestikeelseks kirjalikuks lauseks maailmas „Roki, roki, luuser” Facebooki e-inimeste poolt, kes selle saatel kustutavad internetist viimase eesti keelt emakeelena rääkiva inimese. Emakeelepäev saab viieteistkümneaastaseks ja seda enam on põhjus olla õnnelik, et esimest korda korraldati koolis emakeelekonkurss. Aavikute majamuuseumis kõiki osalejaid tänades ja parimaid õnnitledes tekkis üsna kindel vaade tulevikku: „Eesti keel jääb.” Meil on ju keeleuuendaja Aavik, meil on meie innovaatilised eesti keele õpetajad ja meil on meie tublid õpilased. Mõelda ju võiks veel Saarte murde ja saarluse hoidmisele ning vastavatele õpilasuurimistöödele...

Aga üks on kindel: emakeel on isamaa suurim väärtus! Vaid siis saame olla meie ise, vaid siis on olemas iseseisvus, demokraatia,

arvamuste vabadus ja valikute võimalus... Vaid siis saame mõelda eestlastena ja vaid siis saab eestlust pärandada. Nii imelik, kui see ka ei tundu, on emakeelepäeval koos nii ema kui isa – emakeel ja isamaa. Pere on tõepoolest kõige alus ja me teame, et ka koolis algab kõik perest. Kui pere on tugev, pole probleeme ka kooliõpingutes. Soovin kõigile: hoidkem oma lähedasi, siis saab hoitud ka emakeel ja isamaa.

Ja olgem oma mõtetes koos jaapanlastega – teiste muredest hoolides kasvame ka ise rohkem kokku.

Viljar Aro, koolijuht


VÄIKE HEATEGU

Üle-eelmisel nädalal kogusime annetusi Haapsalu Lastekodule. Sellega seoses sooviksin tänada Triino Lesta, Diana Õuna, Marika Pärtlit, Taimi Seppa ja eriti kõiki TEID, kes te andsite pisikese, kuid samas vaimselt suure panuse – tahtmine head teha on, see mis tegelikult loeb!


Piret Põld, 12.b klassi õpilane

VABARIIKLIK EMAKEELEOLÜMPIAAD

11.–12. märtsil toimus Tallinna Ülikoolis üleriigiline emakeeleolümpiaad, selgitamaks välja parimad emakeeletundjad üle Eesti. Üleriigilisele olümpiaadile kutsuti õpilasi nii maakondlike voorude kui uurimistööde alusel.

Meie kooli õpilaste tulemused on järgmised:
Hanna Tuus (8b) 4. koht
Robi-Jürgen Algo (9b) 5. koht
Ann Katarina Meri (9a) 10. koht
Sandra Sarapuu (11c) 27. koht
Karmen Benno (11a) 29. koht

Vabariiki oli kutsutud ka Kerttu-Liisa Kopliste (10a), kuid kahjuks ta olümpiaadil osaleda ei saanud. Sellest hoolimata saavutas ta oma uurimistöö eest 2. koha. Karmen Benno tunnistati eripreemia vääriliseks ning õpetaja Reet Igav pälvis samuti žürii eripreemia.

Õnnitlused ka meie koolis õppinud, kuid praeguse Miina Härma Gümnaasiumi 12. kl õpilasele Minni Saaparile, kes saavutas oma vanuserühmas 1. koha.

Tänud kõigile osalejaile!
SÜG-Press


KOOLI ÕIGEKIRJAOLÜMPIAAD

8. märtsil toimus meie koolis esimest korda 7.–12. klassidele õigekirjaolümpiaad, mille korraldas eesti keele ainekomisjon. Olümpiaadist võttis osa 25 õpilast.

Õigekirjaolümpiaadi pidulik lõpetamine leidis aset 14. märtsil Aavikute muuseumis, mis oli emakeelepäeva tähistamiseks ilmselt sobilikem paik tervel Saaremaal. Meeleolu lõid Eva Aarnis (5b) ja Karl Jõgi (KG) imekauni viiulimänguga, Maria Pihlak (7a) ja Helina Eist (11a) ning eelkõige Aavikute maja ise.

