Saaremaa Ühisgümnaasium

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

Selle õppeaasta saavutused

Saada link Prindi PDF

13.veebruar 2019 - Maakondlik Jäljendusvaadend: 4.b klass -Naised köögis „Aasta ema”, 4.-6.klasside arvestuses I koht; 7.a klass Lily james, Jessica Keenan Wynn &Alexa, 7.-9.klasside arvestuses II koht, Triinu-Liis Toom - vanuseastme staar; 12ab klass Kanye West & Lil Pump ft. Adele Givens - "I Love It" III koht, 11. klass Original Numa Numa II koht ja 12.c klass Georgi Dann „Paloma Beach” I koht ning GRAND PRIX 10.-12.klasside arvestuses.

12. veebruar 2019 - geograafiaolümpiaadi maakonnavoor: 7. klasside arvestuses Raul Joaquin Seppel (7.a) - 5. koht; 8. klasside arvestuses Merit Matt (8.b) - II koht, Katrin Lindmäe (8.b) - 5. koht; 9. klasside arvestuses Otto Tuuling (9.b) - I koht, Voldemar Kirss (9.b) - II koht, Ekke Jaak Valge (9.b) - 4. koht, Martin Vesberg (9.a) - 6. koht; 10. klasside arvestuses Torm Vatsfeld (10.c) - I koht, Kennar Kahju (10.c) - II koht, Sander Teras (10.b) - III koht, Joosep Rand (10.c) - 4. koht, Vootele Mets (10.c) - 5. koht, Paul Antsaar (10.c) - 6. koht, Kenneth Lember (10.c) - 8. koht; 11. klasside arvestuses Karl Lember (11.c) - 7. koht; 12. klasside arvestuses Jass Saarkoppel (12.c) - II koht, Karl Hendrik Tamkivi (12.c) - 4. koht, Katarina Keerd (12.a) - 5. koht, Mihkel Lõuk (12.c) - 7. koht, Petrik Saks (12.c) - 8. koht, Taavi Nõmm (12.c) - 9. koht.

8.veebruar 2019 - üleriigiline etlejate konkurss: Cathrin Benita Poopuu 9.b- eripreemia, Elo Nõmm 12.c- eripreemia

6. veebruar 2019 - 7. – 12. klasside matemaatikaolümpiaadi maakonnavoor: 7. klasside arvestuses Kirke Viik (7.b) - III koht, Raul Joaquin Seppel (7.a) - 5. koht; 8. klasside arvestuses Katrin Lindmäe (8.b) - 1. koht, Merit Matt (8.b) - 3. koht, Marie Eike Rebane (8.b) - 4.-5. koht, Jürgen Liiv (8.b) - 7. koht, Annabel Raun (8.b) - 9. koht; 9. klasside arvestuses Voldemar Kirss (9.b) - I koht, Mihkel Keso (9.a) - III koht, Otto Tuuling (9.b) - 6. koht, Ekke Jaak Valge (9.b) - 7.-8. koht, Paula Aarnis (9.b) - 7.-8. koht; 10. klasside arvestuses Triinu-Liis Torri (10.c) - I koht, Torm Vatsfeld (10.c) - II koht, Kennar Kahju (10.c) - III koht, Vootele Mets (10.c) - 4. koht, Samuel Arge (10.c) - 6. koht, Alari Nuut (10.c) - 7. koht; 11. klasside arvestuses Gendra Allikmaa (11.c) - I koht, Karl Lember (11.c) - II koht, Feridee Sevostjanov (11.c) - III koht, Joosep Leemet (11.c) - 5. koht, Kristjan Treirat (11.c) - 8. koht, Markus Kivi (11.c) - 10. koht; 12. klasside arvestuses Kristiina Veskimeister (12.c) - I koht, Diana Alt (12.c) - III koht, Artur Fredrik Alpstål (12.c) - 4. koht, Triinu Jakson (12.c) - 5. koht.