Saaremaa Ühisgümnaasiumi parimad emakeeletundjad käesoleval õppeaastal on järgmised:
7. kl Laura Kaldjärv
8. kl Hanna Tuus
9. kl Ann Katarina Meri
10. kl Leeni Sepp
11. kl Iiri Osmaljan
12. kl Liisa Saaremäel ja Holden Saaring

Täname osalejaid ja õnnitleme võitjaid!
SÜG-Press

KULDSUUD PÕLTSAMAAL

4.–5. märtsil toimus Põltsamaa Ühisgümnaasiumis vabariiklik kõnekonkurss Kuldsuud ja sellele järgnenud kõnelaager. Meie koolist võtsid pika sõidu ette Kristjan Lukk ja Mihkel Lember.
Esimesena tuli ette kanda varem kodus ette valmistatud kõne, kus valida oli teemade "Rehetoast taristuni" ja "Aga ükskord algab aega..." vahel. Mõlemad noormehed rääkisid viimasel teemal. 17 osaleja hulgast suutsid nad ka murda 6 finalisti hulka. Nüüd tuli juba veerand tunni jooksul ette valmistada uus kõne teemal "Miks". Žürii valvsa pilgu all, kuhu kuulusid Härmo Saarm, Toomas Lõhmuste, Riina Koolmeister, Pamela Eesmaa ja Jane Saluorg, suutsid noormehed väga edukalt esineda.

Mihkel saavutas I koha ning ka Kristjan oli äärmiselt tubli. Üritus jätkus laagriga, kus lavaka kolmanda kursuse õppurid jagasid näpunäiteid avalikuks esinemiseks, tegeldi kõnetehnika ning väljendusoskusega. Osalejatele jäi üritusest väga hea mulje ning nad nautisid iga seal viibitud hetke.

SÜG-Press


VEAPARANDUS

22. veebruari SÜG-Pressi sattus viga. Maakondlikul kõnekonkursil edukalt esinenud Kristjan Lukku juhendas õp Sirje Kreisman. Lisaks osalesid konkursil veel Tenno Lauri ja Mikk Rang.

Vabandused asjaosaliste ees! Õnnitleme Sirje Kreismani õpilase eduka juhendamise eest!
SÜG-Press

HÕBEDASED KILVARID

Veebruarikuu teisipäevaõhtud möödusid mõnel Saaremaa Ühisgümnaasiumi õpetajal Rahva Raamatu ruumides mälumängu „Kes keda?“ mängides. Meie kooli vilistlase Annika Väälma eestvedamisel toimus ühtekokku 4 etappi.

Meie kooli esindanud võistkonda Emmaste kuulusid Reet Lulla, Marju Niit, Reet Igav, Merike Kuldsaar, Anne Teigamägi ning Merje Oopkaup. Kuigi alguses panustasid kõik võistkonna liikmed eelkõige heale meelelahutusele intelligentses seltskonnas, oldi pärast II vooru suisa esikoha konkurentsis, kus püsiti lõpuni välja. Viimaks võtsid võidu siiski Muhulased, kuid meie kooli kilvanaiskond jäi võitjaile vaid poole punktiga alla.


Emmaste

Aitäh Anne Teigamäele, kes võttis vaevaks võistkond kokku panna!
SÜG-Press

PÕHIKOOLI MÄLUMÄNG

II voor toimus 3. veebruaril ja tulemused olid järgmised:
1. 7b 15p
2.–3. 8b ja 9b 14p
4.–5. 6a ja 7a 13p
6.–7. 9a ja 6b 11p
8.–9. 5b ja 8a 10p

III voor toimus 3. märtsil, tulemused olid sellised:
1.–3. 6a, 6b ja 9b 16p
4.–6. 7b, 8a ja 9a 14p
7. 8b 13p
8. 7a 10p
9. 5a 8p
10. 5b 7p

Diana Õun, huvijuht

AABITSAPIDU

Reedel, 11. märtsil toimus meie klassi aabitsapidu. Igal lapsel oli oma osa pähe õpitud. Kõigil oli ka mitu laulu vaja pähe õppida. Selgeks tuli õppida ka mõned tantsud. Mina olin päris ärevil, kas on kõik selge. Mõned tüdrukud olid harjutanud ka pallikavaks. Minule meeldisid onu Heino lood. Lemmik oli see luuletus, kus onu Heino katsetas erinevaid ameteid. Pidu oli väga tore. Terve klass oli kohal. Kohal oli ka palju vanemaid ja lasteaiakasvatajaid.

Mihkel Keso, 1.a klassi õpilane


Hetki aabitsapeolt

Aabitsapidu algas kauni muusikaga. Meie peole olid tulnud emad-isad, tädid-onud ja armsad lasteaiaõpetajad. Tähestiku sisse olime pannud oma nimed. Luuletused, tantsud ja laulud olid hästi selged. Uhke tunne oli üksi jutuga esineda. Vahvad olid küsimused külalistele aabitsa kohta. Õpetaja Margit tänas kõiki peresid tänukaardiga. Üheskoos sõime kringlit ja jõime mahla. Aitäh õpetaja Margitile toreda ürituse eest!

Eliise Kask, 1.a klassi õpilane

***
Lõpuks ometi sain koos oma klassikaaslastega vanematele esineda! Peole olid kutsutud ka minu õpetajad Ester ja Maire lasteaiast. Nad olid mulle kuidagi võõraks jäänud. Arvan hoopis, et olen ise suuremaks kasvanud. Meie aabitsapidu õnnestus küll hästi. Õpetaja Margit oli meie üle nii õnnelik!

Carl-Juhan Meri, 1.a klassi õpilane


KÜLAS PÄÄSTEAMETIL

1.a klass Päästeametis tarkust taga nõudmas

Neljapäeval, 3. märtsil käisime klassiga päästeametis. Seal juhatas meid tädi Kätlin. Me rääkisime, millest tulekahju alguse saab. Ta õpetas, kuidas käituda, kui on tulekahju. Me käisime veel tuletõrjeautos. Tuletõrjujate saapad on metallist, millele me saime peale astuda. Seejärel läksime kõik koos kooli.

Mihkel Keso, 1.a klassi õpilane

***
Käisime klassiga päästeametis .Seal pakuti meile kommi, kommidel oli number 112. Rääkisime olulistest asjadest nagu näiteks, et tulele ei või vett peale visata ja sellest, et tuletõrjujad päästavad ka loomi, siis läksime alla. Seal nägime autosid. Meil lubati ka autosse sisse minna, kuigi see oli kõrge.

Karmelin Leivat, 1.a klassi õpilane

RAHVASTEPALLURID KOHILAS EDUKAD

Reedel, 11. märtsil Kohila Spordihoones toimunud Eesti Koolispordi Liidu Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlustel selgitati põnevates ja tasavägistes mängudes välja parimad 1.–3. kl tüdrukute ja poiste võistkonnad.

Selles vanuseklassis vabariiklikku finaalvõistlust ei peeta ning parimad saavad võidukarikad piirkonnavõistlusel. Rahvastepallivõistlusi alustas läbi maakondlike eelvoorude üle Eesti ligi 100 tüdrukute ja 200 poiste võistkonda.

Pingeliste mängude järel toodi tüdrukute võidukarikas meie kooli ning poisid saavutasid tubli 6. koha. Tüdrukud võitsid piirkonna turniiri täiseduga, kõik 7 mängu võideti tulemusega 2:0.
Võidukas tüdrukute võistkond mängis koosseisus Gendra Allikmaa (parim mängija), Kätriin Käsper, Carmen Electra Pirn, Feridee Sevostjanov, Roosmarii Sarapuu, Sarah-Lisee Laipaik, Karmen-Kelsi Kruut ja Luise Vevers.


Esikohaväärilised tüdrukud

Poiste võistkonnas mängisid Oskar Kivi, Robin Alba, Kenro Tohter, Randel Sepp, Mattias Rihvk, Mark Marcus Soodla, Andre Koppel ja Paul Antsaar.

Suur-suur kiitus kõigile vapratele rahvastepalluritele, kes näitasid üles saarlaslikku visadust ja jonni, ning nende laste kehalise kasvatuse õpetajatele.