2. veebruar 2019bioloogiaolümpiaadi maakonnavoor: 6. klasside arvestuses: Maria Merelaid (6.a) I koht, Helena Lulla (6.a) III koht, Reio Lõbus (6.a) 5. koht; 7. klasside arvestuses: Liisa Viljaste (7.a) I koht, Lisete Vahu (7.a) II koht, Triinu-Liis Toom (7.a) III koht, Raul Joaquin Seppel (7.a) 4. koht, Kennet Puiestee (7.a) 7. koht; 8. klasside arvestuses Katrin Lindmäe (8.b) I koht, Marie Eike Rebane (8.b) II koht, Merit Matt (8.b) III koht, Artur Medri (8.b) 4. koht, Kirke Medri (8.b) 5. koht; 9. klasside arvestuses Voldemar Kirss (9.b) I koht, Carl-Juhan Meri (9.a) III koht, Martin Vesberg (9.a) 4.-5 koht, Cathrin Benita Poopuu (9.b) 7. koht; 10. klasside arvestuses Torm Vatsfeld (10.c) I koht, Vootele Mets (10.c) II koht, Kalev Kaasik (10.c) III koht, Mariliis Albert (10.b) 4. koht, Margit Valge (10.b) 5. koht; 11. klasside arvestuses Marleen Vahu (11.c) II koht, Liisa Õunpuu (11.a) III koht, Feridee Sevostjanov (11.c) 4. koht, Gendra Allikmaa (11.c) 5.-6. koht, Viivika Vassar (11.b) 7. koht, Huberta Karma (11.c) 9. koht, Lisanna-Lee Leiman (11.a) 10. koht; 12. klasside arvestuses Karl Hendrik Tamkivi (12.c) I koht, Katrin Kurvits (12.b) III koht, Elo Nõmm (12.c) 4.-5 koht

31. jaanuar 2019 - maakondlik Nuputa võistlus: 5.-6. klasside arvestuses SÜG III 2. koht (võistkonnas Illimar Kirss (5.b), Jarno Mononen (5.b), Jaagup Rang (6.b) ja Eerik Heinmaa (6.b)); 7. klasside arvestuses SÜG III 1. koht (võistkonnas Robin Keerd (7.b), Rickie Magnus Jojo Roberts (7.b) ja Raul Joaquin Seppel (7.b)).

29.jaanuar 2019 - maakonna etlejate konkurss: Uku Pokk (11.a)- grand prix, Cathrin Benita Poopuu (9.b)- grand prix, Kirke Medri (8.b)- laureaat, Elo Nõmm (12.c)- laureaat, Diana Alt (12.c)-laureaat

26. jaanuar 2019 - Eesti koolinoorte 66. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor. 8. klass: Merit Matt (8.b) - II koht, Marie Eike Rebane (8.b) - III koht, Karmen Ehanurm (8.b) - 7.-8. koht, Katrin Lindmäe (8.b) - 7.-8.koht, Artur Medri (8.b) - 9. koht, Kariina Kasjanenko (8.b) - 10.koht 9. klass: Voldemar Kirss (9.b) - I koht, Otto Tuuling (9.b) - II koht, Kert Tartes (9.a) - 9.koht, Mihkel Keso (9.a) - 11. koht. 10. klass: Vootele Mets (10.c) - I-II koht, Kalev Kaasik (10.c) - III-IV koht, Torm Vatsfeld (10.c) - III-IV koht, Kennar Kahju (10.c) - 5. koht 11. klass: Karl Lember (11.c) - I koht, Marleen Vahu (11.c) - II koht, Feridee Sevostjanov (11.c) - III koht, Liisa Õunpuu (11.a.) - 4.koht, Gendra Allikmaa (11.c) - 5.koht, Kätlin Ardel (11.b) - 6. koht, Huberta Karma (11.c) - 8. koht. 12. klass: Triinu Jakson (12.c) - II koht

19.-20.jaanuar 2019 - üleriigiline B.Alveri konkurss Tuulelapsed: Kreputlased-laureaat, Martin Vesberg (9.a)-parim meesnäitleja Kirke Medri (8.b)-näitlejapreemia

19. jaanuar 2019 - füüsikaolümpiaadi maakonnavoorus 8. klasside arvestuses Katrin Lindmäe (8.b) - I koht, Karmen Ehanurm (8.b) - III koht, Merit Matt (8.b) - 4. koht; 9. klasside arvestuses Voldemar Kirss (9.b) - I koht, Ekke Jaak Valge (9.b) - 4. koht, Otto Tuuling (9.b) - 6. koht; 10. klasside arvestuses Triinu-Liis Torri (10.c) - I koht, Vootele Mets (10.c) - II koht, Kennar Kahju (10.c) - III koht, Kalev Kaasik (10.c) - 4. koht, Torm Vatsfeld (10.c) - 6. koht; 11.klasside arvestuses Joosep Leemet (11.c) - I koht, Markus Kivi (11.c) - III koht, Helen Tšernobrovkin (11.c) - 5. koht.