Marina Mäetalu, klassiõpetaja

NOORTE SPORTLASTE EDU

12. märtsil toimusid Kuressaare Spordihoones Saare maakonna D-klassi sisekergejõustiku meistrivõistlused. Väga hästi esinesid ja saavutasid koha esikolmikus:
Gendra Allikmaa
1. koht turboodaviskes – 20.92
3. koht kaugushüppes – 3.93

Rasmus Saar
1. koht kaugushüppes – 4.44
1. koht 50 m jooksus – 7,94
1. koht 200 m takistusjooksus – 34,5
3. koht kõrgushüppes – 1.15

Ian Feliks Post
1. koht turboodaviskes – 27.61
2. koht 50 m jooksus – 8,08
2. koht 200 m takistusjooksus – 35,0
3. koht kaugushüppes – 4.19


Tüdrukud pjedestaalil


Poisid pjedestaalil

Tublisid isiklikke rekordeid tegid ka teised võistlejad.

Virge Treiel, kergejõustikutreener

SAARE MAAKONNA PARIMAD SUUSATAJAD ON SELGUNUD

3. märtsil õnnestus kolmandal korral läbi viia Saare maakonna murdmaasuusatamise meistrivõistlused koolinoortele Karujärvel. Kahel varasemal katsel oli seganud tugev lumetuisk paksu lumega ning ülikülm talveilm. Seekord võttis suusatajaid vastu pehme talveilm vähese lumesajuga. Võistlejaid oli üheksast põhikoolist, kahest gümnaasiumist ja ühest keskkoolist. Meie kooli poisid pühendasid selle võistluse Andrus Veerpalu ja Jaak Mae auks ning tüdrukud Kristina Šmigun-Vähi auks (kellel sündis just teine laps).

Koolid võisid igas vanuseastmes välja panna 5 võistlejat, arvesse läks kahe parema suusataja tulemuse punktid igast vanuseastmest.

Koolide paremusjärjestus oli järgmine:
I koht KG 559 p
II koht SÜG 532 p
III koht Leisi KK 252 p

I koht Kärla PK 328 p
II koht Kihelkonna PK 303 p
III koht Aste PK 271

Distantside parimad meie koolist olid järgmised:

T-D 2 km (20 võistlejat)
5. Carmen Elektra Pirn 3b     12.56,7
7. Eliisa Kirst     2a     13.32,0
8. Luise Vevers     2a     13.36,9

P-D 2 km (23 võistlejat)
2. Rasmus Vaher     3a     10.28,5
3. Rasmus Saar     4a     10.47,2
4. Martin Vesberg     1a     10.49,6
5. Henri  Paomees     4b     11.29,3
8. Mark Paomees     1b     11.53,6

T-C 2 km (25 võistlejat)
6. Maria Kirst     5a     12.20,8
9. Gerli Gull     5b     12.51,2
12.Lisette Riand     5a     13.35,1

P-C 3 km (30 võistlejat)
5. Karl Lember     6b     13.14,4
6. Karl Kustav Kuning 5b     14.48,2
9. Ken Pihlas     6a     15.25,8
10. Robin Mäetalu     5b     15.28,7

T-B 3 km (18 võistlejat)
2. Keidi Õisnurm     8b     14.24,6
4. Eva Haavel     7a     14.51,0
6. Heleri Soe     7b     15.51,3
8. Reelika Alba     8a     16.29,2
9. Maria Pihlak     7a     18.01,2

P-B 5 km (24 võistlejat)
4. Hans Olavi Vaher     7b     19.55,8
13.Alexander Sannik     7a     23.19,4

T-A 3 km (14 võistlejat)
2. Eva Maria Vaher     10c     12.56,1
6. Kerli Mägi     10c     15.03,6
P-A 5 km (15 võistlejat)
4. Kristo Õunap     9b     19.26,4
5. Annes Kurgpõld     10c     19.51,7
7. Rauno Liitmäe     10c     20.21,3

T-J 5 km (8 võistlejat)
2. koht Susanna Toplaan 11b     19.49,2
3. Signe Toom     12b     23.55,7
4. Kaisa Kaldmäe     11a     24.02,7
5. Riinu Ansper     12a     25.18,2

P-J 10 km (10 võistlejat)
1. Rimo Timm     11c     31.37,8
4. Janno Tilk     12b     34.44,5

Distantsi lõpus ootas kõiki kuum tee. Kuni põhikooli lõpuni oli igale õpilasele väike toidupakk ja jook koolist kaasa võetud. Tagasiteel jagas õpetaja energia saamiseks komme. Võistlustele sõit sai teoks tänu Euroopa Liidu Sotsiaalfondi abile. Tänan kõiki võistlejaid ja bussijuhti ilusa õnnestunud suusapäeva eest.

Aime Metsmaa, kehalise kasvatuse ainekomisjoni esimees

VASTLAPÄEVA TÄHISTAMINE

Sel aastal tähistasime koolis 8. märtsil vastlapäeva väikese suusavõistluse ja liulaskmisega. Kuressaare Spordibaasid oli kooli juurde ilusad suusarajad teinud. Kasutasime neid väga tihti. Vastlapäeva suusadistantsiks oli 1 km kõigile. Parimatest parimad olid:

4. klassi tüdrukutest
I Ly Michelson     8.05,0
II Kaisa Raaper     8.07,0
III Liis Hallikäär     8.32,0

4. klassi poistest
I Jürgen Truu     5.49,0
II Henri Põrk     5.50,0

5. klassi tüdrukutest
I koht Maria Kirst     5.53,0
II Kätrin Mändmaa     7.23
III Eleri Lõhmus     7.23,4

10. klassi neidudest
I Eliise Hoogand     6.10,0
II Gete Grahv     6.50,0
III Marliis Rettau     7.20,0

Vastlapäeva pikimad liud lasid Kaisa Raaper 4b, Maria Kirst 5a, Jürgen Truu 4b ja Marliis Rettau 10c. Kõikidele (22) võistlejatele oli osavõtu eest auhinnaks päevakohane diplom ja magus komm põske, sponsor oli võistluste korraldaja.

Aime Metsmaa, vastlapäeva võistluste korraldaja


HEATEGEVUSLIK KORVPALLISHOW SÜG-i MOODI

Saaremaa Ühisgümnaasiumi VI heategevuslik Tähtede Mäng leiab seekord aset reedel, 18. märtsil algusega kell 19.00 Kuressaare Spordikeskuses. Kuressaare elanikkonna seas suurt populaarsust ja tunnustust pälvinud üritusest on aastate lõikes välja kujunenud meelelahutuslik õhtupoolik linna spordihoones, kus on omavahel hästi kombineeritud vaatemänguline show, sport ja heategevus. Selle õhtu teeb eriliseks just ürituse heategevuslik mõte – nimelt läheb sel aastal kogu Tähtede Mängu tulu kahele abi vajavale lapsele neile eluks hädavajalike vahendite, ratastooli ja seisulaua muretsemiseks. Erilist heameelt teeb korraldajatele see, et Tähtede Mäng tunnistati Kuressaare linnas aasta teoks spordis 2007. aastal ning 2010. aastal pälviti UNICEF Eesti rahvuskomitee aastapreemia Sinilind. Viie aastaga on kogutud abivajajatele 80 000 krooni. Hea on tõdeda, et oleme ajanud õiget asja.

Korraldajad on püüdnud programmi igal aastal täiustada, leides põnevaid lahendusi rahva köitmiseks. Sel aastal võtavad omavahelises tulihingelises duellis mõõtu SÜG-i vilistlased ja õpilased. Vilistlaste tiimi panid kokku eelmistel aastatel ürituse põhikorraldajatena üles astunud Kaarel Väer ja Joosep Tõnus ning õpilaste võistkonna liikmed selgusid koolis toimunud rahvahääletuse teel. Olgu mainitud, et mängijaid asuvad juhendama kogenud korvpalliäss Enn Laanemäe ja vaieldamatult üks parimaid korvpallikorüfeesid Jaak Salumets. Kuid see ei ole veel kõik! Nimelt lisanduvad mängijatele Eesti korvpalli ühed suurimad autoriteedid Heino Enden ja Martin Müürsepp ning neile lisaks Mario Polusk ja Tarmo Kikerpill.

Pealtvaatajatele pakuvad silmailu tantsutüdrukud ehk cheerleader´id. Lisaks korvpallimängule on korraldajad mõelnud ka mõnele üllatusvõistlusele. Millistele täpsemalt, selgub reede õhtul. Õhtujuhtidena saavad esmakordselt käe valgeks SÜG-i oma poisid Mart Laus ja Rauno Liitmäe. Unustatud ei ole ka publikut, kelle jaoks on mitu põnevat osavust nõudvat jõukatsumist.