18.jaanuar 2019 - Saaremaa valla koolinoorte gümnaasiumiosa õpilaste (3 neidu + 3 noormeest) võrkpalli meistrivõistlused: SÜG I I koht võistkonnas mängisid: Kaisa Tänav (10.c), Karoli Mägi (10.b), Liisa Õunpuu (11.a), Elo Nõmm (12.c), Robin Alba (11.b), Sander Õispuu (12.c), Karl - Alder Kuivjõgi (12.c). SÜG II võistkond saavutas III koht. Võistkonnas mängisid Luise Vevers (10.c), Carmen Electra Pirn (11.b), Kätriin Käsper (11.C), Anu Kull (11.c), Oskar Kivi, Hardi Aun ja Joosep Leemet (kõik 11.c-st), Randel Sepp (11.b).

12.detsember 2018: üleriigiline Koidulauliku konkursss - Cathrin Benita Poopuu (9.b)- II koht

4.detsember 2018: maakonna Koidulauliku konkurss: Cathrin Benita Poopuu (9.b)- grand prix, Kirke Medri (8.b)- laureaat, LottaMeet (10.c)- eripreemia, Matis Prostang (10.a)- laureaat, Uku Pärtel Rand (10.c)- eripreemia, Katrin Kurvits (12.b)- laureaat

23.-24. november 2018 - Krevera üleriigilise B.Alveri konkursi laureaat: Lotta Meet, üleriigilise B.Alveri konkursi parim naisnäitleja, Henri Paomees,  üleriigilise B.Alveri konkursi näitlejapreemia, Kreisis: Katre-Liis Võhma, üleriigilise B.Alveri konkursi näitlejapreemia

10. november 2018 - Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor: Merit Matt (8.b) - I koht (vab.5. koht), Marie Eike Rebane (8.b) - II koht, Artur Medri (8.b)- III koht.

6. oktoober 2018 - Vabariiklik väikeste kodutütarde ja noorkotkaste matkavõistlus: Tuule Kalamees (4.a), Karoliina Tamm (5.a), Kristin Poopuu (6.b), Katarina Vaher (6.b) 4.-5. koht.

1.oktoober,2018 - maakondlik D.Vaarandi konkurss: Kirke Medri (8.b)- parim mereluule esitaja Cathrin Benita Poopuu (9.b)- parim loodusluule esitaja Martin Vesberg (9.a)- parim lauluteksti tõlgendaja Uku Pokk (11.a)- parim mereluule esitaja Henri Paomees (12.c)- parim tundeluule esitaja Liis Lulla (6.a)- parim lüürika lihtsuse esiletooja

22. september 2018 - Maakondlik väikeste kodutütarde matkavõistlus: Tuule Kalamees (4.a), Olivia Laidma (5.a), Kristin Poopuu (6.b), Katarina Vaher (6.b) I koht. Eudora Kask (3.a), Lisette Steinberg (3.a), Marta Reial (5.a), Karoliina Tamm (5.a) 6. koht.

18.september 2018 - Euroopa Liidu noorte teadlaste konkursi II preemia ja eripreemiana osavõtt London International Youth Science foorumist Londonis: Karl Hendrik Tamkivi (12.c)

8. september 2018 - Eesti meistrivõistlused ratsutamise kolmevõistluses juunioridele: Luise Vevers 10.c kl (hobusel Ruudi) I koht.

31.august -2. september - Golfi Eesti meistrivõistlused: Karola Soe 10.c kl II koht naiste arvestuses.

 

2017/2018 õppeaasta saavutused

2016/2017 õppeaasta saavutused

2015/16 õppeaasta saavutused

2014/15 õppeaasta saavutused





Viimati uuendatud Kolmapäev, 20 Veebruar 2019 14:41  
Bänner


Bänner