Loomulikult ei saaks me üritust korraldada ilma lahkete toetajateta. Teist aastat järjest on Tähtede Mängu peasponsoriks turvafirma G4S.

Hetkel on lubanud üritust toetada ka Olerex, Saarte Hääl, Tesman Auto, Arensburg Boutique Hotel & Spa, Raadio Kadi, S-Link, Nightclub Privilege. Aitäh tublidele firmadele, kellel on olnud võimalik anda oma panus heategevusse! Kui kellelgi on ka soovi kaasa aidata Tähtede Mängu toimumisele, siis igasugune toetus on endiselt oodatud. Annetusi saab teha ka kohapeal ürituse ajal.

Olete kõik oodatud Tähtede Mängu nautima ja heategevuses kaasa lööma! Kohtumiseni mängul!

Korraldajate nimel
Diana Õun, SÜG-i huvijuht


MINITEATRIPÄEVADE KAVA 2011

19. märts
12.30 – AVAMINE
12.45 – 13.45 LÕUNA
13.45 – SÜG Kreputlased kompositsioon „Tarkus tuleb tasapisi“ (Rita Ilves)
14.15 – Tallinna 32. Kk K. Murutar „Mina, naine!“ (Marika Reinmann)
15.15 – Paide ÜG Maski Taga ühistöö „Tunneta lugu...Allkiri!“ (Marju Mändmaa)
16.15 – Tallinna THK NT R. V. Samolberg „Neonatalism“ (Rainer Verner Samolberg)
17.15 – SÜG Krevera J. Tätte ainetel „Neli hetke saarel“ (Rita Ilves)
18.00 – TeatriPolygon ühistöö „Üleelusuurused“ (Virko Annus)
18.30 –19.30 ÕHTUSÖÖK
20.00 – Kabaree
21.45 – Juhendajate ja žürii nõupidamine kooli kaminasaalis
22.15 – Pidu SÜG-i bändiga
01.00 – ÖÖRAHU

20. märts
09.00 – 10.00  HOMMIKUSÖÖK
10.00 – Jüri G Vaba Valik ühistöö „Kõik on nali?!“ (Ingrid Pukk)
10.40 – Rakvere RG Karla ühistöö „Omaküpsetatud kook“ (Tiina Kippel)
11.40 – Tallinna 32. Kk 12. klass S. Berkoffi ainetel „Hirm- argipäeva luupainajad“ (Kirke Algma)
12.50 – SÜG Kreisis A. H. Tammsaare „Need kirjad…“ (Sirje Kreisman)
13.15 – 14.15 LÕUNA
14.15 – Rakvere G Teatriansambel Jerome K. Jerome „Mina ja nemad“ (Aili Teedla)
15.30 – KutiMuti Stuudio J. M. Leprince de Beaumonti ainetel „Kaunitar ja Koletis“ (Tiiu Mägi)
16.20 – Viimsi KK K.O.K.K. A. Baricco ainetel „Armastuse odüsseia…“ (Eva Kalbus)
17.30 – SÜG Kreisis K. Ehin „Vetelkõndimisest“ (Sirje Kreisman)
18.15 – Jõgeva G Liblikapüüdja I. Turgenev, K. Sakrits „Ükskord Moskvas“ (Lianne Saage-Vahur)
19.00 – 20.00 ÕHTUSÖÖK
20.00 – Viljandi Kultuuriakadeemia tutvustus-õpituba
21.00 – Juhendajate ja žürii nõupidamine kooli kaminasaalis
21.30 – Pidu ansambliga Lehmakommionud
01.00 – ÖÖRAHU

21. märts
09.00 – 10.00 HOMMIKUSÖÖK
10.00 – Kuressaare G A. Tarkin „Kuidas maa, nõnda rahvas“ (Ann Tarkin)
10.40 – Tallinna Lilleküla G Kruvikeeraja D. Adamsi ainetel „See on kunagi juba juhtunud“ (Andres „Ande“ Jakovlev)
11.15 – Kolga KK Kohal-olijad K. Chapeki, U. Vadi ainetel „Kelle nalli?“
12.15 – LÕUNA
13.15 – LÕPETAMINE

Kõik etendused toimuvad SÜGi aulas
.

 

Viimati uuendatud Pühapäev, 20 Märts 2011 20:43  
Bänner


Bänner